Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Black desert online ı merak eden arkadaş vardi onun icin yazayim asus tuf oc 3080 ile ultra modda her sey en yüksek 2k da 40 100 fps arası aldım.
    Sicakliklar sessiz ve performans modda 65i geçtiğini görmedim BF5 oynarken 60ı geçmiyor.
    Crash yemedim 1-2 saat deneme şansım oldu vaktim olunca sorularınızı yanitlamaya çalışırım. BF5de 2080 ile 140 150 fps alirken simdi fps baya düşüyor 80 90 lara kadar rtx kapali ultrada 2kda oynuyorum. 5.0 ghz i7 8700k kullanıyorum gpu kullanımı islemci kullanimin altinda kalıyor. Cod warzoneda sıkıntı görmedim. Gpu cok güçlü tam kullandiramadim oynadığım oyunlarda. Incehesap sagolsun direk koyuncu elektronikten kargolatmis karti erkenden elime gecti merak edenler icin 29 eylülde kart bendeydi. Bence strixe falan gerek yok aradaki farka değeceğini sanmiyorum bu kart cok saglam olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Furkanydn kullanıcısına yanıt
    Acaba vatanda mı koyuncu dan alıyor ya 17 sinde kart aldık hala elimize ulaşmadı pc topladık ekran kartsız sürünüyoruz. Şimdi benim anlamadığım birşey var ben bu kartı takınca pc ye 10900k var overclock mu yapmam lazım olucak ve ikincisi bu overclock işlemleri garantiyi bozuyor mu ? Pc den çok anlayan bir insan değilim linç atmayın o yüzden:)) teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Newegg'den Asus alırsanız, 30 gün sonra Asus ile muhatapsınız. Newegg 30 gün garanti sağlıyor. Türkiye'de de bakmıyorlar bu arada. Amerikaya yollamanız gerek, dertsiz başa dert yani.

Alıntıları Göster
    Asus a yollasa bile global garanti vermediğinden dolayı yine garantisiz konumuna düşüyor.Global olarak tek garanti veren marka evga.
  • Arkadaşlar cevaplamış gerçi ama ben de yurtdışı alınacaksa EVGA alınması taraftarıyım.Bundan 4-5 sene önce ben de Amazon Amerikadan EVGA 970 SSC2 almıştım.O dönemde garantiye yollayanlar olmuştu,coil whine muhabbeti vardı.Yani sözün özü risk almak istemeyenler EVGA alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRAGUT -- 30 Eylül 2020; 1:34:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukangra

Bende MSI Ventus 3080 3x OC aldım itopyadan, internetten araştırma yaptım içim rahatladı açıkçası bu forumdakileri okuyunca insanın kendini camdan atası geliyor. :)
    Ventusun Over-Under Clock arasındaki performans farkı ortalama 4 fps RDR2 için(youtube' da izlediğim bir videoyu referans aldım.) Benim için önemli değil aradaki farkı anlayacak becerim yok, performans canavarı birşey de istemiyorum gelince zaten ilk UC yapmak olur. Daha performanslı ekran kartı isteyen arkadaşlar mutlaka beklesin. Sadece göz önünde bulundurmanız gereken, Dolar/Euro bir iki ay sonra ne olur. Almanya' dan alacaktım normalde ama bekleyemedim sistemi kurduğum için fiyatı da uygun geldi ne yalan söyleyeyim, inş öteki versiyonlar için fiyat artışı yapmazlar.
    Eminim bekleyen arkadaşlar sabırlarının karşılığını alacaktır, ama ben sabırsız bir insanım. Umarım herkes aldığı üründen memnun olur ve beklentisini karşılar.

Bu arada benim uzaktan yakından bilgisayar, donanım vs bilgim tecrübem yok kart için biraz araştırma yaptım lütfen bu yazdıklarımı ciddiye alıp ortamı gerecek yorumlar yapmayın. Teşekkürler.
    Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın. Darısı bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

Nom nom nom
    1dal alırım

• demircibu kullanıcısına yanıt
    OC yapılamıyor. GPU sıcaklığını düşürsen bile voltaj filtreleri yüksek frekanslarda çakılıyor. GPU nun tam arkasına koyulan voltaj filtre kapasitörlerini dengeleyecek bir yapı sunmadıkları sürece sıvı soğutma boşa para harcamak olur.
  • Furkanydn kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim BlackDesertOnline'ı ben soruyordum. Ultra 2k da şehir içleri vs 40FPS diğer yerler 100FPS ise mükemmel bir değer bu, 3080 sahiden tam bir canavar olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRAGUT

Arkadaşlar cevaplamış gerçi ama ben de yurtdışı alınacaksa EVGA alınması taraftarıyım.Bundan 4-5 sene önce ben de Amazon Amerikadan EVGA 970 SSC2 almıştım.O dönemde garantiye yollayanlar olmuştu,coil whine muhabbeti vardı.Yani sözün özü risk almak istemeyenler EVGA alsın.
    Niye hocam Amazon.de marka fark etmeksizin, 2 YIL garanti vermiyor muydu ?
  • Newegg'in garantisi 30 gün, Asus 2-3 yıl veriyor yine. Ulaştırırsan yine işlem yapıyor tabi ki.
  • ottomanempiree O kullanıcısına yanıt
    Amazon Almanya'dan alacaksanız marka fark etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 30 Eylül 2020; 8:39:7 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Aynen bende öyle biliyorum.
  • Newegg yine stok getirdi ftw3 icin sabaha karsi.

Amazon de nal topluyor.. 2021 de aliriz kartlari

• Nihat-B kullanıcısına yanıt
    Az önce derse girmeden bir kez bakayım dedim stoklarda vardı. Sepete ekledim ama sonra vazgeçtim almadım 8100 liraydı evga ftw her şey dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirArthurDayne

Az önce derse girmeden bir kez bakayım dedim stoklarda vardı. Sepete ekledim ama sonra vazgeçtim almadım 8100 liraydı evga ftw her şey dahil
    Sen cok buyuk bir firsat kacirmissin

• quote:

Orijinalden alıntı: SirArthurDayne

arkadaş bi bana mı denk gelmiyor mail sistemi de kurdum keşke alsaydınzı ben öderdim size :D
  • arkadaşlar newegg den alsam kaç güne gelir, gümrükte vs. sıkıntı çıkar mı fiyat biner mi? Bilgilendirirseniz sevinirim Vatan 10k yapmış fiyatı kartın geleceği yok :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolyns123

arkadaşlar newegg den alsam kaç güne gelir, gümrükte vs. sıkıntı çıkar mı fiyat biner mi? Bilgilendirirseniz sevinirim Vatan 10k yapmış fiyatı kartın geleceği yok :d
    gümrüğü peşinen ödüyorsun newegg hallediyor gerisini kaç güne gelir o konuda birşey diyemem
  • 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.