Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sipariş tarihi 17 eylül mü? NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  O kartın geleceğinden emin değilim.

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Yoğundur belki hocam. umarım kısa sürede gelir
  • https://www.amazon.co.jp/gp/product/B08SQMC5FJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

9900 TL'ye geliyor arkadaşlar. Şansını denemek isteyen elini çabuk tutsun.

• Jusqua kullanıcısına yanıt
    Elim gidip gidip geliyor valla.
  • fangoso kullanıcısına yanıt

sahibinden sitesinden 14.449 tl yazıyor burada 13999 ise garip

Neden acaba

• Floydianathema kullanıcısına yanıt
    Sahibinden de öyle cins adamlar mesaj atiyor ki her türlü sebebi tek tek belirttim şunlarla gelip pazarlık teklif etmeyin dememe rağmen adamlar zekasını konuşturuyor pazarlık için. Bu arkadaş pazarlık yapmak isteyen ölücüler için pazarlık miktarı koymuş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mabolla_ -- 20 Ocak 2021; 12:46:48 >
  • Arkadaşlar kantral konusu bilgi sahibi olanlar MSI GeForce RTX 3090 Gaming X Trio yorumlayabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Floydianathema

sahibinden sitesinden 14.449 tl yazıyor burada 13999 ise garip

Neden acaba

Hocam alım satım için burası sarı siteye göre daha güvenilir bir platform. O yüzden burada daha uygun bir fiyat girmiş olabilir. Birde dh de herkes ince eliyor sık dokuyor ederinin üstünde vermiyor. Sarı sitede her tipten adam var. Ben 1 ay önce palit 3080 e 8900 vermedim üstelik yaşadığım şehirdeydi. Şimdi 14-15 binler çok uçuk geliyor.

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt
    Düz 3060 modeli çıkışıyla beraber Nvidia resize bar driverini yayınlayacak. Anakart biosu ve ekran kartı vbios güncellemesi de gerekecekmis. Martin başı olur yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Arkadaşlar kantral konusu bilgi sahibi olanlar MSI GeForce RTX 3090 Gaming X Trio yorumlayabilir mi?

Hocam OC yapmayacaksan sessiz serin bir kart. OC yaparım kartın voltajını çekirdek hızını kurcalarım diyorsan daha güzel kartlar var.

• wildwachsend kullanıcısına yanıt

İnşallah. Aorus bulamadım diye stres yapıyorum, bi de o çalınır vs katlanıp artmasın NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fangoso

Bu arkadaşın forumda da ilanı var bu kart için 13999 TL den.

Bu kart satıldı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fangoso kullanıcısına yanıt

zaten en sonunda o arkadaştan alacağım gibi. 21 aralıkta almış zaten üniversitede öğretim üyesi olduğunu söyledi ve tez yazdığından kar amaçlı sattığını söylemişti.

• Venomancer kullanıcısına yanıt

3090 için iyi fiyat aslında alınır dedim ama; 3080 olduğunu sonra gördüm allah akıl fikir versin.NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 20 Ocak 2021; 13:1:15 >

• Amazon Japonya'dan alışveriş yapan arkadaşlara sorum var. Benim İş Bankasına ait bir banka kartım var. Ben bu banka kart üzerinden vadesiz döviz hesabı açsam ve kartın tutarı kadar YEN satın alsam ödemeyi amazon burdan çekebilir mi? Böyle yapmak daha mantıklı değil mi? Diğer türlü bankalar çok komisyon kesiyor diye biliyorum. Bu şekilde bir satın alma yapan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

• Alkımm kullanıcısına yanıt

vergisi filan? direkt bu fiyat mı çıkacak cepten?

• 
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.