Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44.440
Cevap
325
Favori
2.427.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1796
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 72
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 77
  • Favoriye Eklediklerim 326
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lemartes (850 mesaj) REDSTONE (841 mesaj) OssiiE (564 mesaj) ugrpkr (551 mesaj) Manyaqçocuk (520 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31910 mesaj) Mobil (7819 mesaj) Mini (944 mesaj) Uygulama (3767 mesaj)
  • @
88 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
Giriş
    1349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

vision'u eagle'dan ucuza nasıl satabiliyorlar anlamak güç.

hangisi daha başarılı bir kart ?

|
    |
  • Yarbay
    3477 Mesaj

Eagle en ucuz serisi gigabyte'ın. Eagle<gaming oc<vision<aorus diye gidiyor diye biliyorum.

• Binbaşı
    1349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Eagle en ucuz serisi gigabyte'ın. Eagle<gaming oc<vision<aorus diye gidiyor diye biliyorum.

az daha vision çirkin diye iptal edip bunu alacaktım :) siparişi tamamlaya basmadım vazçgeçtim. dedim bu daha çirkin   teşekkürler

|
    |
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zaliminsan

kıl payıyla kaçırdım sanırım şimdi al diyorum almıyor bittiği için mi?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7b/c6/3f/7bc63f3f19dfefb64daee26e7f25b357.jpeg&t=0&width=480&text=1

Ben hersey dahil 6100 liraya pny xlr8 aldım bugün. Sonra pahalı geldi iptal ettim. Üzülmeye değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMRE_RUSLAN -- 22 Ocak 2021; 2:17:38 >
  • Binbaşı
    1349 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

Ben hersey dahil 6100 liraya pny xlr8 aldım bugün. Sonra pahalı geldi iptal ettim. Üzülmeye değmez

Alıntıları Göster

gelir gene merak etmeyin. benim hayalim ucuza zotac almaktı .6k ya ulaşmadan bu işi çözmek en güzeliydi ama bir türlü gelmedi. nerdeyse kullanmadığım yöntem kalmadı. chrome eklentileri, uygulamalar, sayfadaki elementllerin değişimini sorgulama. lak diyor ya gigabyte geliyor yada ventus :D @zaliminsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 22 Ocak 2021; 2:20:30 >

• Yarbay
    3750 Mesaj
    Şuraya bir fosil atayım bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3477 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1349 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08LNWPYRS/

totalde 30 sn sürmedi. tebrik ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 22 Ocak 2021; 2:38:28 >
    |
    |
  • Yarbay
    2870 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Şuraya bir fosil atayım bari.

Adaş 18 yılda değişmeyen tek şey hala cd-rom u olan kasa kullanıyosun  

• Yarbay
    3750 Mesaj

Evet o yüzden güncel kasa alamadim ya. Dikkat edersen fan kontrolcu var hemde CD-ROM.

Ne tesaduf o zamanlar MSI GeForce 6800 XT 128MB vardı şimdi gene var atı de ama 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanikAtak -- 22 Ocak 2021; 2:41:4 >
    |
    |
    donda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: byturkuaz

gelir gene merak etmeyin. benim hayalim ucuza zotac almaktı .6k ya ulaşmadan bu işi çözmek en güzeliydi ama bir türlü gelmedi. nerdeyse kullanmadığım yöntem kalmadı. chrome eklentileri, uygulamalar, sayfadaki elementllerin değişimini sorgulama. lak diyor ya gigabyte geliyor yada ventus :D @zaliminsan

Alıntıları Göster

Şuan bende ekran kartı olmadığı İcin pcde yok. Telefondan alıyorum ben. Bot yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

Şuan bende ekran kartı olmadığı İcin pcde yok. Telefondan alıyorum ben. Bot yok

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 22 Ocak 2021; 2:48:28 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    11107 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/dp/B08P94FVLV/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=rtx&qid=1611272254&sr=8-1

Gecenin sürprizini bırakıyorum.

*Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 White OC - 22K TL

Ben alamıyorum şu an için, cebine güvenen bi' arkadaş alıversin.  

@StreamRolleR @Muten Baba

• Binbaşı
    1349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

https://www.amazon.com.tr/dp/B08P94FVLV/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=rtx&qid=1611272254&sr=8-1

Gecenin sürprizini bırakıyorum.

*Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 White OC - 22K TL

Ben alamıyorum şu an için, cebine güvenen bi' arkadaş alıversin.  

@StreamRolleR @Muten Baba

mükemmel bir kart. keşke alabilecek durumum olsa. paylaşım için teşekkürler. gözümüz şenlendi  

• Kurmay Yarbay
    11107 Mesaj
    quote:

mükemmel bir kart. keşke alabilecek durumum olsa. paylaşım için teşekkürler. gözümüz şenlendi  

Alıntıları Göster

Rica ederim.

Tam anlamıyla gaming kasacak bir arkadaş tercih eder zaten böyle bir kartı. Para sıkıntısı da yoktur tabii.  

Mining kasanların anca piyasada kart kalmadığı zaman bakacağı son kartlardan denebilir.

• Binbaşı
    1349 Mesaj
    quote:

Rica ederim.

Tam anlamıyla gaming kasacak bir arkadaş tercih eder zaten böyle bir kartı. Para sıkıntısı da yoktur tabii.  

Mining kasanların anca piyasada kart kalmadığı zaman bakacağı son kartlardan denebilir.

Alıntıları Göster

haklısınız. hala stokta olması şaşırttı beni  

bu kart için tek yorumum ; belki bir gün  

• Kurmay Yarbay
    11107 Mesaj
    quote:

haklısınız. hala stokta olması şaşırttı beni  

bu kart için tek yorumum ; belki bir gün  

Alıntıları Göster

Ürün ve fiyat okkalı, herkesin harcı değil.  

• Yarbay
    3477 Mesaj

Mutenbaba martta nisan gibi gitmeye niyetliydi Almanya'ya, Almanya adresine şunu sipariş etse daha ucuza gelir ona.

https://www.amazon.fr/GeForce-Graphique-Ventilateurs-Axial-Tech-MaxContact/dp/B08P94FVLV/

Edit : Bitti. 1943€'dan satılıyordu, yaklaşık 17.500TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yoizhik -- 22 Ocak 2021; 3:8:32 >
  • Binbaşı
    1349 Mesaj
    quote:

Ürün ve fiyat okkalı, herkesin harcı değil.  

Alıntıları Göster

3070 candır   belki 3080 olabilir .bugün bir arkadaş 8000 Tl civarına almıştı. ancak o şekilde tabi o da.  

|
    |

• Yüzbaşı
    473 Mesaj
    Bitcoin ve ethereum iyi bir düşüşe girdi umarım sürekli olarak düşmeye devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIKINTI MI VAR -- 22 Ocak 2021; 2:10:25 >
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.