Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler RTX 2080 Super alınır mı 6.5-7K arasında? Gören cevap versin lütfen.

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt
    Bunu al neweggden napcan 2000 serisini artık

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Güzel kardeşim biliyorum da almayı garanti problem diyorlar + bu ekran kartı veya donanımda hep başıma geldi, sürücü oturana kadar donanım stabil çalışmıyor. Baya beklemek gerekiyor. Bu da aklımı kurcalıyor. Zaten 1080p 144 Hz monitörde oynayacam Ryzen 5 3600 ile. Fazlası darboğaza girer mi onu bile bilmiyorum.

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt
    3600x ile 3070 tuf oc kullanıyorum , bir problem olmuyor oyun performansları aynı gibi işlemcinin hocam, garanti konusunda emin değilim ama 8.5 9 vermek yerine alırdım 😂
  • Yarın bir Enpara ile konuşayım da olmazsa öyle yapacağım. Gece hizmet vermiyorlar. 3D onay kodu girdiğim halde ödeme kabul edilmiyor niyeyse.

• Newegg'den evga harici alırsanız garantisiz ürün alıyormuş gibi düşünün. Amazon.de-uk-fr-es vs 2 yıl garanti veriyor en azından.

• Yoizhik kullanıcısına yanıt

Newegg karalisteye o zaman beyler.

• 4k tvde 2k kötü gözükürmu acaba 3070 i baglayacam
  • Fena değil de güncel oyunlarda rahat 4 k oynatıyor hocam bilginize
  • Galakuro icin 16 şubat tarihi girmiş caponlar. Ama hala para çekme vs yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msı 3070 suprim en düşük kaç liraya satıldı bilen varmı ve hangi sitede yerli yabancı farketmez

• konsol parasına 3060 ti ekran kartı NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• ShinQda kullanıcısına yanıt

Hemen gidip ps5 alalım bence aynı paraya... evet oda yok NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Az once amazon fr 555 euro hersey dahil 3060ti gigabyte gaming oc satti. 5100 liraya felan denk geliyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi tarafı b.klu Fransa'ya bile ekran kartı geliyor TR'de yok ölü balık. Geldiği an hortumluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Hemen gidip ps5 alalım bence aynı paraya... evet oda yok  

o bile fazla , bir oyunu 649 tl ye ekliyorlar artık. game pass nimetmiş resmen. geç keşfettim.

• rx580 aldığım bir arkadaş 5600e 3070 aldım dolar artıyor falan demişti bende dedim iyi para vermişsin, şimdi geldiğimiz noktada o rakamı bulmak imkansız oldu, doların artmasındanda değil ürün yokluğundan

• Enpara ile konuştum newegg durumunu anlattım. Şimdi bismillah bakalım bakim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XD

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.