Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dolar ve euro ya overclock yapılmaya devam edildiği sürece mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirArthurDayne

satıcısı hepsiburada olanı bekle demişlerdir bence. Burda başka firma satıcı

Hiç bir şey değişmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Dolar ve euro ya overclock yapılmaya devam edildiği sürece mi?

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Gio44

Beyler biraz sabredin p.tesinden itibaren bu nebze olsun fiyatlar dusucekmis aldığım duyumlar böyle

Çok zor sayın hocam. 7000TL aşağısına 3070 göremeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HALO -- 30 Ekim 2020; 13:22:55 >
  • 9000 liraya sıfır Palit 3080 buldum bir al-satçıdan, stokların durumu göz önünde bulundurulduğunda almaya değer mi? Dün en düşük model evga 8200 lira civarına geliyordu amazon.de'den, bana idare eder gibi geldi fiyat.

Edit: Peşinen söyleyeyim, keriz.avi esprisi yapmayın lütfen, sadece soruyorum fiyat nasıl diye NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 30 Ekim 2020; 13:25:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anisotropic

9000 liraya sıfır Palit 3080 buldum bir al-satçıdan, stokların durumu göz önünde bulundurulduğunda almaya değer mi? Dün en düşük model evga 8200 lira civarına geliyordu amazon.de'den, bana idare eder gibi geldi fiyat.

Edit: Peşinen söyleyeyim, keriz.avi esprisi yapmayın lütfen, sadece soruyorum fiyat nasıl diye  

Fiyat yükseltmediyse gamegaraj 8500-8550 civarına satıyordu oc modelini, kararını sen ver.

• HALO kullanıcısına yanıt

Fark eder bence hocam

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• hogcada kullanıcısına yanıt

Aynı kart var ama dediğiniz hızlarda tutamıyor power limitten dolayı, siz muhtemelen 2k deniyorsunuz ve ağır yuk altında değil, varsa oynadığınız oyunlar da render scale %/200 yapın tekrar gozlemleyin , 1900/20 mhz mhz zor tutunuyor kart 320w ile.

• aga ne zaman aldın.

• Bohtiii21 B kullanıcısına yanıt

Geçen hafta. Hepsiburada çok uygun fiyata rog strix de sattı geçen hafta. Yukardaki arkadaşın mesajından dolayı belirtmek istedim. Amazon.com.tr ve Hepsiburada diğer firmalar gibi kimseyi kazıklamaya çalışmadı.

• 6.500 civarında 3070 leri trde gorucez duyduğuma göre 1 - 2 haftaya falan 5.5-6 olur

• HALO kullanıcısına yanıt

hocam 7000 TL altına bulamayız derken TR firmalarının çoğunu kastettiğinizi söyleseniz. Çünkü 7000 altı amazon.com, co.uk, de, tr ve hepsiburada için mümkün. daha dün en pahalı 3070 modeli olan rog strix 3070 amazon.com'da 6700 TL idi herşey dahil. Buradan sipariş veren vardı ama .com garantisinden ötürü iptal etti galiba.

• amazon veya hepsiburada kovalamak lazım demek ki. Diğer küçük şirketler keriz avında xd

• Psikobat P kullanıcısına yanıt

Evet monitörüm 1440p. 4k kullanımında dediğiniz değerlere düşebilir frekans. Akşam test yaparım.

• o değil de ilk seri 3080 palitleri alanlar kenardan kıs kıs gülüyordur şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

o değil de ilk seri 3080 palitleri alanlar kenardan kıs kıs gülüyordur şimdi

kartı eskitti bile adam, yok strix olsun, palitte kimmiş filan derken burdakilerNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Arkadaşlar selam. 1080P çoğunluk cod olmak üzere oynuyorum.

10700K, 4400 mhz ram, asus strix oc 2080s ve 240 hz monitor var.

Strix oc 1 yıllık bir tr garantili bir kart. Aslında memnunum da ama kurun gidişatını göz önüne alınca kıyıdan köşeden 3070 veya 3080 almaya karar verdim. Niyetim önceden ti almaktı ama onlar kafayı yemiş 7500 falan isteyen var.

3070 benchleri baya göz dolduruyor. Futureproof olması acısından siz önerir misiniz 3080i? Monitör değişmek gibi bir niyetim yok o yüzden Fhd devam edicem. Kurdan dolayı atiyorum bir sene sonra alacağım kartla kendi kartım arasındaki makas daha yüksek olabilir diye simdi almak istiyorum. Nedir yorumlarınız?

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Rog strix 3x8 pin diye fazladan sipariş verdik ali amcadan geldi rog hala gelmedi 😒

• bulent35220 kullanıcısına yanıt

Yok canım ne alaka biz kerizdik dandik marka aldık.NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  16 eylülden beri kasamda ha gerçi ben 7670 den değil 8000 den aldım gelsin 7670 e alanlar.NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] Şakası bir yana defalarca yazdım marka takıntılığı yapmayın ne denk gelirse alın geçin bak döviz yükselecek o beğenmediğiniz kurbağıyı çok ararsınız diye bak ne oldu şimdi.

• Dün pek fazla bakamadım 3070 denkleyen oldu mu amazonda arkadaşlar ? gördüyseniz fiyatlar falan nasıldı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.