Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18811882188318841885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EVGA'cı olarak Suprim X gerçekten çok tatlı bir kart. Görsele de önem verdiğimden baya hoşuma gidiyor. EVGA'nın FTW kartını bu seride beğenemedim bir türlü. Özelikle asimetrik fanlarını ve dudak bölümünü. Asimetrik fanlar, dikey gpu kullandığımdan gözüme batardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Hepsini iyi takip ediyon hocam valla tebrikler 👍

Bu aralar çok vaktim oluyor ve yapacak bir şey olmayınca insan takip ediyor. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 14 Ocak 2021; 23:42:9 >
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam yazdıklarınızın hepsi gönderim yapıyor değilmi Türkiye ye ?

• bugün 2 kez bloklandıgım amazonjpden tekrardan hesap oluşturup son kez şansımı deneyeceğim 3. ve son olacak bilgilendirme yaparım buradan

• quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Anladım hocam yazdıklarınızın hepsi gönderim yapıyor değilmi Türkiye ye ?

Evet.

ES'i denemedim ama diğerlerinden eminim. ES de gönderiyor olması lazım.

Hakikaten tuhaf bir stok azalmasi var. ozellikle 3080lerde. GA102leri acaba yeni kart varyanti icin tutuyorlar mi? bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Hakikaten tuhaf bir stok azalmasi var. ozellikle 3080lerde. GA102leri acaba yeni kart varyanti icin tutuyorlar mi? bilemedim.

Tam tersi olması lazım aslında. 3080 Ti'ler belirsiz bir tarihe kadar rafa kaldırıldı Nvidia'nın açıkladığına göre, bu da demektir ki mevcut üretime odaklanacaklar.

Ancak aynı röportajda Nisan sonuna kadar stokların böyle devam edeceğini de söylediler. Bu da biraz korkutucu.

Aorus masterin tipi hakkında da bir yorum var kartı aldık kavuşamadık hâlâ :D
    Teşekkürler hocam
  • kart yakalayan arkadaşlar nasıl yakalıyor bir yardımcı olsanız da biz de 3060ti 3070 falan bulabilsek
  • quote:

Orijinalden alıntı: _mabolla_

Aorus masterin tipi hakkında da bir yorum var kartı aldık kavuşamadık hâlâ :D

Giga hiç kullanmadım ama LCD ekranı gerçekten hoş duruyor. Kart baya kaslı :)

Şahsen fan dizaynını hiç sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 14 Ocak 2021; 23:46:32 >
  • yurtdışından gigabyte kart alanlar iyi kumar oynuyo valla, pin sorunu kazara denk gelirse başınız bir hayli ağrır

hiç dikkat etmiyordum bu işe, en az 100-200 tl banka fark alabilir gibi geliyor ortalama bir alışveriş için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • end0plazmikretikulum kullanıcısına yanıt
    Aorus master serisinde denk geldiğine dair bir yorum göremedim. Amazon.com.tr ile aldığım için iade ederim öyle bir sorun olursa kartsız kalırız orası ayrı.
  • 3080ti, süper yada ultra olarak gelir, muhtemelen 2022 de böyle geçer ve sonra 4000

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

hiç dikkat etmiyordum bu işe, en az 100-200 tl banka fark alabilir gibi geliyor ortalama bir alışveriş için

500 TL fark ödediğimi bilirim. Bardağı taşıran nokta olmuştu.

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt

Neden ağlayayım hocam en kötü para iadesi yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Lcd ekrani görmek için normal takmak lazim fanlarını görmeyeceğiz o yüzden sorun yok :D tabi fan dizaynını soğutmaya etkisi olarak begenmiyorum diyorsan bilemiyorum.
  • @olcayhgs

İkisi de  

• 
Sayfa: önceki 18811882188318841885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.