Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20232024202520262027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3080 aorus master revize edildi rev 2 olanı denk getirirseniz 3*8 pin girişi var. Bu arkadaşın aldığı rev1 galiba.

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3080AORUS-M-10GD-rev-20#kf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fangoso -- 20 Ocak 2021; 11:48:56 >
  • 2 haftadır rog strix 3060ti kullanıyorum ve çok memnunum. Amd den sonra ilaç gibi geldi hatta. Amazon.de üzerinden almıştım hiçbir sorun yaşamadım inşallah buradaki herkes de uygun fiyata stok bulabilir. Kolay gelsin herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhankan43

2 haftadır rog strix 3060ti kullanıyorum ve çok memnunum. Amd den sonra ilaç gibi geldi hatta. Amazon.de üzerinden almıştım hiçbir sorun yaşamadım inşallah buradaki herkes de uygun fiyata stok bulabilir. Kolay gelsin herkese

Ne kadara aldınız hocam ürünü? Benim şu ana kadar stoğa girmeyen tek ürün sanirim 3070 Gaming X Trio onun dışında bütün A Tier ürünleri gördüm. Rog Strix pahaliydi açıkcası. FTW3 falan pahaliydi.

• omerfak kullanıcısına yanıt
    Sadece ventus için değil hiçbir 3070 ve 6800'e verilmez o para, yapmayın!
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    Kalbim kırık bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: melikazim

Bu mesaj silindi.

Mecbur düşürecekler mi? Her geçen gün zam geliyor siz de mecbur düşürecekler diyorsunuz. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 20 Ocak 2021; 12:8:33 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Eylül ayında 9 bini beğenmeyenler şimdi 12 bine havada kapacak :))

• Forumdaşlar soğutması iyi olduktan ve cw yok veya kabul edilebilir olduktan sonra markaya takılıp fazla paralar vermeyiniz. Benim elimden geçen ve deneyimledigim, 3070 serisinden rog strix, tuf, vision, gaming x trio arasında performanslari asagi yukarı aynı olmakla birlikte cw olmaması ve soğutması mükemmel olması nedeniyle gaming x trio ile mutlu mesut bir hayat yaşıyoruz. Hatta rx 6800 serisinden 2 adet referans kart denedim ancak cw cok fazla idi ve sıcak çalışıyorlardı. Ez cümle hepsi aynı b.k un kahverengisi ucuz olanı alın, sadece 3 fanlı olsun yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 20 Ocak 2021; 12:13:44 >
  • byturkuaz kullanıcısına yanıt
    Kaça geldi üstat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Stoktan önce deneme amaçlı 1 yen çekiliyor sanırım onu hiç denemediler benden. Benimle aynı gün sipariş veren bir arkadaşın da siparişi bugün yarın elinde olacak. Mail ile ulaştım bi sorun gözükmüyor dediler ama güvenemedim de. 1 hafta olacak hala ses yok inşallah gönderirler kartı teşekkür ederim cevap için.

Alıntıları Göster

Benden 1 yen değil 1 cent çekmişler :/ umarım ücretin tamamını dolar olarak almazlar.

• melikazim M kullanıcısına yanıt

3080 icin konusuyorum biraz daha tepede 3090 kartlar var zaten. daha nereye artıyor.

• Hala bekliyorum

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • quote:

Bu mesaj silindi.
  • lemartes kullanıcısına yanıt

Yeni gelecek partiler 22-23 bandından başlayacak. Adet olarak daha az satıldığı icin onceki partiler tam erimedi henüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pabulous699

Hala bekliyorum

Düz FTW3 çıkmıyor artık bilgin olsun. Bir elin parmağı kadar çıkıyor onu da EVGA US de satıyor zaten firma.

• cxcagri C kullanıcısına yanıt
    793 EUR her şey dahil . 16 Ocak tarihinde aldım . Ne para çekildi ne başka şey
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Araç fiyatlarında ciddi düşüş falan yok sadece durgunlaştı fiyatlar. Benim 2019 da 250 bine aldığım aracın fiyatı 400bin tepe noktasını gördü. Şu anda da 380bin tl den satılıyor. Sizin mantığınızla en az bir 80 bin daha gerilemesi gerek. Ekran kartı fiyatları da en fazla durgunlaşır geri gelmez. Durgunlaşma da 6 aydan önce beklemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 20232024202520262027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.