Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21022103210421052106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 dk önce gördüm

• Var :) ama yeterince hizli degilsiniz demek ki

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • 0rka kullanıcısına yanıt

Benimkide polonya, almanya, istanbul, sağlam bir şekilde gelsinde ,salı çarşamba farketmez okadar bekledim bi kaç gün daha beklerim 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • re_death kullanıcısına yanıt

Bana geldi bugün sağlam şekilde yalnız Suprimin kutusu baya ağır. Full metal, Tuğla gibi kart. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 23 Ocak 2021; 14:21:11 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt

hocam bakin ektsre degil diyorum ekstreyi unutun.Amazonda siparislerinizin oldugu kisimdan bir tane siparisin faturasini pdf yapin gonderin.

1800 gram olması lazım soğutma bloğu en ağır kart benim anakartım vidalarını yerinden oynatmış takarken

• V V kullanıcısına yanıt

Haha cok iyi :)

• sithicus kullanıcısına yanıt

Mutlaka destek aparatı kullanılmalı diye düşünüyorum.

Ağır olduğu için heralde taşıyıcıda eklemişler kutu içeriğine 😂 kırmayalım ilk günden diye , bi sonraki seri heralde çimento torması ağırlığında , jasa dışına hariçi kart olucak gibi , jasa boyutu ekran kartı nitrojen soğutmalı 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

Bana geldi bugün sağlam şekilde yalnız Suprimin kutusu baya ağır. Full metal, Tuğla gibi kart.  

,hayırlı olsun güle güle kullan... NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Hicks kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Daha iyileri sizlerin ve ihtiyacı olan arkadaşların olsun :)

Edit: Yalan olmasın sattım :) Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 23 Ocak 2021; 14:27:54 >

suprimi kutudan destek aparatı çıkıyor diye de tercih ettim zaten kurması basit

temas yerlerinde sünger var karta da zarar vermiyor

takarken dikkat etmek lazım oldukça büyük ve ağır zarar verebilir anakarta ve kablolara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sithicus -- 23 Ocak 2021; 14:28:35 >
  • V V kullanıcısına yanıt

Sipariş dökümü dediğim o zaten. Amazon faturası da yükledim. Hesabı açmadılar. Zaten açsa da sipariş iptal olmuş olurdu. Zaten umrumda da değil açıkçası. Galakuro kura bağlı olarak 5700-5800TL gibi tutacaktı. Biraz daha fazla verip Amazon TR’den Almanya gönderimli/garantili Asus Tuf 3070 aldım.

• Gigabyte 3070 vision aldım amazon.de'den. Parayı hemen çektiler. 6.874 TL. Ama kargo mart görünüyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: woineer

Gigabyte 3070 vision aldım amazon.de'den. Parayı hemen çektiler. 6.874 TL. Ama kargo mart görünüyor :(

1-2 gün içinde kargolanır.

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum ama eğer dediğiniz gibi olursa çok iyi. Bu arada kart hakkında görüşünüz nedir? Tipi yakışıklı ama kendi nasıl bilmiyorum. 3070 diye aldık
  • woineer W kullanıcısına yanıt

6350 ydi zam gelmiş demek ki tuf dan pahalı be.

• quote:

Orijinalden alıntı: woineer

Bilmiyordum ama eğer dediğiniz gibi olursa çok iyi. Bu arada kart hakkında görüşünüz nedir? Tipi yakışıklı ama kendi nasıl bilmiyorum. 3070 diye aldık

TR'de, UK'de ücreti çekip bekletebiliyor ama JP'de, DE'de ücreti çektiyse 1-2 gün içinde kargoluyor. Umarım aksilik çıkmaz. Kart güzel, en kısa 3 fanlı modellerden biridir, OC hızı yüksek ama TDP'si düşük bir modeldir, yakışıklı da, beyaz temanız varsa tadından yenmez...

• Biraz pahalı ama az daha 8.500'e 3060ti alacağımı düşününce seviniyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 21022103210421052106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.