Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20582059206020612062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende güncellenmedi hocam hala tarih belli değil diyor ilk aldığımda mart 22 - nisan 9 vermişti

• Fenool kullanıcısına yanıt

Pny de güzel soğutma var miningde bile gigabyte dan çok daha serin çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Hangisi iptal olmalı?

Bence "PNY GeForce RTX 3070 8 GB XLR8 Gaming REVEL EPIC-X RGB" almalısınız...

• Teşekkürler arkadaşlar Gigabyte iptal ediyorum. PNY xlr8 revel 3070 ile devam umarım nisanda falan kargolanmaz.

@Hicks @merdas

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Teşekkürler arkadaşlar Gigabyte iptal ediyorum. PNY xlr8 revel 3070 ile devam umarım nisanda falan kargolanmaz.

@Hicks @merdas

Tarihleri belli değilse bekleyin belli olsun öyle iptal edin bence...

• Henüz gönderilmedi yazan, aynı gün veya 2 gün içinde ücreti çekilmeyen siparişleri iptal etmenizi tavsiye ederim. Çok fazla BUG var şuanda amazon sisteminde, 8 siparişimin bilgileri değişmiyordu, 10-14 ocaktan beri bekliyorlardı, daha sonra stoğa girmelerine rağmen benimkilerin ne ödeme güncelleniyordu ne parayı çekiyordu. Hepsini iptal ettim. Stoğa da geri düşmediler.

• Elsa 3080 tekrar önsiparişe açılmış Amazon Japonya'da,bir hesap açayım bir adet sipariş geçeyim dedim.Direk banlıyorlar artık,ilk savunmada gidiyor.Hesabı açık olan değerlendirebilir.

https://www.amazon.co.jp/dp/B08P7HV3GQ?tag=troponisjp-22&linkCode=ogi&th=1&psc=1

O fiyatı verdikten sonra AORUS daha tercih edilebilir tabii orası ayrı ;

https://www.amazon.co.jp/dp/B08SQMC5FJ?tag=troponisjp-22&linkCode=ogi&th=1&psc=1

• Fenool kullanıcısına yanıt

eagle'ı iptal edin tabiki

• BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt

Forumda birkaç kişi 3070 suprim siparişi verdik. Siparişi verirken de geçici olarak stok dışıydı. Mart ortaları gibi teslimat tarihi veriyordu. Birkaç gün sonra teslimat tarihleri baya erkene çekildi. Kargolar yolda şuan sipariş iptali için acele edilmemesini tavsiye ederim 2 defa ödeme reddi oldu bende. Ödeme yöntemini de değiştiremiyordum. Müşteri hizmetleri ilgili departman ile iletişime geçti. Almanca mailler geldi. 48 saat içinde çözücez diye aynı günün akşamı halledildi ertesi gün kargolandı. Biz 1-1.5 ayı göze almıştık 1-2 güne kartlar elimize ulaşacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 21 Ocak 2021; 18:36:33 >
  • şimdi tekrar denedim fr siparişini değişti kart, ilginç cidden. mail attım bir şey yapamayız bankanızla görüşün falan demişlerdi alakası var mı bilmiyorum

• ya arkadaşlar r5 3500x ile 2060 vardı Rog Strix fakat Warzone'da full ultra ayarlarda zerre problem yokken 3070 ile oynarken inanılmaz derecede fps drop alıyorum, internette zibilyon tane ayar önermişler fakat oyunun stabilizasyon konusunda sıkıntısı da olduğu gerçek, bu yüzden fikir ve önerileriniz varsa ya da benzer problem yaşayıp çözümleyebilen lütfen yardımcı olabilirse sevinirim (:

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyofc1

ben konuştum banka engellememiş, bir süre sonra açıldı, şuan sorun yok.

Ben de konuştum az önce, Amazon ile alakalı bir durum dedi. Bankamıza ödeme çekme bildirimi bile düşmemiş dedi hatta. Orders kısmından işlemi devam ettiremiyorum. Amazon'la görüştüm. Tekrar ödeme isteği göndereceğiz bankanıza dedi.

• Hicks kullanıcısına yanıt

3070 suprim benimki

• quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

Henüz gönderilmedi yazan, aynı gün veya 2 gün içinde ücreti çekilmeyen siparişleri iptal etmenizi tavsiye ederim. Çok fazla BUG var şuanda amazon sisteminde, 8 siparişimin bilgileri değişmiyordu, 10-14 ocaktan beri bekliyorlardı, daha sonra stoğa girmelerine rağmen benimkilerin ne ödeme güncelleniyordu ne parayı çekiyordu. Hepsini iptal ettim. Stoğa da geri düşmediler.

Insanları yanlış yönlendirmeyin, ilgisi alakası yok. Kimse siparişini iptal etmesin...

• quote:

Orijinalden alıntı: re_death

3070 suprim benimki

Ben de öyle hatırladım da emin olayım istedim. Ne zaman almıştınız? Bizimkiler de bugün, yarın çekilir herhalde...

Ben şahsi tecrübemi paylaştım hocam belki bana öyle denk gelmiştir. Eylülden beri 3080 bekliyordum o da değişmedi mesela,Tabi ki iptal etmesinler tek siparişse ama bazı kartlarda sorun oluyor örneğin zotac amp holo gibi..

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigOTTOMAN1453 -- 21 Ocak 2021; 18:55:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

Ben şahsi tecrübemi paylaştım hocam belki bana öyle denk gelmiştir. Eylülden beri 3080 bekliyordum o da değişmedi mesela,Tabi ki iptal etmesinler tek siparişse ama bazı kartlarda sorun oluyor örneğin zotac amp holo gibi..

Size öyle denk gelmiş, elbette bir çok problem çıkabiliyor ama öyle tavsiye edilecek bir konu değil, iptal eden bir daha kolay kolay bulamayabilir... NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• zipcikti88 kullanıcısına yanıt

enpara 7247 tl çekti , 100 tl gibi kurfarkı koymuşlar

bu paylaştığım modellerde diğer amznlaarda da sorun yaşadım, başka sorun yaşayan var mı acaba

• 
Sayfa: önceki 20582059206020612062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.