Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
197.593
Cevap
969
Favori
13.476.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bu fiyatlandırma ne böyle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: spintirea

Hocam bu fiyatlandırma ne böyle :)

8440 tl ye denk vergi dahil

• Bu da stokta görünüyor ama pahalı mı ucuz mu bilmiyorum, dileyen deneyebilir.

https://www.amazon.com/ZOTAC-Graphics-IceStorm-Advanced-ZT-A30700H-10P/dp/B08M68HN9D

Edit: yenilenmiş versiyonmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spintirea -- 27 Ocak 2021; 1:45:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto.

Beklemedeyiz

Hocam Gelişme Olunca Bildirebilir misiniz NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: zp6606

Önsipariş, bu arada amazon.jp dan kart almak isteyenler; 30 günlük iade politikası dışında amazon destek sağlamıyor bilginize.

Not: Bunu bilerek risk alıp önsipariş geçtim tabi daha önce başka bir yerden denk gelmezsem onu bekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoLD07 -- 27 Ocak 2021; 0:51:44 >

• Size 2 tane telegram linki atarım coincilere mal satanların paylaşım yaptığı. Canlı stok tekliflerini aklınız kaçar. Burada ki 2-3 küçük çaplı işportacı ile sizin nasibiniz kesilmiyor bunlar hamsi. Büyük balıklar başka.
  • Juliassen kullanıcısına yanıt

Ben 22 sinde sipariş geçtim 26sında kargoya verildi.

• İstiyorsanız 5000 tane ekran kartı alın bu hiç kimseyi ilgilendirmez. Stok takibi konusuna gelip de halen kart alamamış bir çok kişi varken nispet yaparak konudaki tansiyonu yükseltmeyin lütfen.

@Erdo4 @Venomancer

• The_Punisher007 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam bende asus tuf 3070 aldım amazon.tr den.Kargoya verildikten kac gün sonra elinize ulaştı ?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.