Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.005
Cevap
245
Favori
2.618.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuda paylaşıldı mı bilmiyorum ama TUF 3080 OC için Donanımarşivi inceleme paylaşmış. Kart eski TUF serilerine göre ciddi iyileşme almış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

Galiba .de'ye tuf gelmek üzere birazdan fiyatı güncellerler.
    https://www.amazon.de/-/tr/dp/B08HN4DSTC/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=rtx+3080&qid=1600363876&sr=8-2
    Hocam 15 bin euro yazıyor, siparişi versek fiyat düzeltilince tekrar bişey yapmamıza gerek yok değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada tuf gaming ön sipariş olduğundan fiyat garantisi var. yani şuan sipariş geçsek çıkana kadar düşeceği en düşük fiyattan verilecek bize. bu fiyattan da çıkmayacağına göre :D aslında geçilebilir sipariş.
  • 18.000 TL ye geliyor yuvarlak hesap herşey dahil. Türkiye fiyatı ne olur kim bilir.

1985€ herşey dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 17 Eylül 2020; 21:4:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Bi grupta gördüm, wtf

• quote:

Orijinalden alıntı: APOLL0

Hocam 15 bin euro yazıyor, siparişi versek fiyat düzeltilince tekrar bişey yapmamıza gerek yok değil mi?

Alıntıları Göster
    Sabah evga 2600 euro iken sipariş geçen bir arkadaş fiyat düşünce bende düzeltme olmadı yazmıştı. Sonra ne oldu bilmiyorum burada ise kendisi yazar. Teknik olarak düşmesi lazım belki biraz geç yansıyordur sistemde.
  • Bu nebiçim fiyat arabayımı satalım.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Kendi testlerinde 60-65c arasında çalışmış. Bunun bilgisini alabildim. Ama rpm'ini söylemedi.
    Soğutma kapasitesi 500w a kadarmış. Bir de kart 1.7kg ağırlığında.
    Backplate'i kartın yamulmaması için daha da geliştirmişler.
    Extreme ekimde, waterforce kasımda piyasada olacakmış. Tam bir tarih yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 17 Eylül 2020; 21:8:16 >
  • OssiiE kullanıcısına yanıt
    1639 euro oluyor son sayfada. 14648 TL
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Rog strix oc fiyatı neydi hocam hatırlıyo musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: okanbagiscan

Bu nebiçim fiyat arabayımı satalım.
    maalesef zaten bu üründen pasif bir gelir elde etmiyorsanız sadece oyun oynamak için alınıyorsa fuzuli harcamadan başka birşey olmaz, zengin olan için önemli değil zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

Rog strix oc fiyatı neydi hocam hatırlıyo musunuz
    35 euro daha pahalıydı galiba.
  • 2 kart arasında seçim yapıyorunuz diyelim. evga ftw3 mü asus rog mu ? why
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    eyw hocam
  • Tuf alıp geçsek mi ya, ekimi beklemek istemiyorum valla, hem fiyat performans gibi duruyor
  • Hava sirkülasyonu sağlam kasada sanmıyorum fanların %90'da çalışacağına. Bu kadar güç tüketen bir kartı da o küçücük kasaya koymazsın :D

• https://www.amazon.de/-/tr/dp/B08HN4DSTC/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=ÅMÅZÕÑ&dchild=1&keywords=3080+nvidia&qid=1600366404&sr=8-4

ASUS TUF-RTX3080-O10G-GAMING

Almanyadan bi abi link verdi bana şuan ki fiyat süper :D:D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlucky159

2 kart arasında seçim yapıyorunuz diyelim. evga ftw3 mü asus rog mu ? why
    buna kimse cevap veremez ama aşağı yukarı denk kartlar olacak gibi duruyor. Tipi hangisi güzel geldiyse al. Asus tuf'da memoryler için ayrı heatsink koymuş. Oradan gelen ısı ısı bloğuna gelmiyor gpu'nun bu kadar serin çalışmasını buna bağlayabiliriz. Aynı zamanda memoryler iyi oc olmamış aynı sebepten dolayı sanki. heatsinkler yeterince soğutamamış olabilir.

Benzer bir şey strix içinde varsa benzer senaryo olacaktır. Ben gpu hızına memory'den daha fazla önem veririm. Böyle olursa strix liderliği alır ama onunda boost hızı düşük neden bilmiyorum inceleme olmadan bilemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 17 Eylül 2020; 21:16:33 >
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.