Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zamanlar kur ne olur bilmiyorum ama, Türkiye fiyatı en az 15.000 olur
  • Mrsp si 2080 ti den düşük çıkıcak ancak temiz 12 si var 3080 ti nin. Umarım FE gelir 2x serisini pas geçtik buna yapışacaz
  • Cyberpunk cikana kadar gelse bu kartlar da toptan yenilesek PC’yi.

Bir yandan Nvidia, bir yandan intel soluksuz cigerini parcalayacak AMD’nin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 15 Mayıs 2020; 17:53:45 >
  • 3070 - 3080 performansa göre ikisinden birisini almayı düşünüyorum.
  • Bu ilk mesajdakiler sunucu için üretilen ürünler değilmi? Hangi tabloyu incelemek lazım ev kullanıcıları için?
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Sene sonu çıkacak tabloyu
  • İnşallah bu sefer biraz daha derli toplu olur. 1080TI'ın verdiği etkiyi verememişti 2000 serisi benim gözümde...
  • 3060, 2080 Super gücünde olsa ps6 çıkana kadar götürür
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    1080ti çıktığında 2080ti ye göre ucuzdu herkes alıp kullandı çünkü.
  • Her ay kenara $100 atar 3080ti alırım diyordum ama $50 bile koyamıyorum. Kart çıkana kadar paramız pul olmasa bari iyice.
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    O zaman müşteri kitlesi olarak orta üst, üst sınıfı hedefliyorlar diyebiliriz. 4k,ray tracing şu günlerde kaç kişinin umrundaki...
  • Beyler paranız bol galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbabayaro_57

O zaman müşteri kitlesi olarak orta üst, üst sınıfı hedefliyorlar diyebiliriz. 4k,ray tracing şu günlerde kaç kişinin umrundaki...
    4K ibaresi geçmiyor mesajımda.

4x ile karıştırdınız sanırım? O, RT performansı ile alakalı.
  • Bu kur ile gelmese de olur.
  • Valla şu fiyatlarla birikimimden bile harcayasım gelmiyor. 1080i 1799dan vatanın yılbaşı indirimlerinde aldigim zamanı hatirliyorum da... 3070 7k dan gelirse vay halimize
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    haklısınız karıştırdım, ancak lüks şeylerden bahsetmek istedim.
  • Herkese merhaba. Bir arkadasimdan ekran kartsiz bir sistem aldim. Zamaninda hic bir masraftan kacmamis arkadas. Kasa olsun sivi sogutma olsun 1000w guc kaynagi olsun. Asus 4k 28" monitor olsun. Ama islemci 6700k. Ben 3080lerin cikmasini bekliyordum ki 2080ler ucuzlasin alabileyim. Fakat bu ps5 demosu beni benden aldi. Biraz arastirdim (youtube yabanci forumlar) 2080ti ile 6700k 4k çözünürlükte pek bir sıkıntı yasamiyormus. Genel olarak yuk islemciye binmiyor dediler. 3080 ve 3080ti icin de benzer bir mantikta hareket edebilir miyiz?
    Eger darbogaz yapar diyorsaniz onerdiginiz islemci nedir? Cevaplariniz icin simdiden cok teşekkürler. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaisersoze81 -- 16 Mayıs 2020; 7:24:31 >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    İntel zor. Amd altı atı gidiyor. Ekran kartında da rt yok gibi davranmaması gerekiyor. Orta üst ucuz ekran kartı ile bir yere kadar gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbabayaro_57

haklısınız karıştırdım, ancak lüks şeylerden bahsetmek istedim.
  • Acaba 2070i ne zaman elden çıkartsam ama büyük ihtimalle 3060 alabilirim en fazla karasız kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.