Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

Ne zaman kalkıyor bu nda
    Haftaya görürüz birşeyler herhalde
    Nda lift = 14 eylül
  • MS çok çok güzel cevap verdi yeminle. Hiç beklemiyordum. Nvidia gümbürdedi ama konsol tarafı da boş durmamış. Tek başına 30 tf olan cihazla elbette aynı güçte olamaz ama aradaki maddi fark göz önünde bulundurulursa 300 dolarlık series s şuanda 3070'den daha mantıklı. 2k 120 fps verebildiği yazıyor ama biz onu 30 fps olarak alsak bile çok iyi.

Zenginler üzerinden değil orta gelirliler üzerinden düşünürsek ben şahsi olarak 2k'ya kadar series s'i tercih ederdim. 4k'da ise series x'i. Bir tarafta komple bir sistem 500 dolarken bir tarafta sadece bir kart 500 dolar. Benim 1070'li pc'im zaten varken 3000'i değil konsolu tercih ederim.

Bir tüketici olarak rekabet kadar sevdiğim bie şey yok Allah'ıma. Hadi bakalım Sony, sahne senin. Çak bi 400 doları ps5'e de keyiflenelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oup59 kullanıcısına yanıt
    İmzaya da GT210 koymuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Nda lift = 14 eylül

Alıntıları Göster
    ben 17 eylül sanıyordum. yani kartların çıktığı gün
  • Dark_Passenger47 kullanıcısına yanıt
    Aslında founders olanda referans kartın özelleştirilmiş hali bu seferki soğutucu da epey masraflı görünüyor. Mantıklı olanda fiyatların eşit olması bana göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dreandes kullanıcısına yanıt
    Verdiği inanılmaz performans karşısında imzaya koymamazlık yapamazdım. Nazar değmesin. Yeni kart alana kadar görüntü versin yeter
  • Bu % 50 vergi zımbırtısı Eylül sonu mu kalkıyor.
    Eğer 400 dolardan gelir, %50 ek vergi alınmaz ise 5000 altını görürüz. Bu dehşetül vahşet olur bizim için.
    Çok mu iyi niyetliyim. Biz insan değil miyiz Reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 8 Eylül 2020; 13:11:18 >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Oyun konsolları ile karıştırdınız sanırım. Ek %50 oyun konsollarına geldi çünkü. Bilgisayar donanımlarında böyle bir uygulama gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreandes

Oyun konsolları ile karıştırdınız sanırım. Ek %50 oyun konsollarına geldi çünkü. Bilgisayar donanımlarında böyle bir uygulama gelmedi.
    Konuları karıştırdım.
    Sorun değil konsol ve ekran kartı arasında gidiyorum.
    İki konuyu da takip ettiğim için frekanslar karıştı.
    Kusura bakmayın.

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    PS5'te 5000 altını beklemeyin hocam boşuna :) Euro 9 olmak üzere iken 6000 altı beklemek hayalden başka bir şey değil.
  • quote:

PS5'te 5000 altını beklemeyin hocam boşuna :) Euro 9 olmak üzere iken 6000 altı beklemek hayalden başka bir şey değil.
    Ben de öyle tahmin ediyorum işte. Artık o eski güzel günler maalesef geride kaldı.
    Değerini daha iyi bilmek gerekirdi ama bu günlerin bmtle olacağını bilemezdik.
    Neyse önce sağlık diyeceğiz. İnşallah rtx 3xxx de konsol da istediğimiz seviyede çıkar. Bu pandemi için aşı bulunur, veya hastalık azalırsa fiyatlar oturur

• quote:

Ben de öyle tahmin ediyorum işte. Artık o eski güzel günler maalesef geride kaldı.
    Değerini daha iyi bilmek gerekirdi ama bu günlerin böyle olacağını bilemezdik.
    Neyse önce sağlık diyeceğiz. İnşallah rtx 3xxx de konsol da istediğimiz seviyede çıkar. Bu pandemi için aşı bulunur, veya hastalık azalırsa fiyatlar oturur diyorum.

• Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    Aslında çok yüksek bir oc değil benim sattığım msi trio-x de benzer oc ile test tamamliyordu.Sadece bellekler bu seviyede olmuyordu o kadar (micron)

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Hocam siz sattınız mı MSİ 2080Tİ LİGHTNİNG Z bir ara ilanınız var.
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Çok oldu hocam 10000 e sattım
  • SIFIR ASUS ROG STRİX 2080Tİ

ROG STRIX-RTX2080TI-A11G-GAMING 11GB GDDR6 AURA RGB 352bit USB HDMI DP Ekran Kartı 7999 TL

-----------

ROG-STRIX-RTX2080TI-O11G GAMING GDDR6 HDMI DP Ekran Kartı 8199 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 8 Eylül 2020; 14:56:56 >

• The R0CK T kullanıcısına yanıt
    2080ti kartları elden çıkarmaya acele etmesinler 3080 sadece 5fps öndeymiş.

3080 gömme timi.

• Test sonuçları çıkmadan acele etmeyin. 3070, rtx off iken 2K da 1080ti ile aynı skoru veriyormuş. Dogru yanlış bir şey demiyorum. Bekleyin bence. Dogru ise 3000 serisi hikaye arkadaşlar. No panic...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

2080ti kartları elden çıkarmaya acele etmesinler 3080 sadece 5fps öndeymiş.

3080 gömme timi.
    Aslında yanlış değil. 4k 35 fps olacak 45 fps. Yüzde olarak %30 fark var ama fps'ye yansıması 10 fps
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.