Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21382139214021412142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha gecen gun burada bir arkadas 15.5 a verdim dememis olsaydi... 

• quote:

Orijinalden alıntı: desturde

yahu kardeşim nasıl yakalayacaz bu ilanları bir yolu yok mu

• Zuhasiberepe kullanıcısına yanıt

bilseydim ben yakalardım :D aç kurt gibi pusuya yatacan çok sabırlı olacan sıklıkla takip edeceksin yakaladınmı pençeyi vuracaksın.

• desturde D kullanıcısına yanıt

...k bu işleri de böyle edenlerin topunun... böyle bir para kazanma şeklimi var yahu.. kart kalmadı piyasada .... böyle kapitalist düzenin ...

• frzstate kullanıcısına yanıt

Kimse 3 ay beklemesin durum daha da kötüye gidecek, bu saatten sonra inmez bu fiyatlar

• Huux35 kullanıcısına yanıt

haklısın valla 2080 süpere 6000/6500 vermeyi düşünüyorum artık .

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuhasiberepe

haklısın valla 2080 süpere 6000/6500 vermeyi düşünüyorum artık .

yazıktır vermeyin. akşamları ne hikmetse TUF düşüyor. 6600 tl civarında. dün bi arkadaş için baya uğraştık denk getirdi. 2-3gün daha sabredin kesinlikle yakalarsınız. bende 3080 istiyorum. 10 saniyede bitiyor o . ancak 3070 ler denk geliyor 3-4 dk duruyor. bana denk gelirse unutmazsam kesinlikle haber veririm size :)

• byturkuaz kullanıcısına yanıt

valla hocam çok iyi olur artık sarı site ve burada ikinc el bölümünden cıkamaz oldum . Akşamları bi stres atma kaynagımız var o da gitti elimizden ekran kartı olmadan hiçbir işe yaramıyor :) Düşün artık türk dizilerine sardım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuhasiberepe

valla hocam çok iyi olur artık sarı site ve burada ikinc el bölümünden cıkamaz oldum . Akşamları bi stres atma kaynagımız var o da gitti elimizden ekran kartı olmadan hiçbir işe yaramıyor :) Düşün artık türk dizilerine sardım :D

:D düşer düşer inş.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LLG9KQT/ bu olması lazım sürekli gelern.

edit tıklayınca : Bu ürünü kısa süre önce bir başkası sizin için almış olabilir. diyor . altında " Satın alınıp alınmadığını bana bildir" diye buton var. ona basınca da Evet, bu ürün sizin için satın alındı. diyor. birisi bana hediye mi almış bunu. arkadaşlarım bana en fazla kazak alır :D sistemsel bir hata kesin ama bunu görmek mutlu etti  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 24 Ocak 2021; 19:9:44 >

• byturkuaz kullanıcısına yanıt

valla ekledim listeye e posta alarmıda koydum artık bu saatten sonra beni kimse durduramaz :D

• 
Sayfa: önceki 21382139214021412142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.