Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İki hafta önce gamegaraj da baya bi kaldı stok durumu hatta almaya niyetlendim rog içimde ukte kalmasın diye vazgeçtim o kadar bekledik diye inat ettim rog için 😒

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek ve net kelime değmez sadece para harcamış olursunuz. Şuan bende aynı sistemden kullanıyorum 3070 veya 3080 geçsem bir şey farketmiyecek. Bence 2k monitör alın daha keyifli olur sizin için.

• arkadaşlar 3080 super veya Ti modelleri nezaman piyasaya sürülür? amd 5800x veya 5900x işlemci darboğaz yaparmı bu kartlarla

• Bence şimdi yapacağınız bir alışveriş mantıklı olmaz.Zaten 1080p deymişsiniz.

Hem stok yok

Hem AMD-Nvidia kavgası başladı,beklemekte fayda var.

Hem 10 GB 3070 Ti/S veya muhtemel 3080 Ti/S hamlesi erken gelebilir Nvidia'dan.

Kısacası zaten 1080p de fazlasıyla yeterli bir kartınız var,ben bekleyin her şey netleşsin,stoklar bollaşsın indirimli bile alırsınız.Paranızı da dolarda tutmakta fayda var.Aradaki gereksiz makası açanlar şerefsiz firmalar.

• 1080p için 1 nesil daha bekleyebilirsiniz bence boşuna para israfına gerek yok ama 2K veya 4K oynarım derseniz kasım gibi stokların geleceği söyleniyor o zaman düşünebilirsiniz. 1080p günümüz için RTX 3070'e bile çok zayıf geliyor artık 1080p devrini yavaş yavaş kapatıyoruz eğer çok rekabetçi oyuncu değilseniz 1440p geçmenizi öneririm o uzaktaki pixel detayları için sırf 4K monitör alacağım ve RTX 3080'imle Ray Tracing açık akacağım.

• ugrpkr kullanıcısına yanıt

Vallaha alınırdı hatta ben https://www.jumbum.com/RTX3080-GAMEROCK-OC de alıyordum tipini çok beğendim diye ama site hiç güven vermedi.Bunu takar diğer paliti satardım yalnız 9100 olmuş şaka gibi 8500 di bu kart.Bu arada jumbum dan kart alanlar ne oldu? çarşamba teslim günüydü sonra bir arkadaş cuma ya kaldı dedi hala haber yok mu ?

• bizzat gördüğüm strix 3070 idi 6700 tl idi amazon.com'dan. başka modellerin de linklerini atanlar olmuştu daha ucuzlardı da aklımda değil.

• Alkımm kullanıcısına yanıt

Pazartesi kötü seneryo dediler. Bekliyoruz hala. Kargolanınca burdan bilgi vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gedikpasha -- 30 Ekim 2020; 14:48:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Vallaha alınırdı hatta ben https://www.jumbum.com/RTX3080-GAMEROCK-OC de alıyordum tipini çok beğendim diye ama site hiç güven vermedi.Bunu takar diğer paliti satardım yalnız 9100 olmuş şaka gibi 8500 di bu kart.Bu arada jumbum dan kart alanlar ne oldu? çarşamba teslim günüydü sonra bir arkadaş cuma ya kaldı dedi hala haber yok mu ?

Zaten palit alsam gamerock alırdım sanırım benim kasa pavyon gibi gamerock kurtarır anca :)

• 8 gb bıraktım 2k yı gördüğünüz gibi 4k da bile güncel oyunlarda sorunsuz.

• https://www.amazon.de/dp/B08HGS1SXH

evga ftw3 ultra 3090

satıcı amazon

fiyat 2149 euro.

amazon bu ürünü bu fiyattan satıyorsa dünkü 1070 euroluk 3080lerin fiyatını indirmeyebilir. amazon ilk kez karaborsacılık yaptı...

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt

Hocam aman o fiyat ne 21 bin lira yapıyor maşallah ülkedeki 3090 strix oc modeli 20.000'e satılıyordu incehesapta.

• quote:

Orijinalden alıntı: eksimaya

Bu mesaj silindi.

6,6

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt

Oha harbiden bu fiyat nedir böyle. Tr gelse 25 olacak o zaman

• eksimaya kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun ben hissetmedim inşallah ölen yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertyAdams -- 30 Ekim 2020; 15:11:12 >
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Can kaybı yok, yıkılan ve çatlayan yapılar oldu. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eksimaya -- 30 Ekim 2020; 15:16:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eksimaya

Teşekkür ederim. Can kaybı yok, yıkılan ve çatlayan yapılar oldu.

Çok geçmiş olsun, Allah daha beterlerini yaşatmasın.

• bende ayni dertten muzdariptim hocam ayni endiselerle 2070s satip 3070 palit gamingpro oc aldim 7k. cogu bana keriz diyecek ama sogutma kismi gayet basarili olmus ve 1770mhz boostclock seviyesindeki 3fanli diger kartlar en az tr pazarinda 7.5 8k bandinda gidecek.benimim yurtdisi deneyimim olmadigindan garanti vs riski almak istemedigimden bunu tercih ettim. pisman etmeyecek gibi duruyor suan 1080p kullanicam ama monitor guncelemeyi dusunuyorum. bakalim sicaklik ve performans acisindan degerleri atarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aredyak -- 30 Ekim 2020; 15:29:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.