Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20942095209620972098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

VP kullanmadim hocam fikrim yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Bu amazon.de ürünü gönderirken para çekmiyor muydu eskiden? Şimdi bana teslim tarihi olarak 6 Mart gösteriyor ama parayı şimdiden çekti bunlar, değiştimi sistemleri acaba?

erken gönderirler büyük ihtimal yarın gönderir. direkt .de üzerinden aldıysanız .

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Dün bunu aldım ama burada görüyorum herkesin teslimat tarihi belli, bendekinde "teslimat tarihi belli olunca size haber verecez" yazıyor. Şimdi stok yok deyip iptal ederler mi?

Ayrıca bugün 200 lira fazlasına 3070 modeli satılmış galiba. Stoğa tekrar gelir mi? Bunu iptal edeyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 23 Ocak 2021; 0:4:19 >
  • 3060 12 gb modeli önümüzdeki ay satışa çıkar mı ?

• Arkadaşlar asus dual 3070 için her şey dahil 724 eur normal bir fiyat mıdır? Alttaki ürün

https://www.amazon.it/gp/product/B08KHFZN9P/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Dün bunu aldım ama burada görüyorum herkesin teslimat tarihi belli, bendekinde "teslimat tarihi belli olunca size haber verecez" yazıyor. Şimdi stok yok deyip iptal ederler mi?

Ayrıca bugün 200 lira fazlasına 3070 modeli satılmış galiba. Stoğa tekrar gelir mi? Bunu iptal edeyim mi?

Sırf bu yüzden ihtiyacım olmadığından iptal ettim ben. İhtiyacınız varsa bekkeyin. Lakin 5500 e 3070 zotac oc, 6600 e 3070 tuf da stoklara giriyor ve teslimat tarihleri belli. Bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var.

• japonya cok tehlikeli, parayi cekiyo bide ustune ban atiyo, normal formla ile acilan ban da degil direk siliyo hesabi japonya'ya bir daha giremiyorsun.

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08LLG9KQT/r?tag=populer-linkler-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Arkadaşlar bende bu linkten 3070 aldım 6500tlye sizce fiyatı nasıl ve teslim tarihi 12 mart diyor sizce o kadar sürer mi ?

• T h r a c i a n kullanıcısına yanıt
    😁 Hocam sen saha buraya yazarken o kartlar alınıyor. Sen ne zaman gelir diye soruyorsun. Yakalıyorsan stokta hemen alacaksın.
  • Opinion kullanıcısına yanıt

Hocam kartı aldım zaten sadece dedikleri gibi 12 marta kadar sarkar mı kartın gelmesi onu soruyorum :)

• T h r a c i a n kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ozaman : ) Değişiyor gönderim tarihi, bazen erken gönderiyorlar bazen veriliş tarihine yakın geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoLD07

Güncel kurdan toplam 10.951,14 tl.

Alıntıları Göster
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zipdroid

Alıntıları Göster

bılgılerı dogru gırın. onlıne ıslemlerden bır adet pdf hesap ekstresi indirin. sipariş adresi ile aynı olması lazım. ekstra abartı belge göndermeyın. umarım açılır ban. ben açamadım bi türlü. :)

• Opinion kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam umarım erken gelir yoksa gt 730 hiç çekilmiyor :)

• Direkt hesabı sildiler. ki o kadar Amerika Almanya alışverişim var, şaka gibiler.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• byturkuaz kullanıcısına yanıt

Hepsini gerektiği gibi yaptım, chatte konuştum yok hala açılmadı siparişler iptal ve Japonya kapılarını kapattılar tamamen. Size de geçmiş olsun hocam

• 
Sayfa: önceki 20942095209620972098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.