Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bütün ekran kartları aynı gtip'ten girer.

sen ne anladın ki değişik değişik emojiler kullanma gereği duydun?
  • The R0CK T kullanıcısına yanıt
    Gönderdim iadeye bakalım ne olacak
  • Böyle pahalı teknolojileri alabilme ihtimalimi seviyorum ..istersem birikimimle pasin ciktigi gibi alirim ama almicam 😋

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Gpu altında kalan çiplerin açıkta olması cidden hoş olmamış. O plaka aynı zamanda dış etkenlere karşı koruyucu idi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.F.Hopper

İşte sonunda cevap geldi. Ben de bunu soruyordum her yerde, kimse cevap vermedi. Fiyat konusunda nasıl olmuştu geçen seferler?

Alıntıları Göster
    Asus bi +50$ koyar.
    Gigabyte Zotac vs mrsp ye en yakin fiyattan alirsiniz. Itopya vatan inventus

1080 zamaninda FE tax denilen birsey vardi.1 yil sonrasinda AIB FE nin altinda satmaya basladi,amazon kampanya vs

Bu seride FE tax varmi yok bulamadim. Nv-Tim in mesajlarina baktim

Varsa yoksa bile TR sartlari icin EN IYI secenek ASUS tur ve Asus kazigi yemeye mahkumuz.

• Valla bir 3070 canım çekti, ama işlemciyide yenilemem gerekecek + psu + kasayı, kasam çok küçük 2012'den kalma hayatta sığmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 2 Eylül 2020; 10:33:41 >
  • Zengin olsam 3090 alırdım tatmin için ama gtx1070 bırakıp buradaki kartlara geçmem için hiç bir sebep yok. yeni kart alacaklar ama 3060la girebilir meseleye.
  • 3070ti 16 gb gelecek diyorlar.3080 net alınmaz ozaman.

https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3070-ti-spotted-with-16gb-gddr6-memory

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alprux -- 2 Eylül 2020; 10:23:50 >

• Alprux A kullanıcısına yanıt
    Madem ti kart yapıyorlar
    Gddrx6 olsaydı keşke
    O zaman kuvvetle muhtemel
    3080 ti 20 GB gddrx6 olacak

• 3080 aklıma girdi, çok sağlam kart yapmış adamlar.
  • Alprux A kullanıcısına yanıt
    GPU alacak olanlar biraz daha beklesin. Özellikle AMD'nin hamlesi önemli burada. NV'nin bu tarz hamle yapması, AMD'nin plânlarını değiştirdi muhtemelen.

AMD'nin hamlesine göre yine NV alınabilir. Hem fiyatlar oturur, hem de model çeşitliliği artar. AMD VRAM olarak bol keseden verecek diye düşünüyorum.

NV'nin daha yüksek bellekli 3070 - 3080 sunması büyük olasılık. NV B plânını çoktan hazır etti bile.
    Duruma göre Ti / Super vs. de gelebilir. İşler kızıştı bu sene, güzel bir rekabet olacak umarım.

O yüzden beklemekte yarar olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 2 Eylül 2020; 10:46:43 >
  • 3070 alacaktım ama 8 gb aşırı düşündürüyor 2k için, sanırım 3080 almak zorunda kalacağım 10 gb 2k için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Hocam 4k için alacaklar için söylüyorsanız katılıyorum 10gb gerçekten aşırı arada kalmış, 2k için uzun süre bir problem çıkaracağını sanmıyorum
    @Alprux

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 2 Eylül 2020; 10:42:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

xD xD xD

Alıntıları Göster
    güzel kardeşim 3090 ile 3080 speclerine bakmıyor musun? %20 fark olur 1'e 1 core sayısı kadar getiri sağlarsa. %21 olmasının mümkünatı bile yok matematiksel olarak. Hiç bir kartta 1'e 1 getiri olmayacağını hesap edersek %15 civarı fark olacağı aşikar. Bütün dünya çapında editörler bunu düşünüyor. Bir tek sen mi biliyorsun?
  • Arkadaşlar; bu 3 kartın bellek boyutları, performans farkları, fiyatları vs. ile ara boşlukların doldurulacağı ve AMD’nin hamlelerine göre piyasanın şekilleneceği gayet açık. Hep beraber ummalıyız ki AMD olabildiğince sağlam cevap verebiliyor olsun. Bu da hem kartların fiyatlarına hem de revize modellerin bellek boyutlarına yansıyor olacaktır.

• 4k beklentim yok şahsen. 2k 144hz veya 165hz de 3080 10gb her hangi bir sorun teşkil eder mi ilerki zamanlarda?

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Biraz bekleyin olmadı, üstte dediğim gibi.

16GB 3070 falan gelirse o da düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Biraz bekleyin olmadı, üstte dediğim gibi.

16GB 3070 falan gelirse o da düşünülebilir.
    hocam 2k 144 fps te 3070 gene yeterli olmayacaktır 3080 10gb a yöneliyorum sanırım ön siparişi basarım amazondan.
  • PC oyunculuğu tekrar yükselişe geçti. Sony boşuna mı exc. oyunları porta başladı. Kaymak burda kaymak.

• Salonumda 4k tv var ama 2021 de 4k saglam bır tv alacam.Artık 4k akıcı bır sekılde oyun oynamak ıstıyorum ama bu duz versıyonları alma taraftarı degılım.Vramlerı cok dusuk bu kadar kuvvetlı gpular ıcın.Bır ust versıyonları beklemekte yarar var
    https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3070-ti-16-gb-graphics-card-confirmed-lenovo/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 2 Eylül 2020; 10:55:18 >
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    10GB yakın zamanda sıkıntı yaratmaz belki. Ama belli olmaz, güvenemiyorum pek.

Neyse, alırsanız şimdiden hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.