Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel fiyat hala mevcut alabilen alsın.

Pin sorunu çıkarsa iade olabiliyor bildiğim kadarıyla

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08LNWPYRS/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• Harmonyt kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun , kısmet artık , şans birgün bizede güler elbet

• re_death kullanıcısına yanıt

Nasip işte ötesine geçemiyoruz, belki daha güzellerini buluruz kim bilir :)

• Buraya gelip yazan, stok var diyen arkadaşlardan da Allah razı olsun. Birilerinin hayallerine aracılık yapıyorlar, emeğinize sağlık.

• İncehesapta bugün rx6800 ve rtx 3090 var. İsteyen arkadaşlar takipte kalabilir.

• Gigabyte GeForce RTX 3070 Vision OC 8GB ekran kartı toplam 6,353,81TL ye geliyor. sanırım gümrük ücreti dahildi. Almanya'dan eline geçen varsa düzeltsin beni

• Master 3070 yakaladım ama hesapta para yok diye bıraktım. 5 dakika kaldı.
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de'de vision gördüm rasgele. Sepete ekledim. Adres seçtim, ödeme yöntemi seçtim. Onay ekranından önce prime ekranı çıktı, hayır deyip geçtim. O esnada bitmiş. İlk kez bu kadar yaklaşabildim almaya niyet verip. Sövmemek elde değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: merdas

Evet 12.01 amazon.uk siparişim geldi belki sürpriz olur dedik ama msi 3070 suprim x devasa bir koli ve onun içinde kendi kutusuyla geldi . Kalite heryerşnden belli oluyor. Darısı bekleyenlerin başına

Kartı neden satıyorsunuz beğenmediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Amazon.de'de vision gördüm rasgele. Sepete ekledim. Adres seçtim, ödeme yöntemi seçtim. Onay ekranından önce prime ekranı çıktı, hayır deyip geçtim. O esnada bitmiş. İlk kez bu kadar yaklaşabildim almaya niyet verip. Sövmemek elde değil.

Hocam yanlışım yoksa amazonda 1 click ile satın alma işi var. Onu aktif edin. Nasıl yapılıyor bilmiyorum ama o kadar ekranı görmenize gerek kalmadan alıyorsunuz sanırım.

• Amazon'un Avrupa siteleri 2 yıl kendisi garanti veriyor.

• Piyasa gigabyte kart kaynıyor iade mi nedir

• 3-4 gündür Asus Shop'u aşındırıyorum, parmağım artık alakasız sitelerdede F5'e basıyor, düşmedi bi türlü (sadece Almanya teslim)

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • LinkX kullanıcısına yanıt

gigabyte bu güç soketi sorunu yüzünden miner'lara satamadı herhalde.

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt

Biliyordum önceden de ama kart limit, ekstre kesim durumuna göre farklı kartla da ödeyebiliyordum. Az önce düzelttim ama iş işten geçti NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• PanikAtak kullanıcısına yanıt

İstediğim fiyata satılırsa amazon tr üstünden taksitle başka kart denk getirme niyetim var bunun ödemesi tek seferde zorlayacak

Kart 3070 lerin en iyisi nasıl beğenilmez

• Arkadaşlar Amazon TR sitesi - Almanya üzerinden verdiğimiz siparişi iptal edince para hemen kredi kartına geri yatıyor mu? Yada kaç gün sürüyor geri dönmesi bilen var mı?

• SaBoTeUr kullanıcısına yanıt

Yaw arkadaş yine yetişemedim bak ya

• APOLL0 kullanıcısına yanıt

3üncü günde amazon hesabında yatırdık gözüküyor ama daha karta yansımadı

• 
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.