Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1074. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Anisotropic kullanıcısına yanıt

Oda 2200 e peak atar. 3090+%1 diye gider hocam. Sonuçta 1499 dolarlık kart la aynı yani, ucuza veriyor aslında bence arkadaş ...

• Araba doktordan temiz kullanımlı, ekran kartı da mali müşavirden altın gibi parlak şekilde alınır !

• Belki sen bile 3070'in Nvidia sitesindeki fiyatını görünce ağzın sulandı. Ama ben foundera editionun değil o fiyattan Türkiyede satılmayacağını bile biliyordum. Bizim millet hemen herleye sazan gibi atlıyor.

Türkiye'de herhangi bir satıcıdan 5500-6000 arasına 3070 alamazsın. Zamanı gelince bu yazdığımı hatırla. Bu arada 3070 ve 3080 fiyatları ile ilgili önceki yazdıklarımı oku, fiyatları az bile söylemişim. Çok biliyonuz ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavoo -- 31 Ekim 2020; 19:21:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet ulaşamadığı ciğere mundar demeye başlamış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumdaşlar hiç kartı üreten üreticilerine veya birer firma olan ve vergi veren distribitörlere kızmayın! Burada piyasadan ucuza alıp üzerine hiçbir şey yapmadan kar ekleyip satan zihniyete kızın, bu zihniyet olduğu sürece bizden birşey olmaz, kusura bakmayın. Arkadaş, bir malı alan ilk kişi değilseniz siz 2. el mal almış olursunuz ve dolayısı ile malın fiyatı ilk alıcı fiyatının altında olmak zorundadır ahlaken. Sorarsan serbest pyasa diyecekler, evet doğru ancak o zaman insanların bunu eleştirmeleri de özgür düşünce ve insani haklardandır, kabul etmeniz gerekir. Eğer piyasadaki ürün darboğazı nedeniyle fiyat alış fiyatının üzerinde satılıyorsa kimse kusura bakmasın ama ben bile yapsam fırsatçıyım demektir ve bunu kabul etmem gerekir. Lamı cimi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 31 Ekim 2020; 19:25:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavoo

Belki sen bile 3070'in Nvidia sitesindeki fiyatını görünce ağzın sulandı. Ama ben foundera editionun değil o fiyattan Türkiyede satılmayacağını bile biliyordum. Bizim millet hemen herleye sazan gibi atlıyor.

Türkiye'de herhangi bir satıcıdan 5500-6000 arasına 3070 alamazsın. Zamanı gelince bu yazdığımı hatırla. Bu arada 3070 ve 3080 fiyatları ile ilgili önceki yazdıklarımı oku, fiyatları az bile söylemişim. Çok biliyonuz ya.

O fiyattan satılmayacağını bu forumun %85i biliyordu zaten zeki. Hem kim diyor benim trden alacağımı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unlucky159 -- 31 Ekim 2020; 19:28:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marquin

Kartı kuyumcuya gösterin çipinizin altın oranına göre 20'ye kadar yolu var hocam.

Mantıklı kuyumcu altın satın alma müdürü damat var alır almaz soluğu yanında alayım bakalım ne fiyat biçilecek :))

• quote:

Belki sen bile 3070'in Nvidia sitesindeki fiyatını görünce ağzın sulandı. Ama ben foundera editionun değil o fiyattan Türkiyede satılmayacağını bile biliyordum. Bizim millet hemen herleye sazan gibi atlıyor.

İlgi ihtiyacını karşıladım mı vereyim mi az daha ?

• Ama bayağı bilgilendin sayemde. Hadi iyisin😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavoo -- 31 Ekim 2020; 19:33:49 >
  • Aynen çok karşıladın. Umarım seninde bilgisizliğin ,engin bilgilerimden faydalanarak azalmıştır. 😂😂

Çok biliyorsunuz ya.

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Yokmu bizede 3 5 EN GOLDEN chiplisinden bi kart

• captanico kullanıcısına yanıt

amazon.co.uk'tan TUF 6700 TL civarına geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: titi001

Yokmu bizede 3 5 EN GOLDEN chiplisinden bi kart

Vardır mali müşavir satıyor asus en özel en iyi binli kartlarından . Asus strix 3080 OC 12binned versiyonu.

• quote:

Aynen çok karşıladın. Umarım seninde bilgisizliğin ,engin bilgilerimden faydalanarak azalmıştır. 😂😂

Çok biliyorsunuz ya.

Ben sana bilgi vermedim ki. Benim bilgili veya bilgisiz olduğumu nereden biliyosun ?

:D lan hep boştasın ha

• quote:

Orijinalden alıntı: NoSebo

Forumdaşlar hiç kartı üreten üreticilerine veya birer firma olan ve vergi veren distribitörlere kızmayın! Burada piyasadan ucuza alıp üzerine hiçbir şey yapmadan kar ekleyip satan zihniyete kızın, bu zihniyet olduğu sürece bizden birşey olmaz, kusura bakmayın. Arkadaş, bir malı alan ilk kişi değilseniz siz 2. el mal almış olursunuz ve dolayısı ile malın fiyatı ilk alıcı fiyatının altında olmak zorundadır ahlaken. Sorarsan serbest pyasa diyecekler, evet doğru ancak o zaman insanların bunu eleştirmeleri de özgür düşünce ve insani haklardandır, kabul etmeniz gerekir. Eğer piyasadaki ürün darboğazı nedeniyle fiyat alış fiyatının üzerinde satılıyorsa kimse kusura bakmasın ama ben bile yapsam fırsatçıyım demektir ve bunu kabul etmem gerekir. Lamı cimi yok.

Yurtdışında bile böyle mağaza fiyatının üstünde satılıyor ve malum bunları alan insanlar var yok değil bunları ne sen ne ben engellerim. Mağazanın belirlediği fiyatında üstünde kalkıp kullanılmış ürüne para vermem. Finlandiyada arkadaşımla konuşuyoruz ordada değişen birşey yok alanlar yüksek meblağlara ilana koyuyor tabi bizim burdaki gibi olmuyor mağaza fiyatı 960 euroysa onlarda ilanlarda 1050-1100 euroya koyuyorlar. Peki diyorum ne kadar size göre uygun mu. Ev kiramdan biraz fazla, maaşımın üçte biri ama bizede fazla geliyor diyor onlarda 50-100 euro fazla gibi geliyor gel gelelim can alıcı nokta ev kiramdan biraz fazla maaşımın üçte biri diyor kartın bedeli için. Burda ise konuşmaya bile gerek yok :) konuya gelecek olursak fırsatçılık arz talep meselesine göre hocam stoklar bol olsa zaten kalkıpta kimse 11,5-12-13k filan vermez bu kartlara. Satana değil değil alana kızmak lazım alıcı olduktan sonra satan ne yapsın? Madem gidiyor bende satayım diyor. Ön sipariş verdiğim kart gelince gıcıklığına 13k ya koysam mı diye düşünmüyor değilim. Müstehak yemin ederim.

• Olmayan bilgiyi veremezsin zaten. Bende onu farkettim, bilgilendireyim, garibim nasiplensin dedim. İyilikte yaramıyor sana😂😂

• namor N kullanıcısına yanıt
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Asus tuf'daki geçirmeden dolayı indirimde. 12.000 tl. Patron çıldırdı. En golden asus azıcık saplamalı. Gel vatandaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 31 Ekim 2020; 19:52:56 >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Yahu voleyi vurdum,vurmak istedim de bitsin iş.Neyini uzatıyorsunuz ki hala anlamadım.Burada milllet fırsatçılara karşı burnundan soluyor,hala yaptığınız işi savunuyorsunuz.Kalkmış öteki yok altın çip yok 3090 ayarında,gidin kardeşim başka yerde pazarlayın kartınızı.Sizin bu yaptığınızla firmaların yaptığınının birbirinden farkı yok.Hem eleştireceksin , hem aynı naneyi yiyeceksin, hem de eleştiri kabul etmeyeceksin.Yok öyle dünya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRAGUT -- 31 Ekim 2020; 19:56:50 >
  • Turk milletinin kaninda var uckagitcilik, kisa yoldan para kazanma vb say say bitmez.

Araclardada durum ayni 1ay once aldigi araci yattigi yerden satip 50k kazananlar var..
    Sizin kizdiginiz kisiler yanlis kisiler.Satanlara niye kiziyorsunuz asil pislik fahis fiyatlardan alan tayfada.

3070 e 9k veren 3080e 12k veren zamaninda 2080ti ye 13k veren bu pislik tayfa oldukca fiyatlarda boyle olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 31 Ekim 2020; 20:1:30 >
  • 
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.