Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21302131213221332134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kaldık ekran kartsız valla keşke satmasaydık :) işin yoksa bekle şimdi

• Amazonların hepsinde fiyatlar günlük 10-20 artarak gidiyor. Bu hızla giderse 3070ler 10 bine yaklaşacak 1 ay içinde. Amazon.tr yavaş yavaş daha mantıklı olmaya başlıyor fiyat için. Tek sorun geç teslim orası için de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megalomenyak -- 24 Ocak 2021; 12:52:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zuhasiberepe kullanıcısına yanıt

Kart bulmadan elde ki kartı satmak yapılacak en büyük risk :)

• Orası öyle de sermaye yok sermaye yaratmak gerekiyor :D

• T h r a c i a n kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Hocam ben maalesef amazonda hiç yakalayamadım 3080 Aorus Xtreme.

Daha önce 3070 Aorus Master ve 3090 Aorus Master gördüm.

• Hocam

Kartın altına koyacağınız fan sıfıra sıfır bitişik duracağı durumda nasıl bir sonuç elde edersiniz bilemiyorum.

Bende fanlar ile kart arasında 5 parmak boşluk mevcut.

• ScH911 kullanıcısına yanıt

Evet 5 stok anında tüketildi.

9.000'den anında alanlar bu fiyatları kaçırır mı tabiki hızlıca alım yapar.

• tech_00 kullanıcısına yanıt
    Bir redditte sorayım o zaman, sfx delisi çok orada, strixleri söküp başka model fanlarla değiştirip kullanan bile çok gördüm.
  • Fazla değil en gec 3 ay sonra madencilik cok cok az ya da hic kazandirmamaya basladigi an 3070 5 k 3080 6k civarinda satilacak. 2. Ele dusen mimimg çıkmalari ise cok daha ucuz olacak. Tabi döviz bu seviyelerde kalirsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frzstate kullanıcısına yanıt
    Böyle devam ederse 3 ay sonra madencilik yapanlar zaten kartların parasını çıkartmış olacak
    Hocam 3-4 ay önce de kartlar pahalı bu fiyata alınmaz diyorduk gelinen durum ortada, hayal kurmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zp6606 -- 24 Ocak 2021; 13:21:51 >

3 ay öncede öyle diyorduk ama durum sürekli daha kötüye gidiyor. Yarın öbürgün bir yerde fabrikanın birini su basar zam yaptık derler, elektriği kesilir zam yaptık derler, bunlar daha önce olmuş şeyler. Hükümet "bak bundan ekstra vergi almayı unutmuşuz" der, dolar artar vs, bardağın boş tarafına bakınca sorun çok.

• Zuhasiberepe kullanıcısına yanıt

Evi barkı satma da hocam aman diyim  

• quote:

Orijinalden alıntı: frzstate

Fazla değil en gec 3 ay sonra madencilik cok cok az ya da hic kazandirmamaya basladigi an 3070 5 k 3080 6k civarinda satilacak. 2. Ele dusen mimimg çıkmalari ise cok daha ucuz olacak. Tabi döviz bu seviyelerde kalirsa

Güzel hayaller bunlar... 

• Yoizhik kullanıcısına yanıt

Evet maalesef durumlar o kadar istikrarsız.

• 0rka kullanıcısına yanıt
    Gece boşa uykusuz kaldık yav 3080 düşüremedik . Bi geldi strix gelmesi ile gitti
  • MSİ ekran kartlarını taşıyan tırlarımız çalındı hebele hübele yaptı... Diğer söylenenler de olabilir yani hiç belli olmaz.

Tek sıkıntı mining değil ki. İşin içine bizim Türkiye'de yaşadığımız gerçeği eklenince daha da karmaşıklaşıyor işler.

• byturkuaz kullanıcısına yanıt

Zor işler   Ben bir kart bekliyorum hafta sonu kargo çıkmıyor galiba Avrupa'da da? Strix'in fiyatı ne kadardı?

• 0rka kullanıcısına yanıt
    9k diye hatırlıyorum her şey dahil :)
    Hafta sonu kargo çıkar ya . Ama anlamadığım benim dhl 23unde 00-24 de hizmet merkezinden ayrıldı diyor . Hala öyle kalmış :/ kesin haftaya cumayi bulur
  • byturkuaz kullanıcısına yanıt

9k Strix'e iyi fiyatmış. Cumaya kalmaz. Maksimum 3 gün.

• 
Sayfa: önceki 21302131213221332134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.