Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gopgop

Evga ftw siparisim hala duruyor ne odeme aldi ne iptal oldu ama iptal olacak gibi
    valla benimde öyle bekliyorum normalde parayı çekmeye çalışsa stok gelmiş demek ki diyeceğim, bazı arkadaşların ödeme yüzünden iptal olmuş o da çok garip.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Diğer modellerde olan boş VRAM slotları burada yok.
  • Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    Onaylanan sipariş visa mıydı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daquied kullanıcısına yanıt
    İkisi birden kredi kartı. Aralarında tek fark biri düz kart diğeri gold vb. gibi bir karttı. Düz kartı kabul etmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 23 Eylül 2020; 16:29:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Nerden yakaladınız hocam PS5 i de den mi ?
  • Bir firmanın RTX 3080 yaklaşık satış adetleri ve insanların marka tercihler. En çok ASUS TUF serisi rağbet görmüş. Onu Gigabyte Eagle serisi izlemiş (bende bunu tercih ettim).

En kötü rakam ZOTAC Trinity. Toplam 574 adet satılmış. Buradan şu çıkıyor, ZOTAC Amazonda tek günde 20.000 üzeri sipariş aldı konusu tamamen palavra.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TorwaK -- 23 Eylül 2020; 16:34:13 >
  • Daante D kullanıcısına yanıt
    Yok hocam fransadan aldım. Sepette cd li ve cd siz olarak 2 tane sipariş var karar vermedim henüz hangisini alacağıma ama ps4 de hiç cd kullanmadım muhtemelen ps5 cd siz olacağım o yüzden. 4700 tl gibi rakama geliyor cdsiz.
  • Hepsiburada uzerinden siparis veren var mi bu fiyatlar gerçek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkanydn -- 23 Eylül 2020; 16:33:34 >
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Üstteki Strix.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

İkisi birden kredi kartı. Aralarında tek fark biri düz kart diğeri gold vb. gibi bir karttı. Düz kartı kabul etmedi
    Benim Garanti Bankası Bonus GOLD Trink kartımı da Yapı Kredi Bankası WORLD EKO kartımıda ödeme yöntemi diyip durdu yurt dışı alışveriş internet alışveriş açık sadece limit yoktu çekmek istediği tutar kadar ki çekmek istese limit sağlayacaktım ben
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    2 tane var ya boş bunda da.
  • Furkanydn kullanıcısına yanıt
    strix oc iyiymiş. itopya tuf gamingi o fiyata sattı
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    Var hocam ustte 2 adet

• Itopya 3090 fiyatlarını girmiş. Çok çılgın bu 3090 lar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

strix oc iyiymiş. itopya tuf gamingi o fiyata sattı
    İtopya ilk tuf oc ları siteye girdiğinde 8600 den girdi bir tek incehesap 8473 tl den girmişti. 8200e ben verdiği görmediğim her saniye f5lerim günlerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Itopya 3090 fiyatlarını girmiş. Çok çılgın bu 3090 lar :))

Geleceğin RTX 2080 Ti vakası yükleniyor...
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Millet redditte 1500$ 3090 için çocuğumu satmak zorunda bırakiyorlar nasıl fiyatlar bu esprisi döndürürken bizdekilere bak bide. Bizde tetikçilik yapmak zorunda kalcaz herhalde, ki hoş vatan, itopya, qp gibi şirketlerin sahibi olduktan sonra hedef yapilir bence 1 taşta 2 kuş misali hem kart parası hemde kam emici parazit şark kurnazlarından kurtulma keyfi

• guguk kullanıcısına yanıt
    Bende ps4 pro yu genelde cdsiz kullandım ama son zamanlarda bazı sitelerden kredi kartına taksitle oyun alıyordum cdli olarak iyi oluyordu öyle, o yüzden ben cdli alacağım sanırım. Cd li kaça geliyor acaba ?
  • Daante D kullanıcısına yanıt
    EUR 649,52 cd li, EUR 534,52 cd siz amazon fransa fiyatları gümrük yol vs her şey dahil fiyatları
  • 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.