Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21842185218621872188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

komik ama, kokla kardeşim kartı benden tavsiye normal karttan değişik bir koku gelmez, ama miningde haşlanmış karttan yanık koku gelir, ayrıca üstte bir soğutma platesi mevcut ise renk değişikliği gözlemlenebilir.

• Baholi kullanıcısına yanıt

Terlemenin mining ile alakası yok ne yazik ki. Gigabyte kartlarda dediginiz gibi bir durum var. Sadece yeni nesilde degil eski nesillerde de benzer sorun mevcut. 3080 gaming oc kullanicisi olarak ara sıra karti temizlerken ben de bu sorunla karsilastim. Buyuk ihtimalle kullandıkları termal pad den kaynakli

Diger kartlarda bu sorunu yasamadim, onlar için net bir sey söylemem mumkun degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _mabolla_

Hangi model alacaksın merak ettim 9k ya. Hani ben alayım sana satayım desem eskiden 5 sn duran kartlar artık görünmeden satılıyor  

Palit Gamerock 3070 hocam ne yapayim yok piyasada ne olacagida belli degil ps5 yakaladim aldim ilk alanlardanim millet dedi stok gelicek rahat olun 3 ay oldu stok yok hala ps5 de. Bu da aynisi olabilir diye beklemek istemiyorum.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    O kartı bende çok kovaladım sepete ekle butonunu dahi göremedim. 3070 aorus master aldım. Gerçi onu da sattım 5700xt kartim vardi miningcilere verince gaza geldim de. 1080p monitör ile gereksiz geldi 3070. Umarım bulursunuz yönetici almış çok güzel görünüyor değerler.
  • arkadaşlar selam

allah için tr yurtdışı farketmez bana bi tane 3070 ilanı gösterebilir misiniz? direkt alacağım

bu neymiş arkadaş yanmışız biz :)

• Creedence Clearwater R. kullanıcısına yanıt

Kimler geldide vermedik o linkleriNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  Şaka bir yana link filan yok malesef.

• lemartes kullanıcısına yanıt

üzücü hocam, deli gibi site arıyorum neymiş bu ya :))

• al satçılardan kart/konsol almayın, siz aldıkça herifleri iştahı kabarıyor, bugün bir kart alıp sattıysa yarın iki tane alıp satacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

üzücü hocam, deli gibi site arıyorum neymiş bu ya :))

Saturn de amazon gibi farklı ülke saturn magazalarından tedarik edip gönderebilseydi çok iyi olurdu.

https://www.saturn.de/de/product/_asus-geforce-turbo-rtx3070-8g-8gb-90yv0fp0-m0nb00-2712010.html

https://www.saturn.de/de/product/_msi-geforce-rtx™-3070-gaming-x-trio-8gb-v390-006r-2694894.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coppermine -- 26 Ocak 2021; 15:29:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomancer

Evet arkadaslar fiyatlar hızla düşüşe geçti, hayırlı olsun :))

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11181

18.500 a 2ci el bolumune 3080 ilan açıp satmaya calışan arkadaş konuşuyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rpsl -- 26 Ocak 2021; 15:30:29 >
  • Forumda bir arkadaş vardı İngilterede tanıdığı olan kartları çok rahat alır tarzında bir şey demişti o iş hakkında bilgisi olan yeşillendirebilir mi?

• İngiltere içinde online satış yapan mağazalarda çok daha fazla stok giriliyor. İngiltere deki şahıs kartı satın alacak bavuluna koyup getirecek

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Ben canlı gördüm bi mağazada 2 adet dün oyun fiyatları berbat ötesi olmasa mantıklı bir seçenek olurdu , insan üstü vergiye rağmen 😂
  • Venomancer kullanıcısına yanıt
    Senin sattığın 2.el kartlardan uygun fiyatı
  • "Senin sattığın 2.el kartlardan uygun fiyatı "

Bunu mağazanın stoğu yine 2 günde bittikten sonra konusalım mı delikanlı :)

• Bugün çok bereketl geçmedi(10 ile 2 arasında çalıştırdım)...Bu arada kendi kulladığım programı değil(Çünkü al-satçılara fırsat vermek istemiyorum) fakat burada gerçekten kart arayan arkadaşlar için birazdan yardımcı olacak konuyu güncelleyecem.Aldıktan sonra forumda ki bir arkadaşın alması için anlaşarak iptal ettim.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujinsan -- 26 Ocak 2021; 15:46:54 >
  • merdas kullanıcısına yanıt

Hocam ürünün garantisi olmuyor sanırım ama fiyatı aşırı uygun kargoyla yollama şansı var mıdır peki karşıdaki kişinin?

• fuujinsan F kullanıcısına yanıt
    Yardımınızı bekliyoruz hocam
  • 
Sayfa: önceki 21842185218621872188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.