Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1954. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19521953195419551956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bundan geçen hafta bir adet aldım hocam. Haftaya gelecek sıkıntı olmazsa.Miningci arkadaşlarla muhabbet ederiz artık
  • forumda milletin 5700xt’sini toplayıp daha pahalıya madencilere satmaya çalışan bile var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt

Komisyonculardan bahsediyorsunuz siz, gırla var onlardan burada.

Adamda para yok, sermayesi olan birinden ödetip komisyonunu da alıyor.

Adamların işi bu NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Ben RX 5700 XT'yi satıp öyle aldım RTX 3060 Ti'ı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OssiiE kullanıcısına yanıt

Hocam bu sorun 3060Ti'da yok diye biliyorum olsa bile Eagle yeni model diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Ryzen -- 17 Ocak 2021; 0:51:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suprim furyasına katılanlardan biri de benim ama 3 yıl önce ne olduğunu bile hatırlamadığım bir iade ile gelen 42EUR kadar bir hediye kartım vardı, sipariş anında o da kullanılsın şeklinde işaretlememe rağmen kullanılmamış. Şu an sipariş içinden tekrar uygula dediğimde de hata veriyor. Chat ile yardım aldığımda Amazon çalışanı da ekleyemedi, muhasebe departmanına ileteceğini söyledi. Daha önce başına gelen oldu mu bu tarz bir sorun, neden hediye kartı kullanılmaz?

İşin kötü yanı bu siparişin de tarihi belli değil, ne zaman gelecek kim bilir... Bu da mı gol değil be?! NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Hicks kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun bi ben kaldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

ne güzel laptop

hem ince hem çok güçlü

galiba boşuna biz kasa topluyoruz

Alıntıları Göster

Hocam bitcoinciler ve stokçu al-satçılar olmasa o fiyata 3080'li kasa bile toplanır normalde. 6500'e 2 tane 3080 asus tuf alan bir arkadaş vardı ilk günlerde düşünün. Ama bu fiyatlar normale inmeyecek gibi yakın zamanda, laptop tarafına yönelmek şart oldu gibi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 17 Ocak 2021; 0:57:8 >

• ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt

Aorus master modeli 7100₺ ye denk geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmonyt -- 16 Ocak 2021; 23:57:0 >
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    6500 abartı onda bir hata var her türlü alan baya karda ben 8 den aşağı 3080 görmedim kendimde 8 e almıştım oda giriş model eagle vs
  • ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt

3060 ti ventus 2x total 4400 tl'den, 3070 aorus 6945 tl +100 tl kargo dan düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: burak550

Discordda başka sayfa varmı partalert gibi

Alıntıları Göster

benim takip ettiğim yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA06FE1EE

6500 abartı onda bir hata var her türlü alan baya karda ben 8 den aşağı 3080 görmedim kendimde 8 e almıştım oda giriş model eagle vs

Hocam normalde 700 dolarlık kart, vergisiyle vs. ortalama 7000 lira etmesi lazım. Şimdi firmalar çıkış fiyatlarını da 750 doların üstüne çekmeye başladı da ilk günlerde 6500'e denk getirmiş olabilir gerçekten de.

• quote:

Orijinalden alıntı: SIKINTI MI VAR

hayırlı olsun bi ben kaldım :)

Eyvallah... Şu hediye kartını da kullanabilirsem güzel fiyat olacak ama bunun da tarihi belli değil... Gelene kadar bulamazsan ve Suprim'den sonra gelirse Galakuro'yu sana veririm. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    2050 öncesinde olduğu söyleniyor konuda bakayım mesajı bulursam iletirim. Bir - iki kişi yazmıştı konuya
  • 2039 öncesi gigabyte kartlarda sorun varmış. 2044 seri numarası olanı biri almış forumdan sorun yok diyordu.
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    6800 founder versiyon fiyatı belirtilmişti de özel modeller hiç 8 altına görmedim şahsen alanı da görmedim 3080, 3070 6 binden çok gördüm 3060 ti 5 binden çok gördüm şuan fırsatçılık hat safha da ...
  • 
Sayfa: önceki 19521953195419551956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.