Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19261927192819291930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Link vermenize gerek yok. Bot, script vb çeşitli yollarla stok takip edip alıyorlar zaten. Biz de boşluk yakalayıp alabilir miyiz diye debelenip duruyoruz.

• HaykoMutiSama kullanıcısına yanıt

Normal, olabilir böyle şeyler ve hiç bir zararı yoktur. AIO Radyatörler de böyle çıkıyor kutudan az da olsa oluyor. Sıkıntı yapmayın, güle güle kullanın.

• 5.000 TL fiyata aldığım ventus 2x 3060ti için 7000 lira teklif edildi. Şeytan dürtüyor ama satınca ne alacağım ki

Komple sistemi satıyorum aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne Vision'mış arkadaş sabahtan beri bitmedi, biri alıp alıp iade mi ediyor nedir?  

• quote:

Orijinalden alıntı: alcest

5.000 TL fiyata aldığım ventus 2x 3060ti için 7000 lira teklif edildi. Şeytan dürtüyor ama satınca ne alacağım ki

Komple sistemi satıyorum aslında

Sat gitsin 3070 alırsın .  

• 0rka kullanıcısına yanıt

Aynen newegg'de 1 ay iade şanşınız var o kadar bunu bilerek alın..

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt

partalertin discordundan takip edip amazon avrupa sitelerinde 1 click buy ayarı aktif edip satın alan çok kişi var alınabiliyormuş yani bende inanmıyordum ama alınca gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: alpknkc

6500₺den 2 tane TUF 3080 alan bir arkadaş vardı buralarda mi o rüyalarıma giriyor hala

3070 ilk geldiğinde 6 bine alınıyordu da, bu gerçekten inanılmazmış.

• kaos87 kullanıcısına yanıt

Sürekli bilgisayar başında olamıyorum maalesef. Son günlerde inat edip sürekli kontrol eder hale geldim. Sinir, stres sivilce, uçuk yaptı  Dün rasgele Gigabyte RTX 3070 Vision yakaladım. İstediğim model değil ama istediğim modellerden denk gelene kadar kullanırım.

• Çok para verince insanın içi gidiyor her küçük şeyde zaten böyle şeyler hep beni bulur

• quote:

Orijinalden alıntı: HaykoMutiSama

Çok para verince insanın içi gidiyor her küçük şeyde zaten böyle şeyler hep beni bulur

Paketleme yaparken olabiliyor çok normal şeyler, için rahat olsun.  

• 100-200 lira ucuz diye ne görürse hemen çekenler al-satçıların sayısının artmasına sebep oluyor, sıfır ürünü bu tarz yerlerden almayın sıfır ürün mağazadan alınır. 100 lira kâr edersiniz belki 1 defa ama uzun vadede piyasanın içine ediyor bu durum. Ekran kartı gibi fiyatı kısa süre içinde inanılmaz yükselen ürünler için yapacak bir şey yok belki ama bir çok diğer üründe bu söylediğim geçerli.

• Ti/Super modeller ne zaman piyasaya sürülecek bilgisi olan aydınlatabilir mi? Belki kendimi kasmadan yeni modelleri beklerim piyasada biraz rahatlamış olur.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipcikti88 -- 16 Ocak 2021; 14:21:42 >

• Newegg üzerinden 5 defa almayı denedim alınmıyor enpara ile. 2 defa bankayla görüştüm newegg'den kaynaklı dedi. 2 defa newegg müşteri temsilcisine yazdım bankadan kaynaklı dedi.

• Gigabyte kargo ve vergı dahıl bu fıyat. 7200 cıvarı cıkıyor sepette baktım sımdı. Gigabyte vision 6990 TL ouros master 7300 TL cıkıyor. zotac 7500 TL cıkıyor

@Shadow Ryzen ben newegg den almadım. Amazon.jp ve de den aldım. Aslında alabılen arkadaslar yardımcı olabılır kartlarıyla...

Ama guven meselesı tabı. Kım yapacak yapana da guvenılecek mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipcikti88 -- 16 Ocak 2021; 14:28:38 >
  • Harmonyt kullanıcısına yanıt
    Indefinitely postponed aciklamasi yapti nvidia eger 3080ti dan bahsediyorsaniz
  • uckaktm kullanıcısına yanıt

Hadiya kötü olmuş, neyse benim kart almak için vaktim var zaten illaki bulunur bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmonyt -- 16 Ocak 2021; 13:33:20 >
  • 8628 a 3080 tuf oc, 6100 e 3070 tuf oc alırken pahalı demiştik, şimdiki fiyatlara gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 16 Ocak 2021; 14:38:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19261927192819291930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.