Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    STRIX fena durmuyor bakalım ama ASUS kendi çizgisinden biraz uzaklaşmış gibi.
  • 3090 STRIX 3x 8pin

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 1 Eylül 2020; 16:52:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

3090 STRIX 3x 8pin

Bunların bi sıcaklık durumu var gibi gözüküyor. Strix beğenmedim bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Kartların yanacağı kesin zaten. soğutmalardan belli. Konuda ısınacak haliyle yapılan yorumlar ile

Alıntıları Göster
    Asıl ısınacak şeyi unuttuk.Kredi kartları

• series x 500 dolar olsa 750 dolar desek amazon 20 kuruş falan fazladan hesap etse

770 dolar x 7,70 dolar kuru ile herşey dahil 5900 tl civarına gelir ki gene iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Asıl ısınacak şeyi unuttuk.Kredi kartları

Alıntıları Göster
    Onların yandığını bile göremeyiz. Kül olacak böyle giderse

Ben yine uzaktan takipteyim. Şimdilik ihtiyacım yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guzel ama RTX yazisi cok buyuk yine, Vertical fena olmaz gibi benim entho luxe 2 ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu firmalardanda birtek EVGA uslu uslu bekliyor tanitimi. ha birde MSI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemartes -- 1 Eylül 2020; 17:6:42 >
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Bu GEFORCE RTX yazısını yazdırmayı kim zorunlu kıldıysa(nvidia'nin işi zatende) onun aklına, eskiden bir tane yazardı o bile kötü dururdu, şimdi gidip her modele 2 tane koymuşlar, bare RGB'i onda kullanın ama o da yok, tasarım için o kadar uğraş sonra git beyaz boya ile GEFORCE RTX yaz...

GIGABYTE kartlarda beyaz boya değil, plastik üzerine kabartma yapıyorlar bir tek o kötü gözükmüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 1 Eylül 2020; 17:9:19 >
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Referans pcb deki voltaj ünitelerinin belleklere bukadar yakın olması ısı transferi açısından düşündürücü.
    Kart zaten çok güç çekiyor herşey birarada kartın ortasında krater oluşacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 1 Eylül 2020; 17:39:47 >
  • quote:

Bu GEFORCE RTX yazısını yazdırmayı kim zorunlu kıldıysa(nvidia'nin işi zatende) onun aklına, eskiden bir tane yazardı o bile kötü dururdu, şimdi gidip her modele 2 tane koymuşlar, bare RGB'i onda kullanın ama o da yok, tasarım için o kadar uğraş sonra git beyaz boya ile GEFORCE RTX yaz...

GIGABYTE kartlarda beyaz boya değil, plastik üzerine kabartma yapıyorlar bir tek o kötü gözükmüyordu.
    Benim de aklıma takılan hususlardan bu durum fakat nedeni az çok belli zaten. Birilerinin gözüne gözüne sokmak.
  • quote:

Nvidia'nın direktifi hocam, el mecbur yazıyorlar. Piyasa büyüğü olunca ürünleri farklılaşsın istiyorlar. ASUS hariç diğer markalara, en iyi soğutucularını kullandırtmadılar AMD gpu'lar için TrioX ve AUROS'un ledli fan modeli örneğin
  • AORUS modelleri değil.

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Biraz daha net görseller.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Benim de aklıma takılan hususlardan bu durum fakat nedeni az çok belli zaten. Birilerinin gözüne gözüne sokmak.

Alıntıları Göster
    Olay önceki seride başladı şahsen ben olmasını istiyorum sebep şu idi Asus MSI Gigabyte gibi üreticiler aynı soğutucuyu farklı kartlarda da kullandılar bu sebeple anlaşılmıyor sistemdeki kartın ne olduğu , bence olması gereken o yazının olması tabi kişiye göre değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Olay önceki seride başladı şahsen ben olmasını istiyorum sebep şu idi Asus MSI Gigabyte gibi üreticiler aynı soğutucuyu farklı kartlarda da kullandılar bu sebeple anlaşılmıyor sistemdeki kartın ne olduğu , bence olması gereken o yazının olması tabi kişiye göre değişir.

Alıntıları Göster
    Kartın bir yerinde bence de olması lazım ama bu sefer bir yeri geçmiş durumda.

• Asus'un duyurusuna göre Ampere Turing'den çok daha dikkat çekici bir mimari olacak gibi duruyor.

"The new NVIDIA GeForce RTX 30 Series GPUs, the 2nd generation of RTX, features new RT Cores, Tensor Cores and streaming multiprocessors, bringing stunning visuals, amazingly fast frame rates, and AI acceleration to games and creative applications. Powered by the NVIDIA Ampere architecture, which delivers increases of up to 1.9X performance-per-watt over the previous generation, the RTX 30 Series effortlessly powers graphics experiences at all resolutions, even up to 8K at the top end. The GeForce RTX 3090, 3080 and 3070 represent the greatest GPU generational leap in the history of NVIDIA."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crypteon -- 1 Eylül 2020; 17:23:41 >

• turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Bir tane RTX modeli olsa dediğin mantıklı fakat 10 tane RTX modeli olunca GEFORCE RTX yazması senin kartının hangi model olduğunu belirtmiyor. 2060'da rtx, 2080 ti rtx sonuçta.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.