Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21312132213321342135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlçe adresi verdim ne yazık ki .
    Büyük ihtimal yerel kargolara verirler İstanbul’dan
  • byturkuaz kullanıcısına yanıt

2 seçenek var. Ya İstanbul'dan yurtiçi kargoya verirler ya da bulunduğun ildeki DHL şubesine gider ordan ilçeye göndermek için yurtiçi kargoya verirler. Tecrübe ile sabit :)

• 0rka kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum il dhl şubesi olursa gider alırım yakın bana :) Türkiye ye indiğinde bi arayayım ben sorayım
  • Tek etken olmasa da bu anında tüketmeler devam ettiği sürece fiyatlar artmaya devam edecek maalesef ama alanları da anlayabiliyorum haklılar

• byturkuaz kullanıcısına yanıt

EVet gidip alabilirsiniz. Beni aramışlardı gelin alın ya da yurtiçi ile gönderelim diye. Üşendiğim için gitmedim :)

• Bulunduğunuz ilçe de yok ise direk İstanbul'dan veriyorlar Yurtiçi kargoya. Çünkü teslim edilecek ilçe de yoksa şube diğer ilçeye gönderelim oradan gitsin durumu yok.

@byturkuaz @0rka Benimkilerin hepsi öyle oldu. Evin bulunduğu ilçe de şube yok İstanbul'da veriyorlar direk. İş adresimin olduğu komşu ilçe de var şube. Orası direk getiriyor.

• zipcikti88 kullanıcısına yanıt
    Direk yurt ici kargo o zaman . :) iyi çok gecikmez umarım . Kısmetimde haftaya cuma almak varmış :D

Hocam ben de ilçedeyim. Bir kargom direk İstanbul'dan yurtiçine verildi. Diğeri Adana Şubeye geldi ordan yurtiçi ile gönderildi.

• Yurtiçine çokta güvenmemek gerek.   Benim adres Hatay'da iken Kastamonu'ya götürmüşlükleri var.  

Eskiden en yakın dağıtım şehrinin olduğu yere gelirdi her zaman ve oradan Aras verirlerdi. Bende de Adana gelip oradan transfer edıyorlardı. Sonra hep İstanbul'dan Yurtiçi verdiler. Duruma göre değerlendirmişlerdir o an. @0rka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipcikti88 -- 24 Ocak 2021; 13:46:43 >

Olabilir. APG ile TR'ye gelen Aramex tarafından Aras ile gönderiliyordu daha önceden. Şuan ne durumda bilmiyorum ama Yurtiçini Arasa tercih ederim.

• Benim kargo yarın yola çıkar büyük ihtimal bakalım. DHL ile mi APG ile mi gelecek. APG'ye verirler ise en az bir hafta daha gt 710 ile takılmaya devam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Ryzen

Amazon.DE 3060 Ti & 3070;

https://www.amazon.de/hz/wishlist/ls/3DUVTULSURRGP?ref_=wl_share

Amazon.TR 3060 Ti & 3070;

https://www.amazon.com.tr/hz/wishlist/ls/NTA2G3PWP91W?ref_=wl_share

Bu ikisini ayrı pencerelerde açın ekrana ortalayın,

Fiyat filtresini düşükten yükseğe ayarlayın.

Chrome için Easy Auto Refresh eklentisini kurun;

https://chrome.google.com/webstore/detail/easy-auto-refresh/aabcgdmkeabbnleenpncegpcngjpnjkc

Her pencere için 10 saniye olarak ayarlayın eklenti logosuna basıp illa bulursunuz benim gibi. Kolay gelsin arkadaşlar.  

Arkadaşlar bu taktiği yapın bakın ben bu şekilde aldım. İlla yakalarsınız.

• tech_00 kullanıcısına yanıt

Hocam bende 3070 peşindeyim 3080 bütçemi aşıyor.3070 tuf aldım amazondan ama msi 3070 gaming x trio veya aorus 3070 master alamadım ya içimde kaldı.Ama hala 7000-7300 bandında bulsam alırım.

• T h r a c i a n kullanıcısına yanıt

Zevkler ve renkler.. Çoğu kişi de 3070 tuf alamadığı için üzülüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: T h r a c i a n

Hocam bende 3070 peşindeyim 3080 bütçemi aşıyor.3070 tuf aldım amazondan ama msi 3070 gaming x trio veya aorus 3070 master alamadım ya içimde kaldı.Ama hala 7000-7300 bandında bulsam alırım.

3080 ler ortalama kaçtan satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: T h r a c i a n

3070 tuf u ne kadara ve ne zaman aldınız

• 0rka kullanıcısına yanıt

tufta rgb yok muhtemelen de cw var geçen seride kötüydü diye hatırlıyorum kartı alıp test edene kadar kimsenin haberi yoktu düzeldiğinden

rog serisinde böyle köklü bir değişiklik yapılmışken ben biraz daha ekler rog kovalardım ama zevk meselesi tabi

• sithicus kullanıcısına yanıt

Aşırı RGB den hoşlanan biri değilim. TR de yayınlanan ilk incelemeden beri gözüm hep TUF'da CW konusunu bilmiyorum. Markaya cw genellemesi yapılır mı? Şans işi değil mi biraz? ROG da çok büyük görünüyor ve fiyat olarak biraz daha pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: frzstate

Fazla değil en gec 3 ay sonra madencilik cok cok az ya da hic kazandirmamaya basladigi an 3070 5 k 3080 6k civarinda satilacak. 2. Ele dusen mimimg çıkmalari ise cok daha ucuz olacak. Tabi döviz bu seviyelerde kalirsa

tarih tekerrürden ibarettir..

asıl hayal etherium ve bitcoinin sürekli bu seviyede kalacağını sanmaktır.

2018 de açın bakın ne olmuş.

al satcılara ya da miningcilere birşey demiyorum tren kaçmadan alsınlar. ama kullanıcı iseniz sabırlı olmanızı tavsiye ederim.

olası kur artışını görmezden gelirsek mining çıkması bi 3080 alırsınız rahat 4-5kdan. 3 - 5 ay miningden zarar gelmez karta.

• frzstate kullanıcısına yanıt

Mining kart alıcaklar kişilere tavsiyem. Kontrol edip alın. Mümkün ise 8pin girişlerinden yanık kokusu gelmeyen. PCB üzerinde ağır metal kokusu olmayan. Fanlarında eksen kaybı olmayan gacur gucur ses yapmayan kartlar tercih edin. 3-5 aylık mining fanları baya yıpratır diye tahmin ediyorum, 7/24 çalıştığı için.

• 
Sayfa: önceki 21312132213321342135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.