Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21812182218321842185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buralar bile bomboş bugün herkes istediği kartları buldu galiba. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Uzun süre cekmeyebiliyor Amazon. Genelde ürün ellerine gecip kargolanmaya hazır oldugunda çekiyorlar. Çekmemesi normal. Fakat kart işi bankadan bankaya çok değişiyor malesef. Yurtdışı ve internet alışverişine açmaktan başka sizin yapabileceginiz birşey yok bu konuda.

Benim kartımda tüm yetkiler olmasına rağmen geçen gün amazon.it üstünden alışveriş yaptım, Banka arayıp sorma ihtiyacı duydu böyle bir alışveriş var onaylıyormusunuz şeklinde. Telefonu duymasak gitti ekran kartı.NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Valla miningci avı doğrultusunda benim 3060ti'ı baya baya fahiş fiyattan ilana koydum.

Bunlara müstehak, zamanında iyi almışız. Önünde sonunda bu mining furyası durulacak, yanımıza kar kalır ne diyeyim.

• lemartes kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İnternete açık, sıkıntı olmaz o zaman inşallah.
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt

Benim ödemeyi çektiler hocam ama inşalalh sıkıntı olmaz.Size de ge.miş olsun umarım bir daha olmaz.

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi amazondu ? Birde kaç gün sonra iptal ettiler
  • Amazon tr den sinyal geldi. Sanırım gitti birtane daha 3080 strixNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• ventus 3x 3070 570€'dan gitmiş sabah iyi fiyatmış

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Bir günde Polonya'dan Türkiye'ye gelen ürün acaba kaç günde şehirden şehire ulaşacak NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• lemartes kullanıcısına yanıt

sabah 8den beri bunu bekliyorum pc başında, bi tuvalete gidelim dedik gitmiş şaka gibi ya..

• TheBrandy kullanıcısına yanıt

haha, bende tuvalete gitmiştim.NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• https://www.amazon.com.tr/Gigabyte-AORUS-GeForce-Master-ekran/dp/B08LNY8P5L

Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 Master 8GB ekran kartı

₺6.949,45 + ₺100,65 Kargo ücreti

• UPS de DHL gibi yapmaya baslamis sanirim gumrukte. Eskiden yetki belgesi doldururduk mail atardik simdi sabah sadece arayip tc no istedi.

Edit: smsle yetki belgesi gonderdi doldurup mail attim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 26 Ocak 2021; 13:35:19 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

sepete attım bitti NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• b0Ni kullanıcısına yanıt

sepete attım kredi kartı numarasını da girdim en son hata verdi :(

• Bu konu neden hâlâ ziyaretçilere kapanmadı anlamak mümkün değil. Link paylaşamıyoruz, miningciler çatır çatır takip ediyor burayı. Forumdan adama gitsin diye sipariş iptalini bile koordineli yapmaya çalışırken böyle fırsatçılar düşürüyor kartı.

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Amazon tr den sinyal geldi. Sanırım gitti birtane daha 3080 strix 

2 adet stok girildi aynı anda de ye de girdiler.

• wildwachsend kullanıcısına yanıt

italya, aynı gün.

• ruhe85 kullanıcısına yanıt

Kredi kartını önceden girmiş olman gerekti. Alışveriş esnasında girersen mümkün değil satın alman.

• 
Sayfa: önceki 21812182218321842185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.