Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

Valla ben bişey anlamadım bu işten, sipariş iptal olacak gözüyle bakıyorum artık ben de
    Benim ki iptal olmuş. Direk iptaller kısmında gözüküyor siparişim kalkmış. Mail de gelmedi henüz. Sırayla iptal ediyorlar demek ki.

Ben bekleyeceğim sanırım ya çok fiyat artmadan Amazon Fransa veya Almanya'da ya EVGA ya da ASUS girer stocka onlardan veririm sipariş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtilhan -- 18 Eylül 2020; 18:35:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtilhan

Benim ki iptal olmuş. Direk iptaller kısmında gözüküyor siparişim kalkmış. Mail de gelmedi henüz. Sırayla iptal ediyorlar demek ki.

Ben bekleyeceğim sanırım ya çok fiyat artmadan Amazon Fransa veya Almanya'da ya EVGA ya da ASUS girer stocka onlardan veririm sipariş.

Alıntıları Göster
    Aynen bende de mail yok fakat iptal gözüküyor.

TUF co.uk da da bankada bir problem olmuş dün sabahtan beri hiçbir kartımdan çekmiyor o da öyle iptal olacak gibi

DE EVGA'ya kaldım şuan ben de onu iptal etmeseler bari

• mtilhan kullanıcısına yanıt
    Benimki de olur o zaman muhtemelen, ben evga yakalamıştım aslında ama iptal ettim onu, tasarım olarak hiç hoşuma gitmedi, o kadar para vermişken görsel olarak da hoşuma gitsin istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Hocam sen de var mı elinde 3080 ya da gelecek Varsa da hangileri var konuşalım müsaitseniz dün forumda birini görmüştüm sipariş ettim ama devretmek istiyorum alan var mı diye yazmıştı ama.
  • ookami O kullanıcısına yanıt
    REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Tar Goroth kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkürler, 2080 ti sat 3080 al geç diyorsunuz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

Gittigidiyor Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Trinity 8500 TL
    Amazondan 750 euroya 6700 tl ye satın almış. Gg'de 8500 e satmaya çalışıyor.. Güzel taktik tebrikler
  • stoklarda ydışında da ciddi bir problem olduğu aşikar en azından ücret iadesi ve kesintisi yaşamamışsınız

Ydışından da almak elbette çok mantıklı çünkü Türk satıcılar kendilerini tahminen kur hareketlerine karşı korumak için bilinçli olarak yüksek fiyat biçiyorlar
  • Dark_Passenger47 kullanıcısına yanıt
    valla ben kartın görselliğinden vazgeçtim. eğer kartın güzel olmasını beklersem busefer cyberpunkı çirkin oynayacağım
    strix gerçekten çok güzel geliyor bana ama kasaya taktıktan sonra muhtemelen 4080 ti çıkana kadar bir daha görmeyeceğim kartı. rgbleri kapayıp kasayı masanın altına iteceğim çünkü.
  • _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    bence 2080 Ti'niz varsa bu jenerasyonu pas geçin, birşey almayın 2080 Ti'ye göre aşağı yukarı 3080 20-21% daha iyi overalde bu da bence upg yapmaya değmez. Elinizdeki kart da değerli daha kullanmaya devam ediniz
  • İtopya e5 teki son Gigabyte RTX 3080 bir az önce bir arkadaş aldı .8.500 tl . Toplam PC 22.000 tl tuttu . 3700x cpu
  • VEGETTO kullanıcısına yanıt
    Aynı gün kargo nasıl oluyor, elinde kart var mı o bile meçhul.
  • ookami O kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, sli olsaydı kesinlikle denemek isterdim ancak mevcut durumda zaten fazlasıyla yetiyor. Yorumunuzu fazlasıyla kayda değer görüyorum. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    biraz güven işi maalesef firma düzgün ise zaten önceden vermiş olduğu bir ekran kartı siparişi yolda ise çok problem yok bunda ama şu an tahminim TR de dahi stok dayanmıyordur RTX 3080'e.

Özellikle Pascal ve ondan önce seri kartları olan arkadaşlar bu kartı 4-5 yıl beklediler
  • Acele etmeyin ve tedirgin olmayın arkadaşlar 1 ay sonra istediğiniz modeli istediğiniz yerden rahatlıkla alırsınız. Bu durum yıllardır böyle, bu seridede aynı şeyler oluyor. Sırf erkenden almak içinde içinize sinmeyen ort. veya vasat modellere boşuna paranızı gömmeyin.

• Ben 850 Euro atmıştım kenarıya ondan çok üzülmüyorum. Bir 100 euro daha atacağım pazartesi kenarıya. Acil olması şart değil, Cyberpunk'a kadar beklerim. Bir tek yeni 4k monitör aldım bugün, 2060s ile ne oynarım onda bilmiyorum xD. 950 Euro atayım kenarıya, EVGA düzenli olarak stock yenileyeceklerini Amerika ve Avrupa'da söylemiş sanırım farklı subredditlerde öyle şeyler okudum. MSI hoşuma gitmedi üst segmenti. 20 gb VRAM beklemem sanırım. Fiyatlarla ilgili leaklere de bağlı ama büyük ihtimalle Aorus, ROG Strix, FTW ve bunların OC'li versiyonlarına bakacağım. 950 Euro yeter sanırım Amazon'dan alırken.
  • omerf kullanıcısına yanıt
    TR'ye özgü acele edilmesinin bir sebebi de döviz kurunun çok volatil olması millet param değer kaybedecek derdiyle daha da yükselmeden sipariş edeyim düşüncesi de var
  • mtilhan kullanıcısına yanıt
    Hocam monitör hayırlı olsun hangi marka modeli aldınız ?
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Ben muhtemelen dikey takacağım için biraz önemsiyorum görseli, bakalım alabilecek miyiz bi kart bunca hengameden sonra

• 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.