Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20682069207020712072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocamm ekran kartının değil kasanın modelini sormuş arkadaş :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: warcer

Hocamm ekran kartının değil kasanın modelini sormuş arkadaş :D :D

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Amazon.de kullanıyorum hesabım menüsüne gitmek isteyince hata veriyor nedeni nedir acaba. Amazon.com.tr de böyle bir hata yok
  • Hicks kullanıcısına yanıt

Hocam çıktığından beri sürekli takip ettiğim bir kart. Kasayı soruyorum NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt

Ayni kartin 2 farklı versiyonunu kullaniyorum o dereceler imkansiz sorun bulunduğu konum ve kasanin kapağı bu şekilde ne takılırsa takılsın 70 dereceyi geçer.Dik değilde yan takmayı deneyin on fanlar içeriye temiz hava cekiyor orasi doğru ama gerisi ne vaziyette fotodan seçemiyorum.

Evdeki gamerock oc modeli phanteks 719 lu set ile 63 max 67 derece çalışıyor. Ofisteki kasa gamepower dandik bir kasasi eksoz fan bile yok en yüksek 69 derece gordum gamerock duz modeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelife27

Hocam çıktığından beri sürekli takip ettiğim bir kart. Kasayı soruyorum  

• Selamlar herkese, iki gündür burada değilim kart stok durumları nasıl son iki gündür kaç stok geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIKINTI MI VAR

Selamlar herkese, iki gündür burada değilim kart stok durumları nasıl son iki gündür kaç stok geldi?

stoklar azaldı hocam. Ciddi oranda.

• bluelife27 kullanıcısına yanıt

Thermaltake Core X71 olsa gerek.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Stok çıkmıyor mu peki amazonda vs
  • SIKINTI MI VAR kullanıcısına yanıt

2 gündür baya stok var aslında, fiyatlar artıyor ama.

• Konuya ne zaman uğrasam hala ikişer üçer kart siparişi görüyorum. Bitmedi mi arkadaş kart ihtiyacınız NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  Yoksa forumdakilerin alayı mı al-sat yapıyor anlamadım.

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Doğru tespit
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    2. Parti satıcılarda kart var hiç değilse buda bir gelişme
  • Web site çerezleri ile ilgili sanırım başka bir tarayıcı kullanın bendede oldu brave geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Ayni kartin 2 farklı versiyonunu kullaniyorum o dereceler imkansiz sorun bulunduğu konum ve kasanin kapağı bu şekilde ne takılırsa takılsın 70 dereceyi geçer.Dik değilde yan takmayı deneyin on fanlar içeriye temiz hava cekiyor orasi doğru ama gerisi ne vaziyette fotodan seçemiyorum.

Evdeki gamerock oc modeli phanteks 719 lu set ile 63 max 67 derece çalışıyor. Ofisteki kasa gamepower dandik bir kasasi eksoz fan bile yok en yüksek 69 derece gordum gamerock duz modeli.

+1, bende ilk zamanlarda markaya ön yargıyla yaklaşıyordum ki, kader işte elime bir tane gamerock geçti, mükemmele yakın iş çıkartmışlar doğrusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• amazon.com.tr ücretleri önden çekti mi herkesin ( vision 3070leriçin)

• byturkuaz kullanıcısına yanıt

Evet. Sipariş verdiğim an çektiler.

• SaBoTeUr kullanıcısına yanıt
    Çekmedi , hata vermedi :) teslimat tarihi 19 Mart gorunuyor :)
  • byturkuaz kullanıcısına yanıt

Benim aldığım Şubat ortası - Şubat Sonu gözüküyordu. kargoladılar salı günü bugun de gümrük işlemleri için kimlik no maili geldi. şu an 9 şubat teslim görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 20682069207020712072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.