Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
44.541
Cevap
322
Favori
2.435.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1805
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 73
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 77
  • Favoriye Eklediklerim 323
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lemartes (850 mesaj) Guest-C8633B5F6 (841 mesaj) OssiiE (567 mesaj) ugrpkr (551 mesaj) Manyaqçocuk (520 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (32002 mesaj) Mobil (7827 mesaj) Mini (945 mesaj) Uygulama (3767 mesaj)
  • @
91 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
Giriş
    2099 Mesaj

Link vermenize gerek yok. Bot, script vb çeşitli yollarla stok takip edip alıyorlar zaten. Biz de boşluk yakalayıp alabilir miyiz diye debelenip duruyoruz.

|
    |
    keyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5236 Mesaj

Normal, olabilir böyle şeyler ve hiç bir zararı yoktur. AIO Radyatörler de böyle çıkıyor kutudan az da olsa oluyor. Sıkıntı yapmayın, güle güle kullanın.

|
    |
    HaykoMutiSama kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    984 Mesaj
    5.000 TL fiyata aldığım ventus 2x 3060ti için 7000 lira teklif edildi. Şeytan dürtüyor ama satınca ne alacağım ki

Komple sistemi satıyorum aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    7006 Mesaj

Ne Vision'mış arkadaş sabahtan beri bitmedi, biri alıp alıp iade mi ediyor nedir?  

|
    |
  • Yarbay
    7006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alcest

5.000 TL fiyata aldığım ventus 2x 3060ti için 7000 lira teklif edildi. Şeytan dürtüyor ama satınca ne alacağım ki

Komple sistemi satıyorum aslında

Sat gitsin 3070 alırsın .  

|
    |
  • Yüzbaşı
    893 Mesaj

Aynen newegg'de 1 ay iade şanşınız var o kadar bunu bilerek alın..

|
    |
    0rka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj

partalertin discordundan takip edip amazon avrupa sitelerinde 1 click buy ayarı aktif edip satın alan çok kişi var alınabiliyormuş yani bende inanmıyordum ama alınca gördüm

|
    |
    avanak_abdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alpknkc

6500₺den 2 tane TUF 3080 alan bir arkadaş vardı buralarda mi o rüyalarıma giriyor hala

3070 ilk geldiğinde 6 bine alınıyordu da, bu gerçekten inanılmazmış.

|
    |
  • Yarbay
    2099 Mesaj

Sürekli bilgisayar başında olamıyorum maalesef. Son günlerde inat edip sürekli kontrol eder hale geldim. Sinir, stres sivilce, uçuk yaptı  Dün rasgele Gigabyte RTX 3070 Vision yakaladım. İstediğim model değil ama istediğim modellerden denk gelene kadar kullanırım.

|
    |
    kaos87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj

Çok para verince insanın içi gidiyor her küçük şeyde zaten böyle şeyler hep beni bulur

• Yarbay
    5236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HaykoMutiSama

Çok para verince insanın içi gidiyor her küçük şeyde zaten böyle şeyler hep beni bulur

Paketleme yaparken olabiliyor çok normal şeyler, için rahat olsun.  

• Yarbay
    5160 Mesaj

100-200 lira ucuz diye ne görürse hemen çekenler al-satçıların sayısının artmasına sebep oluyor, sıfır ürünü bu tarz yerlerden almayın sıfır ürün mağazadan alınır. 100 lira kâr edersiniz belki 1 defa ama uzun vadede piyasanın içine ediyor bu durum. Ekran kartı gibi fiyatı kısa süre içinde inanılmaz yükselen ürünler için yapacak bir şey yok belki ama bir çok diğer üründe bu söylediğim geçerli.

• Yüzbaşı
    360 Mesaj

Ti/Super modeller ne zaman piyasaya sürülecek bilgisi olan aydınlatabilir mi? Belki kendimi kasmadan yeni modelleri beklerim piyasada biraz rahatlamış olur.

• Yüzbaşı
    591 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipcikti88 -- 16 Ocak 2021; 14:21:42 >

• Binbaşı
    1692 Mesaj
    Newegg üzerinden 5 defa almayı denedim alınmıyor enpara ile. 2 defa bankayla görüştüm newegg'den kaynaklı dedi. 2 defa newegg müşteri temsilcisine yazdım bankadan kaynaklı dedi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    903 Mesaj

• Yüzbaşı
    591 Mesaj

Gigabyte kargo ve vergı dahıl bu fıyat. 7200 cıvarı cıkıyor sepette baktım sımdı. Gigabyte vision 6990 TL ouros master 7300 TL cıkıyor. zotac 7500 TL cıkıyor

@Shadow Ryzen ben newegg den almadım. Amazon.jp ve de den aldım. Aslında alabılen arkadaslar yardımcı olabılır kartlarıyla...

Ama guven meselesı tabı. Kım yapacak yapana da guvenılecek mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipcikti88 -- 16 Ocak 2021; 14:28:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Shadow Ryzen, Finwe. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    158 Mesaj

Indefinitely postponed aciklamasi yapti nvidia eger 3080ti dan bahsediyorsaniz
    |
    |
    Harmonyt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    360 Mesaj

Hadiya kötü olmuş, neyse benim kart almak için vaktim var zaten illaki bulunur bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmonyt -- 16 Ocak 2021; 13:33:20 >
    |
    |
    uckaktm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7817 Mesaj

8628 a 3080 tuf oc, 6100 e 3070 tuf oc alırken pahalı demiştik, şimdiki fiyatlara gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 16 Ocak 2021; 14:38:25 >
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.