Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Daha geçen gün 3000 e sattım 5700xt yi

Alıntıları Göster
    Kartın abd de satış fiyatı 3000tl trde 3800 e vardı Bi arada şuan 4400 civarı sıfır olarak.

Gümrük vergisi ve satıcı karı site komisyonu derken 4400tl oluyor. Amazonda gelirse 3900 civarına geliyor vergi ve kargo ile.

Ama 3000tl ye temiz ikinci eli varken 3900e amazondan alınmaz bence hem garantisi de olmuyor öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bunlar ön siparişe açılacak mı yoksa 17 eylülde direk çıkacak mı?
    Direkt satılacak diyor Nvidia tarafında customer service. Ön sipariş olmasına dair de bir şeyler gördüm sanırım ve bugün Vatan ile İtopya'yı aradım, bilgileri yok :( Ben de çok merak ediyorum beya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

etliekmek??
    Zekalı adamın hali bambaşka

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    Performans olarak çok iyi ya ondan 😃 500 dolarlık PlayStation 5 de 10 bin liraya gelecek , niye ? Çünkü performansı yüksek. Kafa yapısı bu bizde . Fiyat bunların dediği gibi yüksek çıkmasın bu sefer de başka bir kulp bulurlar .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • takami59 kullanıcısına yanıt
    yapma 1080ti halen iş görür 144 için
  • Çok geriden gelen kişiler var. Aynı capsler, videolar vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

Performans olarak çok iyi ya ondan 😃 500 dolarlık PlayStation 5 de 10 bin liraya gelecek , niye ? Çünkü performansı yüksek. Kafa yapısı bu bizde . Fiyat bunların dediği gibi yüksek çıkmasın bu sefer de başka bir kulp bulurlar .
    Konsola ek vergi var. Ötv var. Var oğlu var. 600 dolar civarı olması lazım trde onunda ama işte malum vergiler..

Zamanında 1800 TL ye ardakaş ps4 Pro aldı ilk çıktığında. Bana çok gelmişti şuan rüyada görürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Kartın abd de satış fiyatı 3000tl trde 3800 e vardı Bi arada şuan 4400 civarı sıfır olarak.

Gümrük vergisi ve satıcı karı site komisyonu derken 4400tl oluyor. Amazonda gelirse 3900 civarına geliyor vergi ve kargo ile.

Ama 3000tl ye temiz ikinci eli varken 3900e amazondan alınmaz bence hem garantisi de olmuyor öyle

Alıntıları Göster
    Sattım zaten almadım

• Şu fiyat ve FPS konusu belli olsa da aldığım 2070S'i iade etsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Direkt satılacak diyor Nvidia tarafında customer service. Ön sipariş olmasına dair de bir şeyler gördüm sanırım ve bugün Vatan ile İtopya'yı aradım, bilgileri yok :( Ben de çok merak ediyorum beya.

Alıntıları Göster
    En çok merak ettiğim benimde ön sipariş olsa sipariş geçicem oda yok

• quote:

Sattım zaten almadım

Alıntıları Göster
    Aldınız demedim hocam iyi satmışsınız diyorum. 500 koyar 2. El 2080ti alırsınız 2 aya

• quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Şu fiyat ve FPS konusu belli olsa da aldığım 2070S'i iade etsem.
    Iade edin bence durmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3050 nin bu sefer çıkacağını düşünüyorum ve çok canlar yakacaktır. Turing de 2050 çıkmadı çünkü zaten 2060 ın rt performansı çok kötüydü bu nedenle 2050 yi çıkarmayı düşünmediler. Ama şimdi rt olarak da çok güçlendikleri için 3050 olasılığını yüksek görüyorum. 3060 ın tanıtılmasından sonra AMD nin kartlarına göre cebinde 3050 kozunu bekletecektir nvidia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Aldınız demedim hocam iyi satmışsınız diyorum. 500 koyar 2. El 2080ti alırsınız 2 aya

Alıntıları Göster
    Alınmaz falan deyince benim aldığımı düşündünüz sandım. 2 aylıktı zaten 3100 e almıştım 3080 almak için sattım referans modeli beni benden aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Şu fiyat ve FPS konusu belli olsa da aldığım 2070S'i iade etsem.
    Değer kaybından dolayı mağaza geri almıycak diretcekler çabuk acele edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Düşük bir ihtimal de olsa Bilgisayar ve tabletlerde KDV sıfırlanma olursa , ekran kartlarına yansır mı acaba
    Eger bilgisayar bileşenlerinide kapsarsa %18 oranında indirim olur. Halihazırda bilgisayar bileşenlerine vergi yok zaten. Sadece kdv oduyoruz.
  • Bari 3050 seviyesinde amd'nin nefes almasına izin versin nvidia. İflahları kurudu adamların. Yazık, bisiklet yapmışlar onu tanıttılar geçen gün.

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Çok geriden gelen kişiler var. Aynı capsler, videolar vs.
    Lag sorunu yaşıyorlar sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Bari 3050 seviyesinde amd'nin nefes almasına izin versin nvidia. İflahları kurudu adamların. Yazık, bisiklet yapmışlar onu tanıttılar geçen gün.
    O bisikletten uzak durmak lazım sonra sürücüsü sorunlu diye laf çıkarırlar.
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.