Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21372138213921402141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amzon stok takibi iptal etmek için elinden geleni yapıyor iş ticarete bindi ihtiyacı olan alamıyor diye heralde. birçok hesaptaki birden çok siparişleri iptal ediyorlarmış her an herşey olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Asus Tuf 3070 linkini tarayıcınızın favorilerine ekleyip sık sık kontrol edin hocam. Ayrıca 1-tık ile satın al özelliğini etkinleştirin, ödeme ekranında hiç beklemeden direkt ilerleyin.

hocam bu tek tıkla satın alma özelliği amazon'un ayarlarında mı var böyle bir şey ben hiç hatırlamıyorumda :)

Edit: Tamam hocam hesap kısmında öyle bir şey varmış :) hiç bilmiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan_mee -- 24 Ocak 2021; 17:25:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

amzon stok takibi iptal etmek için elinden geleni yapıyor iş ticarete bindi ihtiyacı olan alamıyor diye heralde. birçok hesaptaki birden çok siparişleri iptal ediyorlarmış her an herşey olabilir.

Bende herhangi bir sıkıntı yok. Tek hesapla almadığımdan olabilir. Asıl hesabımda aylık ithalat limitini doldurduğumdan diğer hesaplarıma geçiş yaptım.

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08LLG9KQT/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 tuf stokta beyler f5 yapın stoğa sürekli giriyor dün 2 keere yakaladım az önce alabildim

• Erdo4 kullanıcısına yanıt

aylık limit kaç tane

• quote:

aylık limit kaç tane

5 diye biliyorum.

ayda 5 tane kart alan var mı yahu gümrük bişi demiyor mu buna :)

• tyfn22 T kullanıcısına yanıt

sepete attım ama sonra alamadım. ucu ucuna kaçtı :(

• quote:

ayda 5 tane kart alan var mı yahu gümrük bişi demiyor mu buna :)

Yasalara uygun olduğu müddetçe ne diyebilir ki? Gümrük ücretini de veriyorsun, limiti de aşmıyorsun gayet normal bir durum.

amazon sınırımı 5 gümrük mü 5 kart girişimi 5 yoksa ne olursa olsun gümrükten giriş temi 5 hak var.

• vergisini ödedikten sonra aynen sıkıntı olmaması lazım. 1 taneyi zor yakaladım günlerdir doğru düzgün uyku uyumadım o da dünya paraya denk geldi şansıma edeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercani_38

amazon sınırımı 5 gümrük mü 5 kart girişimi 5 yoksa ne olursa olsun gümrükten giriş temi 5 hak var.

Aylık 5 adet ithalat sınırı var, Amazon'a özel bir durum değil. Nereden alırsan al paket olarak 5 adet. Paketin içinde kaç ürün olduğu önemli değil. Ben hiç aşmadım bu sınırı, riske girmek isteyen girebilir.

• uyguna 1adet 3070 yada 3080 yakalasam gerisi size kalsın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: desturde

uyguna 1adet 3070 yada 3080 yakalasam gerisi size kalsın :D

Nerde hocam... adam 3080 i alıp 18 binden satmaya calışıyor bu forumda  

• Hakikaten Sari sitede en son fiyatlar 14 civariydi. su an 17-18. nereye gidiyoruz boyle.

• yok mu 3080 gören duyan birisi :D

• rpsl kullanıcısına yanıt

işallah mining olayı patlarda ucuza 3070 3080 alırız . 2017 3000tlye rx 580 alanlar 500-600e zor sattı.

• Sari siteye çok aldanmayı hepsi pazarlıkla 13 14e düşüyor 17 18e asla satamazlar. Onlar da biliyor.
  • 
Sayfa: önceki 21372138213921402141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.