Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ukden tuf 3080 alan arkadaşlar kaça almıştı
  • Furkanydn kullanıcısına yanıt
    Evet, başka hiçbir modelde yok.

Global'de daha Rog Strix serisini inceleyen test eden kanal veya siteye rastlamadım. İlerleyen günlerde parçalara ayırırlar. Az daha sabret :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    dostum sitede tavsiye edilen fiyat o girip baksan aslında bu kadar teori üretmene gerek kalmayacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

ukden tuf 3080 alan arkadaşlar kaça almıştı
    6500
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Evet, başka hiçbir modelde yok.
    Allah allah tuf'a koyup rog strixe neden koymadılar acaba
  • Arkadaşlar bu rog strix 3090'ı sipariş edersek %100 olarak 1500 euro gümrük limitini geçmeyeceğimizin garantisini verebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirFeDa

Global'de daha Rog Strix serisini inceleyen test eden kanal veya siteye rastlamadım. İlerleyen günlerde parçalara ayırırlar. Az daha sabret :D
    Sipariş oluşturdum tuf 3080 oc için rog strixle arasında gidip geliyorum %70 rog strix geçiyor gönlümden fakat bu tuf soğutma konusunda strixi geçemez herhalde geçerse komik olur çünkü
  • Arkadaşlar siz çıldırdınız mı? Kartsızlıktan kafayı mı sıyırdınız. Bekleyin Kara Cuma geliyor, Xmas geliyor. yılbaşı geliyor. Daha kampanyalar gelmedi.
    Cyberpunk hediye edilecek. sıvı soğutma hediye edilecek, taksitli satışlar gelecek.
    Acayipsiniz.
  • Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    İyiymiş ya, de'den alayım bari fiyat düzelirse

• Amazon de den gectım zotac trinity 23-26 teslım tarihi diyor 6760 TLç

Şaka gibi resmen geçen ay pcyi toplarken az daha 2080 ti alıyordum inno3d marka 8500e lol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirv -- 17 Eylül 2020; 21:42:6 >
  • meku kullanıcısına yanıt
    Ben dostum için sipariş verdim yurt dışı alımda bizim kartlar iptal edildi. Benim alım sonu bir hata mesajı aldım ama sipariş listesinde ödeme bekleniyor diyor.

Siz alım sırası bir hata aldınız mı sizde ödeme bekleniyor yazısı var mı.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Arkadaşlar siz çıldırdınız mı? Kartsızlıktan kafayı mı sıyırdınız. Bekleyin Kara Cuma geliyor, Xmas geliyor. yılbaşı geliyor. Daha kampanyalar gelmedi.
    Cyberpunk hediye edilecek. sıvı soğutma hediye edilecek, taksitli satışlar gelecek.
    Acayipsiniz.
    Kartları sattık kasada kart yok hocam herkes sıyırdı :D
  • quote:

Valla aynı paraya OClisi geliyorsa ben de iptal ederim bunu herhalde
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Vram heatskin detayına yer verilmemiş. İlerleyen günlerde tam belli olur.

• quote:

Arkadaşlar siz çıldırdınız mı? Kartsızlıktan kafayı mı sıyırdınız. Bekleyin Kara Cuma geliyor, Xmas geliyor. yılbaşı geliyor. Daha kampanyalar gelmedi.
    Acayipsiniz.
    hayır daha AMD yeni kartlarını çıkartacak, yeni işlemci gelecek, bakalım kartlar yeni işlemcilerle ne olacak. Kartların doğru düzgün testleri yok, yüksek ramli modeller gelebilir. Mesela zotac düşük sonuç almış, belki bios mod yada basit afterburner ayarı ile bu tarz kartlar çoşacak, yada sıkıntı var bunların performansı artmayacak, bilemiyoruz ki.

Öte yandan ise dolar 7,55 yani bir hafta sonra 9 lira olursa şaşırmam.

Sonuçta bana göre beklemek daha akıllıca.
  • quote:

o fiyata alanlar baya iyi denk getirmiş bence 7000'in altında alamayacağız biz de'den
  • quote:

Acayipsiniz.
    kara cumada yapılıyor mu bir şeyler 20 euro indirirlerse pek gerek yok sanırım
  • Bekliyim en iyisi strixi ya, 1 ay daha bekleriz artık napalım

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.