Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20642065206620672068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda amazon.de den tuf 3060 alabildm.Takip etmekten yoruldum, 2008 den kalma kasamı değişmek için çok yanlış zamanmış:)Alırken TL ile 6000+200=6200TL seçerek almıştım şimdi banka üzerinden gelen mesaj 695euro mesajı geldi.Ayrıca taksit karşıma çıkmadı, taksit yapabilme şansı varmı?

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B08NZ4G4T2/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı sorular çok sık soruluyor hocalar, bir kaç sayfa geri gidip okumaya başlasanız, çoğu şeye cevap bulursunuz. Şu fiyat nasıl ? Yurtdışından ne sıkıntı var ? Kartlar niye pahalandı ? Stok neden yok ? vs. Soru postları çok olduğu için, ürün-stok linkleri aradan kaçıyor. Lütfen sorularınız varsa 3-5 sayfa öncesine kadar okuyun.

• umarım herkes kartına sistemine kavuşur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melikazim

Sonunda amazon.de den tuf 3060 alabildm.Takip etmekten yoruldum, 2008 den kalma kasamı değişmek için çok yanlış zamanmış:)Alırken TL ile 6000+200=6200TL seçerek almıştım şimdi banka üzerinden gelen mesaj 695euro mesajı geldi.Ayrıca taksit karşıma çıkmadı, taksit yapabilme şansı varmı?

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B08NZ4G4T2/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

hayır taksit olayı yok .de üzeirnden alımlarda. sadece com.tr den alırken yapabilirsin.

ortalama bazı bankalar %1 civarında yurt dışı alışverişinekomisyon ekliyor. sanırsam bir de kuru biraz fazla atıyor.

bu siparişinizi iptal etmeyin aman bulamazsınız sonra. ancak .de 'den 3070 dual fan tarzı bir şeyler kovalayın 6500 lere felan. eğer denk gelirse bunu iptal çekersiniz. :)

• Frostlord F kullanıcısına yanıt
    Hangi markanın hangi ürünü kaça geldi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhozkan22 -- 21 Ocak 2021; 20:54:40 >
  • byturkuaz kullanıcısına yanıt

Hocam karttanda şuan baktım 6486TL çekmiş, 250TL kur farkımı alındı acaba neden bu fark?Ben TL seçmiştim öderken neden Euro çekti?

• maşallah hayırlı olsun hocam. bide bana denk gelse cok mutlu olcam insallah

• melikazim M kullanıcısına yanıt

bunu almışsınız artık ama başka kart alırsanız TL seçerek almayın hocam. bankanın kuru amazon'un kurundan her zaman daha iyi olur.

• quote:

Hocam karttanda şuan baktım 6486TL çekmiş, 250TL kur farkımı alındı acaba neden bu fark?Ben TL seçmiştim öderken neden Euro çekti?

kartınızı .de üzerinden alışveriş yaparken " Para birimi olarak EUR" seçerseniz daha iyi olur .

yurt dışı alışverişlerde komisyon oranları mevcut. bankanızın web sitesinden bakın. bazı bankalarda hatırladığım kadarı ile kurun kapanış tutarının en yüksek rakamını çakıyor ( provizyondan ekstreye düşerken) 6500 e 3060ti çok çok uygun değil galiba. hatta pahalı da olabilir. :) yorum yapmayayım. sonra kartsız kalırsın. ortada kart yok. ancak araştır gece 3070 düşür. 6500 lere. biraz tuzlu galiba 3060 a o para.

kesin iptal ederler ama etmezler ise 6399 TL ye 3070 aldım az önce.

tabi diğer arkadaşlarım daha iyi bilir. yorum onların ve karar sizin. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Ne oyun oynuyorsunuz? Sıcaklık nedir? Dik kullanımda 10 derece arttı sıcaklık.

Alıntıları Göster

Aksine vertical takınca sıcaklık düşüyor. Yan tarafa doğru tahliye yapan gpu larda -3 -5c kadar düşüş var. Bununla ilgili güzel bir paylaşım yapacağım

Tabi dediğim cama yapışık olan model değil KIT li güzel bi bottom intake setup a sahip kasalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 21 Ocak 2021; 21:1:20 >
  • quote:

• Psikobat P kullanıcısına yanıt

fiyat pahalı malesef 6200 e 3070 aldık

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz kasalardan olabilir mi acaba GX601?

• byturkuaz kullanıcısına yanıt

dün akşam 3060ti trio 6150 tl gibi bu da baya uzun süre stokta kaldı fiyatin yüksek olmasından dolayı mı acaba

• https://www.amazon.de/dp/B08P2D1JZZ

fiyat çok iyi ama gönderilmiyor, amerika'dan kargo.

• Fenool kullanıcısına yanıt
    Kart fiyatları psikolojik sınırı astı :) belki de o yüzden . 3070 fiyatına 3060 ti kovalar olduk :)
  • warcer kullanıcısına yanıt

satıcı amazon global store US olduğu için gönderim yok yoksa fiyat çok iyi 3070 i iptal ederdim alabilseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 21 Ocak 2021; 21:7:25 >
  • 
Sayfa: önceki 20642065206620672068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.