Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HWS

https://www.gamegaraj.com/urun/palit-rtx3080-gamingpro-10gb-320bit-gddr6x-2/ bunu alan var mı? Bugün 5 adet daha satışa açtılar ve hemen bitti yine.
    Bende aldım, beklemekten sıkıldım artık.Gerçi bir yarım saat durdu sitede hemen bitmedi yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

aorus youtube sayfasında oyun testleri vs. var kartın. rdr2 bench'te 65 derece ve 1965mhz stok haliyle. İyi mi bilemedim. Strix'i görmek lazım.
    Canki yayinda dedilerki, fanin rpm,vs tuning ediyorlar.

%100 Fan software i beta. Daha agresif dondururler. Bu kart 62-63 luk kart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha kartı takan yok sistemine 437 sayfa konuşmuşlar 😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orodruin -- 18 Eylül 2020; 17:14:22 >
  • Psikobat P kullanıcısına yanıt
    Yaa ben de alıp almama noktasında çok gittim geldim ve almadım aslında hedefim hep 3070 almaktı ama ne biliyim kötü mü ettim dolar çıkarsa 3070 'ler piyasaya 6K'dan aşağı girmezse o zaman kafamı bir yerlere vurabilirim cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Ne ara düştü bu..

Pm den kaynagi atarmisin. Bide Strix deki gibi midplate,baseplate varmi ?

Alıntıları Göster
    http://www.coolpc.com.tw/phpBB2/viewtopic.php?p=701074&sid=03c33b1e3254266372a6721f8098e424#p701074

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Taban gpu+vram ortak bakır baseplate.

• daquied kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi hepsini şöyle özet geçeyim.

Enbaşta amazon.fr'de Strix kart preordera açıldı.
    (7400 TL, benimki iptal edildi sipariş vermemden bir gün sonra)

Amazon.co.uk'ta TUF satışa sunuldu:https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08HN37VQK/
    (6500 TL, ilk tercihim bu olacak gelmezse)

.de'de FTW3 ve FTW3 Ultra satışa sunulduhttps://www.amazon.de/gp/product/B08HGYXP4C/
    (7600 / 7900 TL, TUF gelmezse Ultra gelsin diye sipariş verdim)

Ve .de'de ZOTAC bir kart satışa sunuldu.

Bunlar Amazon tarafından satılan ürünler. Mesela yine UK'de TUF OC de vardı ama o Amazon tarafından değil, 3. parti bir firma tarafından satılıyordu (yine de yetkili distribütör kendileri)

• Amerikada stokta olan bi site var mı ?

• Un4Given35 kullanıcısına yanıt
    Bende arıyorum dün zotac almadığıma pişman oldum kart kalmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VEGETTO kullanıcısına yanıt
    Palit hor görüldü ama sayımız 10 u gecti suan .Kurbağa grubu kurulsa yeridir. Malum figürü kurbağa markanın

• quote:

Yaa ben de alıp almama noktasında çok gittim geldim ve almadım aslında hedefim hep 3070 almaktı ama ne biliyim kötü mü ettim dolar çıkarsa 3070 'ler piyasaya 6K'dan aşağı girmezse o zaman kafamı bir yerlere vurabilirim cidden.
    Paranızı dolarda tutmakta fayda var diyeceğim ama , gerçi kısa bir süre için dolara geçilirse muhtemelen al sat kısmında zarar etmeniz olası(kesintilerden dolayı) 3080 stok sorunu yasanıyor malum ay sonu muhtemelen normale donecektir eh 1 ayda ustune 3070 stok sorunu için eklenebilir yada butur bir gecikme yaşanmayabilir, yurtdışı almanız bence daha mantıklı olur(en azından makul fiyattan alma şansınız var), ben artık bekleyemediğim için mecbur aldım.

• quote:

dolar dahada yükselecek. bir an evvel almanın yoluna bakın..
  • amazon fransaya mail attım. maile cevap vermek yerine telefondan aradılar ya. ingilizce de bilmiyorlar anlaşamadık. belki de hatalarını telafi etmek için rtx 3090 vereceklerdi
  • Rtx 3080 de evga ftw3 ultra ile asus strix oc arasında kaldım ne tavsiye ederdiniz?

• Eskiden yeni kart çıktığında çoğu kişi sıraya girer taksitleri ödenebilir veya çokta pahali olmayan kartları alabilirdi.Şimdi durumu iyi olan az kişi kartları alıp geri kalan belki yüzde 97 98 kullanıcı kartlari izleyecek.Ulkenin ekonomik durumu halkın alim gücü ortada.Bizim gibi orta direk olan kisiler zar zor alirdi.Simdi sadece üst gelirlere hitap ediyor.Bu günleri görmekte varmis

• Notebooklara ne zaman gelir bu rtx 3000 serisi arkadaşlarımız , Türkiye'de satışı var mı şuan ? Gtx 1070 ile mutluyum ama insanoğlu işte fazlasını istiyor her zaman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Palit hor görüldü ama sayımız 10 u gecti suan .Kurbağa grubu kurulsa yeridir. Malum figürü kurbağa markanın
    Evet hocam sayımız arttı. İnsanlar Palit markasına yabancı oldukları için çekimser yaklaşıyorlar.

Palit oldukça köklü bir firmadır. Kartları Gigabayte windforce, msi ventus ve hatta palit üst seviye kartları rakip firmaların bazı üst modelleri asus strix, gigabyte aorus ile yarışır..

Fakat kartları gayet kaliteli ve fiyat performans oranları çok iyi..

• Palit'te hor görülecek hiçbirşey yok, evet bir Asus - Evga - MSI üçlüsünden daha uygun fiyatlı oluyor, onlar gibi hızaşırtmalı olmayabiliyor minimalist oluyorlar ama bence bu bir dezavantaj değil tam tersi avantaş. 9000 TL verip en fazla boost clock ta 150MHz aşırtmalı Strix alacağıma referans değerli kart alırım. Eğer türkiyede satılsaydı zaten founders edition alacaktım. Onun olmadı yerde Palit fiyat performans olarak güzel alternatif.

Hiçbir sorunu olmayan bir firmadır
  • mtilhan kullanıcısına yanıt
    benimki de iptal olmadı, neye göre iptal ediyolar anlamadım ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

http://www.coolpc.com.tw/phpBB2/viewtopic.php?p=701074&sid=03c33b1e3254266372a6721f8098e424#p701074

Taban gpu+vram ortak bakır baseplate.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Lakin ben tatmin olmadim zayif geldi, TUF ile karsilastirdim.

PCB Sag önleyecek bir bracket de yok. Strix sanirim en iyi pcb olarak gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Evet hocam sayımız arttı. İnsanlar Palit markasına yabancı oldukları için çekimser yaklaşıyorlar.

Palit oldukça köklü bir firmadır. Kartları Gigabayte windforce, msi ventus ve hatta palit üst seviye kartları rakip firmaların bazı üst modelleri asus strix, gigabyte aorus ile yarışır..

Fakat kartları gayet kaliteli ve fiyat performans oranları çok iyi..

Alıntıları Göster
    Abartmayalım :) Firma köklü bir "oem"(foxconn gibi) üretici evet ama hiç iddialı olduklarını göremedim, nerde toplama hazır pc var içinde göreceğimiz markalardan biri, kutu içeriği bomboş malzeme kalitesi ehh işte.. yazılım kısmını söylemiyoruym bile :)
    En azından berbat yeşil kurbağa tasarımından vaz geçmişler.

• 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.