Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Abi nasi ya ciddi misin kart valizde gelmez mi ? En son 6 ay filan önce kuzeniyle su soğutma gönderdi arkadaş geldi taiwandan İstanbul'a
    Jilet gibi orj kutusu ile gelince X-ray de çıkıcak. Açın diyecekler kart sıfır hop vergi kaçırma. % olarak yüksek ihtimal.

Dediğim gibi yaparsan x-ray de sadece bir obje gözükecek. Kıyafetlerin arasına tost yap el valizi değil ana valize koy.
  • Leak olmuş test sonucu yok mu yav?
    Ben bir kaç tane gördüm 3080 ile 2080ti performansı birbirine yakın gözüküyordu 4k'ya kadar
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Hadsiz. Blok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Jilet gibi orj kutusu ile gelince X-ray de çıkıcak. Açın diyecekler kart sıfır hop vergi kaçırma. % olarak yüksek ihtimal.

Dediğim gibi yaparsan x-ray de sadece bir obje gözükecek. Kıyafetlerin arasına tost yap el valizi değil ana valize koy.

Alıntıları Göster
    Bu dediğin çok canımı sıktı ya , en son taiwandan İstanbul'a geldi binarkadasin kuzeni, sunsogutma getirmişti orj kutusu ile. Kartı almazlarsa bide dediğin gibi büyük sıkıntı. Ben zaten el valizine değil direk büyük valize koydururum diye düşünmüştüm. Ona kafa yorayim biraz ben.

Peki arabayla gelirken sıkıntı olur mu sence ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Valla ne diyeyim. Sizden kart almaya çalışacak olan arkadaş için üzüldüm.
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    O yüzden yurtdışından gelen kartları kutusuz satıyorlar demek. Parçalar birleşmeye başladı bende.
  • Kuzeni aradım 10 gelişimin belki 2 sinde arabaya baktılar ama dönüşte her seferinde bakıyorlar diyor (arabayla)

• quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

Valla ne diyeyim. Sizden kart almaya çalışacak olan arkadaş için üzüldüm.
    Tamam reis sen öyle diyosan susalım biz,referansım sensin artık!

Ankara Etimesgut'dan biri vardı 14K'ya ,11 bine 3090 Strix'i elden satıcam 5bini de cebimden ödücem,sorun değil.

Gelir yazar buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 12 Eylül 2020; 13:42:18 >
  • Dark_Passenger47 kullanıcısına yanıt
    Acelem yok hocam siz kaça aldınız acaba ?

• Yurtdışından öyle elini kolunu sallayıp kaçak ürün getirilmiyor.Eskidendi o.Adamlar Aliexpress olayını bile bitirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Bu dediğin çok canımı sıktı ya , en son taiwandan İstanbul'a geldi binarkadasin kuzeni, sunsogutma getirmişti orj kutusu ile. Kartı almazlarsa bide dediğin gibi büyük sıkıntı. Ben zaten el valizine değil direk büyük valize koydururum diye düşünmüştüm. Ona kafa yorayim biraz ben.

Peki arabayla gelirken sıkıntı olur mu sence ,

Alıntıları Göster
    Arabayla gelirsen mis gibi sıfır sıkıntı. 10 tane 3090 al burda sat öyle diyim.

Teyzem ve babam isviçreden araba ile ev taşıdılar. Tavan bagajında 65 tv vardı

edit: sene 2013 ama şimdi yeni mesajlar gelmiş. Yanlış heyecan vermeyim reyis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 12 Eylül 2020; 13:42:13 >

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. İşlemciyi aldım i7 10700K psu da aldım corsair rm850watt, ramlerim kötüydü. Onuda değiştip rtx 3080 i beklerim artk, şuan için ramleri halletmem lazım tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Alıntıları Göster
    Saçmalık, böyle bir şey yok. 2 ay önce Kanada’dan arkadaşım 2 tane bilgisayar parçası getirdi.

Kutunun jelatinini açın. Sorarsa cihazı kullandığınızı ve hasar görmemesi için kutusunda getirdiğini söyleyin.

Ayrıca x-ray de aranma mevzusu tamamen şans. Hiçbir şey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daxteroy -- 12 Eylül 2020; 13:42:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Daante D kullanıcısına yanıt
    Ben almadım da görmüştüm diğer ürünlere bakarken, 750-800 civarıydı sanırım, tam emin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Saçmalık, böyle bir şey yok. 2 ay önce Kanada’dan arkadaşım 2 tane bilgisayar parçası getirdi.

Kutunun jelatinini açın. Sorarsa cihazı kullandığınızı ve hasar görmemesi için kutusunda getirdiğini söyleyin.

Ayrıca x-ray de aranma mevzusu tamamen şans. Hiçbir şey olmaz.

Alıntıları Göster
    Yermi sence jelatin li vs.

Yanlış yönlerdirme yapıp sonra başına havaalanında iş getirtme arkadaşın

X-rey de herşey aranıyor. Şüpheli görenli çağırıp açtırırlar.

Arkadaşınız şansı yaver gitmiş

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkür ederim

• Z490 ile kullanabileceksiniz hocam. Ancak tavsiyem PCI 4.0 ready bir Z490 almanız olur.

• Çinli bir site performans sonuçlarını yayınlayıp kaldırmış ardından:

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.