Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
44.797
Cevap
317
Favori
2.453.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1830
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 77
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 78
  • Favoriye Eklediklerim 318
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lemartes (850 mesaj) Guest-C8633B5F6 (841 mesaj) OssiiE (568 mesaj) ugrpkr (551 mesaj) Manyaqçocuk (520 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (32196 mesaj) Mobil (7855 mesaj) Mini (950 mesaj) Uygulama (3767 mesaj) (29 mesaj)
  • @
92 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
Giriş
    346 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crazyofc1

Amazon Avrupa için Twitter partalert sayfasını takip ederek aldım ben. Amerika ve Canada için de farklı sayfalar var ama onlarda stok çok daha az ve almak çok zor. 10 saniyelik bir alım süresi oluyor. 3080 için çok daha kısa, tıklayınca sepete eklemese bile deneyin buton gidene dek özellikle sayılı stok diye geçmiyorsa. Onun dışında Amazon sayfalarının hepsine oturumu açık tut şeklinde giriş yapın ve adresi kartı önceden varsayılan olarak ayarlayın. Bilgisayar dan daha rahat Alırsınız.

almak istediğiniz kartım amazon partalert twitter sayfalarını takip ediyorsunuz doğrumu anladım? Hiç yapmadığım bir şey olduğu için =) anlamlandıramadım

• Yüzbaşı
    602 Mesaj

Ben de listeden takip ediyorum hiçbir değişiklik olmuyor. Acaba listeye yansımıyor mu?

Ozkan_mee: evet, hesaba anlık düşüyor, siz de en hızlı şekilde tıklayıp hemen almalısınız. Dediğim gibi en fazla 5-10 saniye. Yalnız tarihler çok geç. O sipariş mart ortası gözüküyor mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 21 Ocak 2021; 1:4:49 >
    |
    |
    Etunbak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Palit RTX 3070 GameRock OC

.900mV 1965MHz AC Valhalla 1440P Full Ayar Benchmark Testi.

GPU AVG: 50.4C  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a5/d3/85/a5d3851b23c69ae6b6733f7852aacb50.png&t=0&width=480&text=1

UV konusunda emeği için @StreamRolleR 'a teşekkürler.

curve paylaşma imkanınız var mı

|
    |

• Binbaşı
    1025 Mesaj

ben mesela partalert discorddan takip ediyorum orada bildirim gelince direk tıklıyorum linke

|
    |
    ozkan_mee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • DH Yönetici
    4048 Mesaj

%30 fan ayarı ile MAX:

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/82/fd/02/82fd028c98db4770f3bfb09366794736.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Relinquished06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1468 Mesaj

Asus TUF GeForce RTX 3090 Overclock Edition 24 GB GDDR6X ve MSI GeForce RTX 3090 Gaming X Trio 24g bu kartı karşılaştırırsak hangisi daha kalitelidir. Fiyat olarak birbirlerine yakınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 21 Ocak 2021; 1:13:30 >
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj

Trio tabiki

|
    |
    Opinion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj

hocam sizin kart ne ara geldi hayırlı olsun bi kartın resimlerini alalım merak ettik

|
    |
    Wadjet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Halesia Carolina

Trio tabiki

Tuf daha mı kalitesiz yada performansımı düşük.

• DH Yönetici
    4048 Mesaj

Bugün ulaştı hocam. 45 saate yakın güncelleme olmadı ondan sonra da 1 günde elime ulaştırdı DHL.

Görsel paylaşayım tabii. Ufak tefek toparlanması gerekiyor kasa içinin. Palit güç girişini kartın ortasında bırakmış. Güç kablosunu yetiştireceğim diye canım çıktı.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7d/9c/d9/7d9cd9b01a11f0e04219eed4ecd17ab4.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Halesia Carolina kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crazyofc1

Amazon Avrupa için Twitter partalert sayfasını takip ederek aldım ben. Amerika ve Canada için de farklı sayfalar var ama onlarda stok çok daha az ve almak çok zor. 10 saniyelik bir alım süresi oluyor. 3080 için çok daha kısa, tıklayınca sepete eklemese bile deneyin buton gidene dek özellikle sayılı stok diye geçmiyorsa. Onun dışında Amazon sayfalarının hepsine oturumu açık tut şeklinde giriş yapın ve adresi kartı önceden varsayılan olarak ayarlayın. Bilgisayar dan daha rahat Alırsınız.

o sayfada paylaşılıkta türkiyeye kargo ile gönderen göremedim daha. siz tr den mi sipariş verdiniz avrupada mı yaşıyorsunuz?

• Yarbay
    2089 Mesaj
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj

trio üst segment bir model tuf orta. spesifik olarak 3090 lara bakacak olursak trio'da 3 x 8pin girişi var tuf'da 2 x 8pin. Yani OC konusunda Trio daha avantajlı. Boost Clock Speed'de de Trio daha önde. Soğutma olarak da daha iyi.

|
    |
  • Yarbay
    26339 Mesaj

ben 20:30 gibi aldım fr'den, stok bittiği için öyle gösteriyor heralde. veya sonradan kapattılar

|
    |
    avanak_abdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj

diyecek bi şey bulamadım çok güzel gözüküyor hayırlı olsun. Benim eklenti 2 saniyede 1 refresh atıyor ama daha düşmedi bugün. siz aldıktan sonraki gün 1 kere 580 sterline düştü ama kredi kartım hazır değildi ondan sonra da yakalayamadım daha. 3060 Ti trio aldım 5965'e ama hala kovalıyorum Gamerock'u bakalım artık düşerse almaya çalışıcam. Tekrardan hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halesia Carolina -- 21 Ocak 2021; 0:31:16 >
    |
    |
    Wadjet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1468 Mesaj
    quote:

trio üst segment bir model tuf orta. spesifik olarak 3090 lara bakacak olursak trio'da 3 x 8pin girişi var tuf'da 2 x 8pin. Yani OC konusunda Trio daha avantajlı. Boost Clock Speed'de de Trio daha önde. Soğutma olarak da daha iyi.

Anladım hocam teşekkür ederim. Peki RTX 3090 en iyi baba kartlar hangisi. Trioda bıunların içinde ozaman.

• Yüzbaşı
    505 Mesaj

Suprim X var ve Strix var en baba olanlar ama onların da fiyatı uçuk. Siz Trio'yu ucuza bulduysanız kaçırmayın ben diyeyim size

|
    |
  • Binbaşı
    1468 Mesaj
    quote:

Suprim X var ve Strix var en baba olanlar ama onların da fiyatı uçuk. Siz Trio'yu ucuza bulduysanız kaçırmayın ben diyeyim size

Aslında hayalim suprim ama piyasada yok. Olanda cok pahalı zaten. 2. olan strix. daha fazla girişi var. Cezbediyor ama yok. Ben amazon.co.uktan 15K ya trio x 3090 siparişi verdim. Ama araftayım. bin tl daha fazla verip suprim yada strix denk getirebilirmiyim diye. OC ile hiç işim yok. Bilmiyorumda nasıl yapılıyor : ) Daha öncede yapmadım. Sıfırdan sistem yapacağım. Sim racing oyun kokpitim var. 27 inc + 49 inch + 27 inch 3 adet ekranım var. 2560*1440 çözünürlükte hepsi, 49 olansa 2 katı . Suprim ile çalıstırsam fpsde ne fark eder trio da çalıştırsam ne fark eder onu öğrenmeye çalısıyorum.

• Yüzbaşı
    505 Mesaj

hocam para çok anlaşılan hahahaha içindeki çip hepsinde aynı sonuçta çok bir fps farkı olmaz tabi önemli olan soğutması, malzeme kalitesi ve fan yapısı vs. bence iptal etmeyin gerçekten iyi fiyata gelmiş. sarı sitede 3080 leri o fiyata satıyorlar

|
    |
  • Yarbay
    3817 Mesaj

15k ya bulsam yapışırım hemde x trio al geç

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.