Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3080i ortalama ve en ucuza kaça aldınız arkadaşlar?
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Tr de 7460 civarıydı en ucuz palit. Amazon.co. uk ta da düz Tuf 6500 idi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Yani 3090 bekleyip almanın mantıklı bir tarafı yok mu diyorsunuz?. Ben 4K (Hatta 5120x2160) monitörde 60 fps civarı alsam bana yeter. 3080 de bu çok rahat olmayacak gibi geliyor. Sizin fikriniz önemli.

Alıntıları Göster
    rtx 3090 uzun yıllardır çıkan en büyük fail çöp kartlardan fiyat performans konusunda.
  • Colorful 3080 vulcan x fena degilmis. Sogutmasi da iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eksimaya kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
    amdde kartları tanıtsın bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Yani 3090 bekleyip almanın mantıklı bir tarafı yok mu diyorsunuz?. Ben 4K (Hatta 5120x2160) monitörde 60 fps civarı alsam bana yeter. 3080 de bu çok rahat olmayacak gibi geliyor. Sizin fikriniz önemli.

Alıntıları Göster
    Rtx 3090 yeni tıtan yerıne konumlandırdı
    Mimar grafiker render alan ajanslar tasarımcılar ve evden iş yapan +oyun oynayanlara.. 2si bi arada yaptı
    16.320tl benim alışım dhden ilk rtx 3080i alan kişi olarak +8520tl eklemem gerekiyor bu farkı verebilcek gücüm var ama mantığım reddetiyor.yuzde10 /11 Ha test edermiyim yine ederım. 1 telefonuma bakar.
    5kda 60fpsde rtx 3080 oynatır ama 10gb nekadar goturur bilmem yeni oyunlar gostercek 2015 2016 2017 oyunlarında sorun yaşamazsın..
    Rtx 3090 alan kişide zaten 4k monıtor vardır rtx 3090 8k kartı diye lansman edildi ama inanmam daha çpk var 8kya
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    En güncel yeni agır oyunlardan belki fikir oluşturur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elimde şu kablodan 2 tane var. Yalnız bu kablolar splitter şeklinde. Yani 4x(6+2) var ama her bir çift aslında splitter. Nvidia splitter kablo kullanılmaması gerektiğini söyledi. 3x8pin girişi olan bir model alırsam birini mecbur splitterlı kullanacağım. Sorun olur mu sizce?

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Amd den pek ümitli değilim. Zira elinde güçlü bir koz olsa şu tüm dünyanın stok sıkıntısı çektiği dönemlerde sesiz kalmak yerine bir şeyler çıtlatır ve insanların nvidia ya olan öfkesini kendi fırsatına çevirebilirdi.

• eksimaya kullanıcısına yanıt
    ne oluyor ne bitiyor gözlemliyor da olabilirler.
    stok sorunu da yaşanıyor olabilir malum pandemi geçmiş değil. yani bu firmalardan her sey beklenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuftikufti

Elimde şu kablodan 2 tane var. Yalnız bu kablolar splitter şeklinde. Yani 4x(6+2) var ama her bir çift aslında splitter. Nvidia splitter kablo kullanılmaması gerektiğini söyledi. 3x8pin girişi olan bir model alırsam birini mecbur splitterlı kullanacağım. Sorun olur mu sizce?
    bundan 2 tane var böyle bağlanmıyacak mı zaten?

• Newegg merdiven altı üretime başlamış herhalde kutusuz ekran karti göndermiş

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/ixvcmu/received_3080_from_neweggca_just_the_gpu_no/?utm_medium=android_app&utm_source=share

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Bizde tam tersi oluyor, kutusunu gönderiyorlar içinde ekran kartı yok, newegg yine insaflıymış
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Bir gece ansızın kart satışa konulmuş 🤣

• Arkadaşlar garanti için en iyi marka hangisi? İntel ebivden aldırıyormuş kurye ile. Evga ve msi için de aynı şeyi duydum. Muhtemelen yurtdışı kart alacağım için bu önemli benim için. Uğraştıracak bi marka almayayım sonra

• OssiiE kullanıcısına yanıt
    Öyle deme erken erişim imkanı bu :) Allahtan fiyatı 16 bin yazmamış.
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 23 Eylül 2020; 0:20:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

Bir gece ansızın kart satışa konulmuş 🤣

Bro,
    1-resmi netten çalmış
    2- yeni üye
    3- serıal isteyın veremicekdir

Her ilana inanmayın... Sb dolandırıcı kaynıyo 16gb 2080ti msi satanı gorduk biz

• 500-1000 lira (hepi topu 3-5 tane) için al-sat yapmak... İstediği bedele satacağı da muamma.

Fakirlik mi, açgözlülük mü, işsizlik mi anlayamıyorum.

Bunların az vizyon sahibi olanları da araç alım-satımı yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldboy86 -- 23 Eylül 2020; 0:26:38 >
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Ben siz öyle yazınca denk geldim ilana bakarken :) SB’den elden teslimat olarak alırım diğer türlü birşey almam imkansız :)

28 Eylül’de elinde olacakmış zaten.

• 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.