Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22762277227822792280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler akşam bir deneyeyim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oknglr O kullanıcısına yanıt
    Windows görüntü ayarlarından senin için 4X neye denk geliyor bakarsın. DSR çözünürlüğünü masaüstünde uygulaman gerekmez. Oyunların grafik ayarlarından çözünürlük seçer gibi seçersin. 4X'e varmadan 1.5/2.00 civarı çarpanlar da büyük ihtimalle sorunu çözecektir.
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.I.P John Meadows -- 22 Ekim 2021; 11:1:36 >

control'de ray tracing açıyor musunuz?

ramlerinizin modeli ve hızı ne? satıp ballistix alma durumunuz olur mu?

resolution scaling kullanmayı da deneyin, oyun içi ayarları da fazla kısmayın

https://forum.donanimhaber.com/661-tl-kargo-dahil-crucial-ballistix-16gb-2x8gb-3000mhz-cl15-ddr4-ram-micron-e-die--143822347

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 22 Ekim 2021; 13:29:56 >
  • Raytracing açıyorum.ayar kismiyorum herşey ultrada.ramlerimde 8x2 16 GB xpg d60g 3200mhz. Şuan değil ama ileride min 32 GB yapmam gerekecek ozaman dusunebilirim anca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oknglr -- 22 Ekim 2021; 13:38:20 >

bence siz o ramleri satın, ballistix alın, biz size 3600 cl16 + tight subtiming ayarı verelim keyfinize bakın :)

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Afterburnerda gpu kaç watt çekiyor gözüküyor? Düşük watt sorunu yüzünden Resident evil village'de çok düşük fpsleri görmüştüm bu sorun yüzünden. Ekran kartı güç kablolarını da kontrol edebilirsin. Biostan resizable bar açık durumda mı? Cyberpunk'ta gpu düşük kullanım yüzdesi resizable bar acikken görmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.I.P John Meadows -- 23 Ekim 2021; 17:54:17 >
  • Monitörün freesync olmasından kaynaklandığını sanmam. 3080'i freesync monitör ile kullanıyorum, hiç sorun yaşamadım.

• Merhabalar RTX 3080 ekran kartı ve 144 hz tazeleme hızlı monitör kullanmaktayım, kart monitöre displayport kablosu ile bağlı, monitör ara sıra 'displayport no signal' uyarısı vermekte ve görüntü gelmemekte bu sıralar bu sorun çok sık olmaya başladı, her defasında mönitörün güç kablosunu söküp geri taktığımda düzelmekte fakat monitörün diğer girişlerinde (hdmi,dvi) bu sorun olmamakta internet üzerinde yaptığım araştırmalar neticesinde display port ve monitör güç tasarrufu ile ilgili olduğu yazmakta, displayport kablosunu değistirmiştim ve neredeyse 1 senedir bu sorun olmuyordu bu sıralar çok sık olmaya başladı konu ile ilgili tavsiyeleri beklemekteyim.

• Bana verebilir misiniz o ayarları hocam? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bezdumda B kullanıcısına yanıt

dram voltaj 1.4v

soc voltaj 1.065v

ram hızı 3600 mhz

tCL 16

tRCDRD 20

tRCDRW 20

tRP 16

tRAS 36

tRC 62

tRRDS 6

tRRDL 8

tFAW 24

tWR 16

tRTP 12

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Arkadaşlar extension kablosu 3080 gigabyte gaming oc içerisinde erimiş. Şuanda da içinde parçaları kaldı yapışmış adeta. PCI kablosu girmiyor, garantiye mi yollamalıyım? Yoksa evde yapılabilir bir şey mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22762277227822792280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.