Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Senin kısmetinmiş hocam👍👍Güle güle kullan. Bende herhalde dahili işlemcili 10400 alır sistem kurarım. 2 aya mining işinin çökmesi için dua ederim 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hyperneon kullanıcısına yanıt
    Bana belirttiler mail atarak. Ürünü tedarik edemeyeceklerini yazmışlardı. Ama eminim bir kaç gün sonra stok girip satacaklar o modeli.
  • fangoso kullanıcısına yanıt

deniyorum ama alamıyorum deminden beri

• Juliassen kullanıcısına yanıt

satılmıştır hocam bazen stok hemen düşmüyor

• fangoso kullanıcısına yanıt

siz daha buraya link atmadan partalertten görüp almayı denedim yine olmadı.. ne yapmak gerekiyor almak için bilmiyorum :D

• Gigabyte 3060 Ti Eagle OC en kötü soğutma ve ses çıkaran modellerden biriymiş.

Oturup ağlayasım geldi daha sipariş gönderilmedi bile.

İptal etsem yine ekran kartı kovalayacağım.

• b0Ni kullanıcısına yanıt

ucuzmuş hocam 7600 Euro'ya

• b0Ni kullanıcısına yanıt

bitmiş bile :D

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Amazon hepimize yeter de botlardan script tayfadan sıra gelmiyor. O kadar partalert twit ve discord takip ettim. Yine de forumdan paylaşılan link üzerinden kart alabildim  

Bende Suprim'i öyle aldım, link açıktı PC başından kalkarken bir refresh yapıp öyle kapatayım makinayı dedim, baktım sepet geldi.  

Kısmetinizde varsa o size geliyor.  

aynı modeli ben de partalertten görüp almıştım dün. kısmet bazen... hatta ben iptal etsem mi etmesem mi onu düşünüyorum :)

• oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun,ne zaman sipariş verdiniz?Ben dün verdim aynı kartı ama daha teslim tarihi vermediler.Benimki tr sitesinden Almanya satışlıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bende dün aldım 6500tlye 3070 tuf modelini ama çok büyük şans oldu.Mutfakta bulaşıkları hallettim tam bilgisayara oturdum o an @byturkuaz hocam sağolsun dm atmış kart stoğa düştü diye öyle alabildim :) Ama teslimat tarihi 23 şubat - 12 mart gözüküyor.İnşallah o kadar sürmez gt730 hiç çekilmiyor.

• T h r a c i a n kullanıcısına yanıt

hocam almışsın ya bir şekilde gelir o bende yakalasam da keşke 1 ay sonra gelse :D

Umarım sizinde gönlünüzce olur sizde alırsınız.Ben forumda bu konuyu şansa gördüm yoksa kartımı sattım hazirana kadar beklemeye razıydım.Ama kartı alıncada insan heme gelsin istiyor.Bide kargo kısmından 50 tl daha pahalıyı seçtim bakalım farkedecek mi

• T h r a c i a n kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun güle güle kullanın

• 
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.