Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.005
Cevap
245
Favori
2.618.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20992100210121022103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam bir tane daha japon hesabi acip chate baglanin anlatin durumu.

• pkblgn P kullanıcısına yanıt

İncehesap referans kartları 20 tane 7500TL’den sattı. Verilmez diye düşündük o kadar referans karta  

Sonra hem piyasa patladı hem de AIB modeller referans karta göre oldukça yüksek etiket fiyatı ile çıktı. Bir de oradan patladı ortalık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japandan alisveris yapmadan once stokda olan ucuz bir urun alin denemelik,ban yemezseniz devam edin :), Ban olayina tek cozum bu simdilik.

• V V kullanıcısına yanıt

2 kere ban yedim. İstedikleri bilgileri gönderdim. Olmadı. Bir değişik çalışıyor Japonlar.  

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

İncehesap referans kartları 20 tane 7500TL’den sattı. Verilmez diye düşündük o kadar referans karta  

Sonra hem piyasa patladı hem de AIB modeller referans karta göre oldukça yüksek etiket fiyatı ile çıktı. Bir de oradan patladı ortalık.

referans kart dediğiniz custom gibi yalnız.  

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

2 kere ban yedim. İstedikleri bilgileri gönderdim. Olmadı. Bir değişik çalışıyor Japonlar.  

ne gonderdin tam olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: pkblgn

3080 bekledim 1.5 ay fiyat yükseldikçe yükseldi baktım olmayacak ilk parti Amd rx6800xt almıştım 7500 tl den. İyiki almışım fiyatlar uçmuş

2 serisi öldü 6000 liradan 3080 satılacak diyenler hala yaşıyor mu acaba  

• quote:

Orijinalden alıntı: R.I.P John Meadows

Bu ayar msaa açık falan galiba? Preseti ultra yapıp gerisine dokunmadım ben test için. Burada kaynayacak arada yine. Başlık açmak farz oldu.

Her ayar açık, düşük çıktı o yüzden.

• Patren kullanıcısına yanıt

Fiyatlar şişmeseydi 4000 - 4500 arasına bulunurdu. Piyasa inmezse 6000+ olarak gelecektir ülkeye.

• Vanity Fair kullanıcısına yanıt

bunu satın alırken tahmini teslim tarihinde ne yazıyordu hatırlıyor musunuz ?

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Bitcoin Ethereum ve Altcoin Fiyatları bu seviyelerde kaldıkça kart bulmak zorlaştı dahada zorlaşacak. Dün Rx 570 leri kapışanlar bugün rtx 3080 ile Rig kuruyor
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    1080pde resolution scalei 2,500 yapıp msaa iki ayarı ve tree tesellation hariç açtığım zaman 44.5 fps oluyor bende. Görüntü cam gibi oluyor.
  • oup59 kullanıcısına yanıt

şimdi normal kredi kartı girdiğim hesaba girip sadece dönem içi işlemlerden bir ss attım açtılar hesabı, demek ki biraz bekleyip göndermek gerekiyormuş.   ilk banlandığında o kadar şey göndermeme rağmen açmamışlardı. iptal olmuş bundaki sipariş gerçi

• oup59 kullanıcısına yanıt

6000tl'ye ref 6800, 10500tl'ye 6900xt ref kart satıldı aynı hafta. Ref kart alınmaz vs diye es geçtim. Ağzımı eşek arıları sokaydı keşke  

Fakat özelleştirilmiş modellerin fiyat artışı da tam saçmalık. Özellikle İncehesap acayip gözüme batıyor. merc 319 6800xt'yi hafta başı yayından kaldırdı (8999tl idi). Cuma günü birden stoğa girdi ve fiyat 10400tl oldu. Akşamına indirim var deyip 8999tl'ye indirdi. Maalesef yurdum insanı bunu yedi ve o kartları bitirdi. Amazon olmasa anamızı ağlatır bu şark kurnazları.

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt

AMD''de 6000 serisi eski Ref. kartlar gibi değil ki artık. Ref. algınızı değiştirmeniz gerek AMD için :)

• cxcagri C kullanıcısına yanıt

kartın sonraki piyasasından niye ücret versinler sen ne kadara aldıysan onun ücret iadesini yaparlar. Müş Hizmetleri kolpada gibi geldi bana

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

Biliyorum ama genel olarak 3.parti tasarım kartlardan bakarım. Ama fiyat farkı çok oldu.

• Halesia Carolina kullanıcısına yanıt
    Yok şöyle sen bugün aldın 7 bin tl ama 1 sene sonra oldu kart sana 10 bin bazı firmalar diyordu birader sen 7 vermişssin 3 daha ver yenisini sana göndereyim. Ama amazon direk birebir değiştiriyormuş sizden hiç para çıkmıyor yada girmiyor
  • avanak_abdi kullanıcısına yanıt

Vallaha öyle. Amazon’dan ne denk gelirse artık. Aslında hem Amd referans kartlar fena durmuyor hem de custom modeller çok pahalı. Zaten ne bulursak onu alacağız artık.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Sipariş verince banlanırsın yine zaten ban yiyen 3-5 kişi olarak madalya vermeleri lazım bize
  • 
Sayfa: önceki 20992100210121022103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.