Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2072. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yoizhik

vision'u eagle'dan ucuza nasıl satabiliyorlar anlamak güç.

hangisi daha başarılı bir kart ?

• Eagle en ucuz serisi gigabyte'ın. Eagle<gaming oc<vision<aorus diye gidiyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Eagle en ucuz serisi gigabyte'ın. Eagle<gaming oc<vision<aorus diye gidiyor diye biliyorum.

az daha vision çirkin diye iptal edip bunu alacaktım :) siparişi tamamlaya basmadım vazçgeçtim. dedim bu daha çirkin NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: zaliminsan

kıl payıyla kaçırdım sanırım şimdi al diyorum almıyor bittiği için mi?

Ben hersey dahil 6100 liraya pny xlr8 aldım bugün. Sonra pahalı geldi iptal ettim. Üzülmeye değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMRE_RUSLAN -- 22 Ocak 2021; 2:17:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

Ben hersey dahil 6100 liraya pny xlr8 aldım bugün. Sonra pahalı geldi iptal ettim. Üzülmeye değmez

Alıntıları Göster

gelir gene merak etmeyin. benim hayalim ucuza zotac almaktı .6k ya ulaşmadan bu işi çözmek en güzeliydi ama bir türlü gelmedi. nerdeyse kullanmadığım yöntem kalmadı. chrome eklentileri, uygulamalar, sayfadaki elementllerin değişimini sorgulama. lak diyor ya gigabyte geliyor yada ventus :D @zaliminsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 22 Ocak 2021; 2:20:30 >

• Şuraya bir fosil atayım bari.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08LNWPYRS/

totalde 30 sn sürmedi. tebrik ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 22 Ocak 2021; 2:38:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Şuraya bir fosil atayım bari.

Adaş 18 yılda değişmeyen tek şey hala cd-rom u olan kasa kullanıyosun NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• donda kullanıcısına yanıt

Evet o yüzden güncel kasa alamadim ya. Dikkat edersen fan kontrolcu var hemde CD-ROM.

Ne tesaduf o zamanlar MSI GeForce 6800 XT 128MB vardı şimdi gene var atı de amaNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanikAtak -- 22 Ocak 2021; 2:41:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byturkuaz

gelir gene merak etmeyin. benim hayalim ucuza zotac almaktı .6k ya ulaşmadan bu işi çözmek en güzeliydi ama bir türlü gelmedi. nerdeyse kullanmadığım yöntem kalmadı. chrome eklentileri, uygulamalar, sayfadaki elementllerin değişimini sorgulama. lak diyor ya gigabyte geliyor yada ventus :D @zaliminsan

Alıntıları Göster

Şuan bende ekran kartı olmadığı İcin pcde yok. Telefondan alıyorum ben. Bot yok

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

Şuan bende ekran kartı olmadığı İcin pcde yok. Telefondan alıyorum ben. Bot yok

Alıntıları Göster

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 22 Ocak 2021; 2:48:28 >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B08P94FVLV/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=rtx&qid=1611272254&sr=8-1

Gecenin sürprizini bırakıyorum.

*Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 White OC - 22K TL

Ben alamıyorum şu an için, cebine güvenen bi' arkadaş alıversin. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

@StreamRolleR @Muten Baba

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

https://www.amazon.com.tr/dp/B08P94FVLV/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=rtx&qid=1611272254&sr=8-1

Gecenin sürprizini bırakıyorum.

*Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 White OC - 22K TL

Ben alamıyorum şu an için, cebine güvenen bi' arkadaş alıversin.  

@StreamRolleR @Muten Baba

mükemmel bir kart. keşke alabilecek durumum olsa. paylaşım için teşekkürler. gözümüz şenlendi NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

mükemmel bir kart. keşke alabilecek durumum olsa. paylaşım için teşekkürler. gözümüz şenlendi  

Alıntıları Göster

Rica ederim.

Tam anlamıyla gaming kasacak bir arkadaş tercih eder zaten böyle bir kartı. Para sıkıntısı da yoktur tabii. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Mining kasanların anca piyasada kart kalmadığı zaman bakacağı son kartlardan denebilir.

• quote:

Rica ederim.

Tam anlamıyla gaming kasacak bir arkadaş tercih eder zaten böyle bir kartı. Para sıkıntısı da yoktur tabii.  

Mining kasanların anca piyasada kart kalmadığı zaman bakacağı son kartlardan denebilir.

Alıntıları Göster

haklısınız. hala stokta olması şaşırttı beni NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

bu kart için tek yorumum ; belki bir gün NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

haklısınız. hala stokta olması şaşırttı beni  

bu kart için tek yorumum ; belki bir gün  

Alıntıları Göster

Ürün ve fiyat okkalı, herkesin harcı değil. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Mutenbaba martta nisan gibi gitmeye niyetliydi Almanya'ya, Almanya adresine şunu sipariş etse daha ucuza gelir ona.

https://www.amazon.fr/GeForce-Graphique-Ventilateurs-Axial-Tech-MaxContact/dp/B08P94FVLV/

Edit : Bitti. 1943€'dan satılıyordu, yaklaşık 17.500TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yoizhik -- 22 Ocak 2021; 3:8:32 >
  • quote:

Ürün ve fiyat okkalı, herkesin harcı değil.  

Alıntıları Göster

3070 candır NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  belki 3080 olabilir .bugün bir arkadaş 8000 Tl civarına almıştı. ancak o şekilde tabi o da. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Bitcoin ve ethereum iyi bir düşüşe girdi umarım sürekli olarak düşmeye devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIKINTI MI VAR -- 22 Ocak 2021; 2:10:25 >
  • 
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.