Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
44.537
Cevap
322
Favori
2.434.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1804
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 73
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 77
  • Favoriye Eklediklerim 323
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lemartes (850 mesaj) REDSTONE (841 mesaj) OssiiE (567 mesaj) ugrpkr (551 mesaj) Manyaqçocuk (520 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31998 mesaj) Mobil (7827 mesaj) Mini (945 mesaj) Uygulama (3767 mesaj)
  • @
90 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
Giriş
    522 Mesaj
    3060 ti çıktığında ortalık ne olur?
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 23 saat 41 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: kuftikufti

Kartın keyfini çıkardıkları için buralar akıllarına gelmiyor bence :)
    Orası öyle de en azından birkaç test paylaşımı vs. yapılabilir. Şahsen elimde mevcut olsa fırsatım oldukça kullanıcı testlerini bekleyenler için paylaşıyor olurdum.

Ekim-kasım ayları içerisinde kartlar oldukça yayıldıktan sonra paylaşmalarının şu anki kadar önemi de kalmayacak.
  • Yarbay
    2257 Mesaj
    Sabreden derviş muradına erecek arkadaşlar.Birazcık stoklar bollaşsın buradaki çakal firmalar fiyat indirmezse newegg'den bile herşey dahil 7000'e alabileceğiz kartları.
    https://www.newegg.com/global/tr-en/p/pl?N=101589871%20601357247
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj

2 gecedir mail geliyor saniyeler ile kaçırıyorum
    |
    |
    e d d a i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    212 Mesaj

450 dolar olacağı iddia ediliyor, öyle olursa hiçbirşey olmaz açıkçası. AMD den çok güzel hamleler, fiyatlar bekliyoruz artık bu şekillendirecek işi.
    |
    |
    people66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Orası öyle de en azından birkaç test paylaşımı vs. yapılabilir. Şahsen elimde mevcut olsa fırsatım oldukça kullanıcı testlerini bekleyenler için paylaşıyor olurdum.

Ekim-kasım ayları içerisinde kartlar oldukça yayıldıktan sonra paylaşmalarının şu anki kadar önemi de kalmayacak.

Alıntıları Göster
    Birde şu crash muhabbetleri falanda cabası performans harici.Valla kendi adıma ben bu test muhabbetlerinden yıllarca öyle uzağımki bu halimle bile 3080 elimde olsaydı birçok ss ile bilgi verirdim.Dediğin gibi zaten 1-2 aya kalmaz gerekte kalmayacak.

• Yüzbaşı
    428 Mesaj

Bu undervolt işi çok enteresan ya. Neredeyse tdp 100 w düşmesine rağmen performans kaybı çok az oluyor. Keşke nvidia kartları böyle çıkarsaymış.

• Yarbay
    2257 Mesaj

Muhtemelen daha önce söz verdikleri 3070 2080Ti'yi geçecek argümanından sonra 3080 i olabilecek en üst sınırdan çıkardılar,tepkiden çekindiler belki de.

Diğer oyunlara da bu şekilde bakabilseydi keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRAGUT -- 29 Eylül 2020; 23:21:13 >
    |
    |
    CyberDiamond kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 23 saat 41 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

Birde şu crash muhabbetleri falanda cabası performans harici.Valla kendi adıma ben bu test muhabbetlerinden yıllarca öyle uzağımki bu halimle bile 3080 elimde olsaydı birçok ss ile bilgi verirdim.Dediğin gibi zaten 1-2 aya kalmaz gerekte kalmayacak.

Alıntıları Göster
    |
    |
  • Yarbay
    16905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CyberDiamond

Bu undervolt işi çok enteresan ya. Neredeyse tdp 100 w düşmesine rağmen performans kaybı çok az oluyor. Keşke nvidia kartları böyle çıkarsaymış.
    Navi kullanıcısı olarak uv olayını gayet iyi bilenlerden biriyim.Uv navi lerde muazzam iş başarıyor.Aynısını nvidia içinde geçerli olduğunu görüyoruz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    577 Mesaj

Hocam buradan alınca garantisi nasıl oluyor ürünün? Örneğin asus tuf için?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    e d d a i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4638 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1733 Mesaj

Bunu ben de merak ediyorum. Az önce random girdim siteye ve asus tuf gördüm stokta. Ben siteyi anlamaya calısana kadar satın aldı birisi
    |
    |
    kuftikufti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj

Kendilerine mail attım ama bakalım eddai ne diyecek :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: e d d a i, MetexI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1386 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=QBVpeK4FCiQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeneCa61 -- 30 Eylül 2020; 0:30:11 >
    |
    |
  • Yarbay
    4760 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MetexI

Bunu ben de merak ediyorum. Az önce random girdim siteye ve asus tuf gördüm stokta. Ben siteyi anlamaya calısana kadar satın aldı birisi
    Asusun uluslararası garantisi yok, Evga 3 yıl, Gigabyte 1 yıl diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    36985 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MetexI

Newegg'den Asus alırsanız, 30 gün sonra Asus ile muhatapsınız. Newegg 30 gün garanti sağlıyor. Türkiye'de de bakmıyorlar bu arada. Amerikaya yollamanız gerek, dertsiz başa dert yani.
  • Yarbay
    4760 Mesaj
    quote:

Yes, Ultra and some variants of XC3. Non ultra available soon.

Avrupa’ya giden mallar arasında non-ultra ftw3 yokmuş. Amazon.de ya iptal eder herhalde ya da kasımı görürüz gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1733 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Newegg'den Asus alırsanız, 30 gün sonra Asus ile muhatapsınız. Newegg 30 gün garanti sağlıyor. Türkiye'de de bakmıyorlar bu arada. Amerikaya yollamanız gerek, dertsiz başa dert yani.

Alıntıları Göster
    evgalara baktım da fiyatlar cok uygun ama dediginiz gibi ürün bozulsa o süreç yıpratır sanki
  • Kurmay Yarbay
    36985 Mesaj

Evga'da sorun yok, 3 yıl garantisi mevcut. Avrupa ofisine yolluyorsunuz bir sorun olunca.
    |
    |
    MetexI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.