Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fransa amazondan cevap geldi. ön sipariş iptalini geri alın ben beklerim demiştim. ürün durumu "Actuellement indisponible" yani "Şu anda mevcut değil" durumda olduğunda olduğundan siparişim iptal edilmiş. bu yazı varsa ürünün ne zaman geleceği veya gelip gelmeyeceğine dair hiçbir bilgileri olmuyormuş. haliyle araftaki bir ürün olduğundan iptal etmişler geri de açmıyorlar siparişimi. o zaman buradan yola çıkarak şuanki durumu "Şu anda mevcut değil" olan her hangi bir ürün iptal edilebilir. amazon.de'deki evga ftw3 buna dahil.

https://www.amazon.fr/gp/product/B08HN7VVLJ
    https://www.amazon.de/-/tr/gp/product/B08HGYXP4C

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 18 Eylül 2020; 17:33:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Palit hor görüldü ama sayımız 10 u gecti suan .Kurbağa grubu kurulsa yeridir. Malum figürü kurbağa markanın
    Geldimi kargon ?

Sicakliklar kac 68c felan olmasi lazim yada 73c. Boost kac gordu yesil kurbaga

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

İyi ki takılmadın, sağ ol.

Evet milleti galeyana getirmeye çalışıyorum, evet salak sanıyorum karşımdakini. Siz kendi fikrinizce fiyat belirleyince bizim zorumuza gitmedi; ama biz kendi fikrimizce fiyat belirleyince sizin zorunuza gitti.

Elinizdekini satın satmayın, bana ne? Ben mi dedim ille sat diye? Bir de "alırsın" gibi bana nispet yapıyorsun?

Kim satamadın diye alay ediyorsa ona çıkış, kim sana gelip ölücülük yapıyorsa ona çıkış.

Neyse, madem birbirimizi anlamıyoruz uzatmak yersiz. Bir kere üslûplar... biri Hanya öbürü Konya...

Takılma sen gene, boşver; gazel okuorum ben.
    sana böyle üslup. canım cicim diyemiyorum malesef cevaplarınız dolayısı ile. daha beteri de olur da ona terbiyem müsaade etmiyor. şanslısın.

senin fiyat belirlemen zoruma gitmedi niye gitsinki ? banane. kendince yazarsın bir şeyler benim yazdığım senin zoruna gitmiş olacakki yukarıda yazdıklarını yazma gereği duydun kendi kafana göre fiyat belirleyip bir ürüne değer biçtiğini zannetme diye yazdım ben. de tabi nato mermer nato kafa olunca...

satmıyorum zaten kardeşim ölü fiyatına niye satayım ? ölü fiyatına satılacak zaman var ederine satılacak zaman var 1 yıllık doğru düzgün kullanılmamış kartı niye yok pahasına vereyim sırf sen mutlu olacaksın diye ???

ürünün görece performansı o görece kartın fiyatı ortada git sen 7000-8000-9000 ver al strix ini tuf unu o da beni ilgilendirmiyor ayrıca ne yaparsan yap.

ölücülüğü sen yapıyorsun işte 2080 3900 tl edermiş dediğim gibi alırsın o fiyatlara asarsın duvara anca

bence de uzatma daha fazla çünkü bir kart alıp bu kadar seviye atlayacağını düşünmek. değişik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

benimki de iptal olmadı, neye göre iptal ediyolar anlamadım ben de
    Benim aklıma gelen bir şey ASUS Fransa, önceden belirttiği tarih ve stocku değiştirdi. Amazon'da herkesi iptal etmek istemediler. Büyük ihtimalle prime üyeliktekileri tutup geri kalanlara kura gibi bir şey çektiler bence.
    ASUS Fransa'ya yazmıştım dün sabah, "etrafta dedikodular dönüyor, ROG Strix 3080, Ekim ayına kadar gelmeyecekmiş, var mı bir bilginiz" diye. Bana verdiği cevap "Tüm satıcılarımızda RTX 3080, 17 Eylül'de satışa çıkmıştır diye bir bilgi aldım teknik ekibimizden. Emin misiniz? Başka bir sorunuz varsa bir daha yazın." diye :) :).
    Sanki ASUS Fransa'da tam emin değil olan stocklar, ürünlerin ne zaman geleceği vs.
    Reddit'de yazanlara bakınca toplu iptal olmuş gibi bir grup 6-7 saat önce.

• Asus ROG Strix OC için Amazon Almanya ve amerika linklerini paylaşabilir misiniz acaba ?

İsim ile arayınca çıkmıyor 🤷‍♂️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ookami O kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle Tr ye gelmeyen çok güzel modelleri vardi.
    Hatta 2000 serisinin game Rock beyaz cok şık ve guzeldi.Daha sonda inventus getirdi onlari.Msi trio dengiydi aşağı yukarı.

Bu arada millet karti ben 1150 dolara aldim sandığı için biraz gerildiler hala Pm geliyor arkadaşlar ben o fiyatta almadım sitede yazan 7670 tl ye de almadım 1150 dolar olan 8300 liraya da almadım. Ben karti kafamda ki edere stok beklemeden aldim.

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Tamam da bizimkileri neden iptal etmediler o zaman, belirli bi stok bekliyolar da onun üzerindeki sayıyı random iptal mi ettiler acaba

• mtilhan kullanıcısına yanıt
    Prime olayı dediğiniz gibi olabilir, bende var prime belki de o etkili oldu

• Psikobat P kullanıcısına yanıt
    Artık en baba markaların kutularından bile bir şey çıkmıyor ki. Eskidendi o dolu dolu içerik.

Palit, 2005 - 2010 arası ülkemizde epey popüler olmuştu. Kalitesi hakkında bir şey diyemiyorum kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Evet hocam sayımız arttı. İnsanlar Palit markasına yabancı oldukları için çekimser yaklaşıyorlar.

Palit oldukça köklü bir firmadır. Kartları Gigabayte windforce, msi ventus ve hatta palit üst seviye kartları rakip firmaların bazı üst modelleri asus strix, gigabyte aorus ile yarışır..

Fakat kartları gayet kaliteli ve fiyat performans oranları çok iyi..

Alıntıları Göster
    Türkiye forumdan ibaret değil biz burayı dünya merkezı goruyoruz hep.

Benim aldığım bilgi net sayı şuan 50tane palit 3080 satıldığı

forumdan bi 7/8kişi aldı nvidia clube gelir forumdakiler marka olarakda tutuyoruz zaten sayıyı.

Palit çok eski markalardan forum onu 2007de 8800serısinde tanıdı

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Yok gelmedi kısmetse yarın bekliyorum aras kargo bir yamuk yapmazsa.Bende mevcut sıcaklığının altında calisir kasa sirkülasyonu iyi msi da 72 idi testlerde ben 67 ustu hic görmedim.Yuklemmeyin kurbağaya bak oc kabiliyeti yüksek filan çıkar üzülürsünüz.

Ben kac sayfa Tuf alacağıma ref alırım tuf alacagima ne olsa alırım dedim Tuf ters köşe yaptı. Bir ters köşe daha gelmesin .

• Dark_Passenger47 kullanıcısına yanıt
    USA, Fransa, Almanya ve İtalya Prime üyelik avantajları, sadece kendi ülkeleri için geçerli diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 18 Eylül 2020; 17:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

Prime olayı dediğiniz gibi olabilir, bende var prime belki de o etkili oldu
    prime'ı hangi ülkeden aldınız. tr prime bende de var çünkü. bakmadılar gözümün yaşına
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

USA, Fransa, Almanya ve İtalya Prime üyelik avantajları, sadece kendi ülkeleri için geçerli diye biliyorum.
    Aynen.Her ülke nin prime i kendisi için geçerli.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Haklısınız tabi de, gene bir kitapçık cd ne biliyim donusturucu kablo/adaptor yada sticker felan oluyor, muhtemelen palitte onlarda çıkmayacak :)
  • Hey maşallah palitler bile peynir ekmek gibi gidiyor

• demircibu kullanıcısına yanıt
    Onlardan biri de benim 8800GT ler vardı ,taş gibi karttı senelerce hiç sorun çıkarmadı.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    prime video olarak almıştım ben, 8 lira değildi o zaman.Şimdi chate yazayım dedim de, müşteri hizmetleri bölümüne girince şöyle bi yazı çıktı altta
    [Info] Canceling your ASUS graphics card order
    We were forced to cancel your order containing the ASUS graphics card because we were unable to procure it. If you see any associated charges for the canceled item (s), the refund will be issued automatically within 5-7 business days. We sincerely apologize for the inconvenience caused by this cancellation and thank you for your understanding.

Bu yazıyor ama siparişlerime girince sipariş hala gözüküyor, iptal falan demiyor, sizde siparişlerime girince gözüküyor mu kart?
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    hmm alakası yok o zaman onunla
  • 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.