Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Krone

Hey maşallah palitler bile peynir ekmek gibi gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Yok gelmedi kısmetse yarın bekliyorum aras kargo bir yamuk yapmazsa.Bende mevcut sıcaklığının altında calisir kasa sirkülasyonu iyi msi da 72 idi testlerde ben 67 ustu hic görmedim.Yuklemmeyin kurbağaya bak oc kabiliyeti yüksek filan çıkar üzülürsünüz.

Ben kac sayfa Tuf alacağıma ref alırım tuf alacagima ne olsa alırım dedim Tuf ters köşe yaptı. Bir ters köşe daha gelmesin .
    Yapsin yapsin ters köşe. Umarım canavar gibi olur kartın.Sessiz çalışsın yeter. Temp kasacak değilsin yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Hey maşallah palitler bile peynir ekmek gibi gidiyor
    QP'de 8200 TL'ye satılan PALİT'ler bile bitmiş :)
  • Dark_Passenger47 kullanıcısına yanıt
    benimki iptal edilen siparişler bölümünde görünüyor sadece. bana gelen mailde aynen bu yazıyordu.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Valla ben bişey anlamadım bu işten, sipariş iptal olacak gözüyle bakıyorum artık ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Hocam VALORANT ı da sağ tarafa alalım benim oğlan devamlı onu oyunuyor şu aralar.
    Bu aralar popüler olunca indirdim daha oynamak nasip olmadı ama her ne kadar 3080'i Volarant'la oynamak hakaret gibi olacaksa da deneyim

@demircibu

Cidden çok ugraşmıştım o incelemeye. Hem teknik bilgi gerektiriyor hem de çok ekipman gerektiriyordu ve ekipmanlar dünyanın parası tutmuştu. 2 yıldır düzenege ellemedim ama yakında yeniden start veririm.

Şimdilik buradayım. Video bana yabancı oldugu için başta zorlandım ama artık alıştım gibi. Tek sıkıntı yaptıgım işler çok detaylı ve tek başıma olduğumdan testler,montaj filan çok vakit gidiyor. Başta sunumdan filan fena giydiriyorlardı ama yavaştan düzeliyor gibi, en azından tepkiler öyle.

Bekleriz.
    https://www.youtube.com/c/biosisgaming/videos

@StreamRolleR
    Evet 4K monitor ama custom res ile denerim yine de.

@Muten Baba

Vallahi geçen iki tane incelemenin dosyaları kaybettim bulamadığımdan güme gitti emek. Detay konusunda her şey için çok geç sırf yazılımlarla test 2 gün filan sürdü. Maya, Blender Cuda tabanlı şeyler işte.

@ProHan

1K,2K, 4K Ultra testleri hepsi olacak

@by_ProXy

Ultra olacaktı zaten diğerlerinede bakarım

@mcake±

Yazı yazmayı filan bende özledim ama artık konuşuyoruz mecburen.

@crashris

3080 gücünü göz önüne alınca ben olsam şimdiden en az 3600 e geçerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

terbiyem müsaade etmediği için aynen iade ediyorum yazdıklarını :) üzerine koyup senin gibi çok şey yazardım da gerek yok.

senin yazıp yazmaman savunduğun şey o olunca bir şey ifade etmiyor cengavercik

hiç gerek yok ekstra başka şeye seviye yerlerde demiştim bu noktaya getireceğini tahmin ediyordum zaten

zoruma giden bir durum da yok :) kabullen zoruna gitti vs diye debelenme bu kadar rahatım ben sen kendi derdine bak kart ara hadi otur ne alayım diye düşün evladım boşver. yemeyince genç menç çekiyosun... nasıl bir kafa varsa ona ulaşmak zor olsa gerek.

"fiyat kır sat alalım" dediğin için tekrar edeyim nato mermer almıyor idrak edene tekrar oku satmıyorum

"2. el alsınlar, satın. Hatta makul bir fiyat çekin ben alayım. 30-35 tane ilan takip ediyorum, hepsi de absürd meblağlar. 2 ay önce normal olan fiyatlar artık fahiş. Yapın fiyatta revize, sizden alalım."

bu nedir yav daha kendi dediği lafı hatırlamayan eleman hafıza kaybı bilmem ne... seviyesiz ne bekliyosunki...

daha aferiNin bile nasıl yazıldığını bilmeyen ergen atıp tutuyor ahlak dersi veriyor...

bloğu da çakıyım daha fazla muhattap olmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 18 Eylül 2020; 18:40:41 >

• arkadaşlar bir sırum olacak 2080 ti ve 3080 sli yapılabilir mi?
  • _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    yapılamaz, 3000 serisinde de 3090 dışında SLI desteği tamamen kaldırıldı, SLI yapılacak giriş bile artık kartlarda bulunmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

arkadaşlar bir sırum olacak 2080 ti ve 3080 sli yapılabilir mi?
    Hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

arkadaşlar bir sırum olacak 2080 ti ve 3080 sli yapılabilir mi?
    %99 no
  • VEGETTO kullanıcısına yanıt
    Gamegaraj'ı arayıp az önce sordum (yarım saat önce) bir daha stoklara gelecek mi diye çıkan kız şunu söyledi yurtdışından (yani Palit'ten) onlara ayrılan tüm stokları bitirdiklerini ve yurtdışına tekrar sorup veya talep açmaları vs gerekeceğini ama bunun onaylanıp onaylanmayacağını veya bir daha ne zaman tekrar stoklara geleceğini bilmediklerini söyledi.
  • Ön sipariş ürünleri 1 ekim tarihinden sonra gönderim yapılacaktır !!!

ASUS TUF GeForce RTX 3080 OC 10GB GDDR6X 320 Bit Ekran Kartı 8631 TL
    https://www.itopya.com/asus-tuf-geforce-rtx-3080-oc-10gb-gddr6x-320-bit-ekran-karti/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 18 Eylül 2020; 18:22:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HWS

Gamegaraj'ı arayıp az önce sordum (yarım saat önce) bir daha stoklara gelecek mi diye çıkan kız şunu söyledi yurtdışından (yani Palit'ten) onlara ayrılan tüm stokları bitirdiklerini ve yurtdışına tekrar sorup veya talep açmaları vs gerekeceğini ama bunun onaylanıp onaylanmayacağını veya bir daha ne zaman tekrar stoklara geleceğini bilmediklerini söyledi.
    Bugün alabilseydiniz iyiydi hocam. Neyse sağlık olsun. Amazon takip edin ZOTAC Trinity stoklarla girerse sipariş geçin bence.

• The R0CK T kullanıcısına yanıt
    Şimdi bunlar ve de ön sipariş alan diğer siteler/satıcılar amazon gibi fiyatın sabit kalacağı garantisini veriyorlar mı acaba? 1 Ekim'e kadar $/€ uçacak gibi?
  • amazon.de den zotac 3080 siparişi verenlerin kartları gönderildi mi ?
  • VEGETTO kullanıcısına yanıt
    Link var mı yurtdışı linki takip edebilmek için? Bir de FTW3 ya da Strix serisi çok konuşuluyor bir de TUF en iyisi hangisi? Burada 6500TL'ye sipariş geçenlerin yorumlarını gördüm ama hangi kartı sipariş geçtikleri yazmıyordu ya da ben göremedim.
  • Maalesef ses yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart stokta yok şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HWS

50adet palit 3080 satıldığını şuan hiçbiyerde olmadığını yazdım yukarda. Forumda şuan 8kişi var
    Alanlar dışardan foruma gelir. Daha kartını 2.elde satamayan geçmeyen kişilerde var onlarda 3080e 3070e yonelcekler.
    Nvidia ilk partıde talebi karşılıyamayacak. Amd meydanı boş bıraktı nvidia daha çok satar 2020nvidianın yılı olcak.

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.