Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2067. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20652066206720682069
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

fiyat pahalı malesef 6200 e 3070 aldık

Yoklukta gene gideri var gibi,aldığınız 3070 in muhtemelen bir sonraki fiyatı 6,7k olacaktır avantacı pardon al-sat yapan arkadaşların yada belli başlı e-ticaret sitelerinin insafına kalmamak için fırsatları iyi değerlendirmek lazım.

• Psikobat P kullanıcısına yanıt

E tabii ki ben aynı fiyata 3070 yakalayamasaydım iptal etmeyecektim trio 3060ti yapacak birşey yok.

• AMAZON ÜZERİNDEN TL'YE ÇEVİRİP ALAN, ÇOK FAZLA MAKAS ÖDEYEN ARKADAŞLAR OKUSUN!

Ben de aynı hatayı yapmıştım, bugün siparişin ödeme biçimini değiştir dediğinizde yeni kart eklerseniz ödeme TL'ye çevirmeden Euro üzerine değişiyor. Boşu boşuna Amazon'a afaki makas parası vermeyin.

Sipariş detayları kısmından yapmayacaksınız bu işlemi, müşteri hizmetleri bölümünden yapacaksınız.

Müşteri Hizmetleri > İletişim > Siparişi seçip ödeme yöntemini değiştir kısmından halletmeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tst- -- 21 Ocak 2021; 21:11:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Aksine vertical takınca sıcaklık düşüyor. Yan tarafa doğru tahliye yapan gpu larda -3 -5c kadar düşüş var. Bununla ilgili güzel bir paylaşım yapacağım

Tabi dediğim cama yapışık olan model değil KIT li güzel bi bottom intake setup a sahip kasalar

Alıntıları Göster

Kasa var kasa var, kit var kit var...

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Felurian

Testlerde falan Vision daha önde gözüküyor, neye göre PNY demiş acaba...

Hocam inceleme, yorumlar, youtube videolari, isinma derecesi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PNY GeForce RTX™ 3070 8GB XLR8 Gaming Revel EPIC-X RGB™ Triple Fan Grafik Kartı siparişim iptal edilmiş. Başka yaşayan var mı bunu?

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

79 dereceleri gördüm. Yazın 90 olur. Stok halde kullanım bf5 te

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rx 5600 kullanan arkadaşlar bu kart nasıl bu fiyata iyi midir ?

https://www.newegg.com/global/tr-en/asrock-radeon-rx-5600-xt-rx5600xt-clp-6go/p/N82E16814930043

• Haftasonu Arctic P14'ler gelecek, onları takınca kasadaki tek rgb şerit led olacak onuda sökerim belki.

• Amazon az önce 7900 a 3060ti rog sattı saniyeler içerisinde bitti. ölü yatırım...

• Msi 3060ti 8.000 lira. Alsam mı arkadaşlar ne dersiniz? 60 hz bir monitörüm var. 720 p'de takılıyorum. 2k filan gibi bir beklentim de yok. Fiyatı nasıl? Kartı önerir misiniz?

Sadece flight simulator 2020 için alacağım.

Saygılar
  • woineer W kullanıcısına yanıt
    Pahalı hocam o fiyata. Ara ara 5500-6000 bandına düşüyor amazon tr de takip edersen
  • benim duruyor hocam aynı yerden aynı kart

Alma hocam
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt
    Sağolasın ama stokları nasıl yakalayacağız :( yok mu bir alert filan bize bildirim atsa da alsak..

Almayın hocam 3060 ti 8000tl etmez kaldıkı ben 3070i 6000tlye aldım

• Seriyye1453 kullanıcısına yanıt
    Nerden, ne zaman aldınız? Helal olsun :)

partalert discord kullanabilirsiniz kart stoğa girince bildirim geliyor bana amazon tr hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 21 Ocak 2021; 21:32:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

benim duruyor hocam aynı yerden aynı kart

Bana geçmiş olsun o zaman. İptal ettiler siparişimi.

• 
Sayfa: önceki 20652066206720682069
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.