Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2082. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20802081208220832084
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Okuyupta zengin olan varmı ülkemizde ? bence okumak burda bir halta yaramıyor. Anca belli bir seviyeye geliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercani_38

Bildiren bot varda satın alma işlemini yaoan botta varmı 😂

Hiç birşekilde alan bot yapamazsınız amazon güvenlik yüzünden.

• Arkadaşlar bende amazon dan kart aldım ama hadtasonu ücret çekerse kur farkı baya bir farklı oluyor. Bunun yerine sanal kart eklesem ne kadar süre erteletebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt

Iyiymis hocam ya bi noktaya gelebildiyseniz. RPA'yle ya da direk Python uzerinden yapilabilinir mi diye gelmisti benim de aklima ama vakit alir baya.

• Amazon.de'den kargo bekliyorum halen gönderilmedi :D

• cxcagri C kullanıcısına yanıt

Hocam sadece okuyarak bir noktaya gelmeyi bekliyorsan zaten cok yanlis bir yoldasin demektir. Okul sana neyi nasil bulman, kullanman gerektigini ogretir ve buna olarak analitik dusunce yapisini gelistirir. Hocalarin ve diger kisilerin tecrubelerinden faydalanip kendini gelistirip bir noktaya getirmek senin elinde. Olay Bogazici'ne girip bitirmek degil ki zaten bir sekilde okul bitiyor. Bittiginde gercekten kendine ek birseyler katmis olmak sana verilen zamanda.

• Gavur tabiriye tam scalper basligi olmus.

Kullanan yok satan cok.

• Olethros kullanıcısına yanıt
    Mühendisim, türkiyenin en iyi mühendislik yapılan şirketinde çalışıyorum maaşım iyi ancak ben zengin değilim. Tabiki zenginlik görecelidir. Ancak maaşlarımız yıldan yıla eriyor. Üstteki arkadaşa katılıyorum bende herşeyi kazıyarak elde ettim. Anadan babadan birşey kalmazsa okuyarak bu ülkede zengin olamazsınız. Gidin mesela doktor olun okuyun araştırma yapın yurtdışına çıkın kıymet görürsünüz. Malesef böyle . Ülkemi seviyorum insan kendi evini sevmezmi...
  • BefuQ kullanıcısına yanıt

ben de 1 saat önce aldım 16 ocak siparişi sisteme kurdum

kutu içeriği çok iyi rgb şerit de hiç göz yormuyor yalnız baya büyük eski serilere göre

• Bugun Amazon.de den Msi suprim geldi.
    Fakat kutu da bandrol yok. Bununla alakalı bilgisi olan var mi? MSI kutularda bandrol kullanmiyor mu?

• zipcikti88 kullanıcısına yanıt

Ben denk gelmedim. MSI 2070 Armor / 2080S Super X-Trio kullanmıştım önceden. Dış kutuda bandrol yoktu.

Dış kutuda yok statik poşet üzerinde var sadece ben öyle biliyorum. Benim trio da o şekilde idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

Bu mesaj silindi.

Öncelikle kendine gel üslubunu düzelt, karşında çocuk yok. Sonunu getiremeyeceğin cümlelere başlama, insanların yorumlarından kişilik analizi yapmalarını istiyorsan orası sana kalmış.

İsteyen istediğini alır istediğini satar , mining de yapar , bunda bir sakınca da yok yanlış birşeyde yok. İnsanların gözünün içine baka baka sizden önce davrandım aldım sizin gibi birine kar ederek, hatta şu kadar kar ederek satacağım demek , benim kaybederim dediğim şey işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 22 Ocak 2021; 16:55:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipcikti88

Bugun Amazon.de den Msi suprim geldi.
    Fakat kutu da bandrol yok. Bununla alakalı bilgisi olan var mi? MSI kutularda bandrol kullanmiyor mu?

Bazı ülkelerde şeffaf ambalajlı geliyormuş ancak bana gelen 4 Suprim X'in hepsi ambalajsız geldi. Dış kutudan bahsediyorum.

Diğer markalarda güvenlik bandı oluyor ancak MSI da hiç görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 22 Ocak 2021; 16:58:23 >

Bandrol derken? Kutu açık geldi benim de. Poşetinde msi etiketi vardı. Açılmış mı acaba diye kaldırınca bir kısmı poşette kaldı. Ordan anladım kullanılmadığını. Hediyerlerde falan da bi kullanılmışlık vb iz yoktu.

• Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 Master 8GB ekran kartı

bu kart daha öncesinde en fazla ne kadardan geldi

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

"İnsanların gözünün içine baka baka sizden önce davrandım aldım sizin gibi birine kar ederek, hatta şu kadar kar ederek satacağım demek "Ben böyle bir şey yazmış mıyım, bence de siz bu işin ticaretine başlamayın bu şekilde yazacaksanız Kime demişim şu kadara satacağım diye? hiç kimseye. Ben gayet kendimdeyim, siz kendinize gelin yazdığınız mesajı tekrar okumanızı tavsiye ederim kelime aralarını biz çok iyi okuyoruz merak etmeyin. Boşu boşuna tartışma çıkarıyorsunuz. Kimseye laf yetiştirecek halim yok başka da buraya tek mesaj atmam.

• BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt

Seviniriz, hoşçakalın. Allah çarşınıza pazar versin.

• 
Sayfa: önceki 20802081208220832084
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.