Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18481849185018511852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok hocam henüz bir hareket yok. 12 Ocak akşam saatlerinde sipariş verdim. Tahmini teslimat 27 Ocak gözüküyor. Sipariş verirken de ürün sayfasında kartın 15 Ocak tarihinde stoklara gireceği belirtiliyordu.

• oup59 kullanıcısına yanıt
    Hangi model

Elsa'yı sipariş geçtim ben de. :))

• Baholi kullanıcısına yanıt
    SIKINTI MI VAR kullanıcısına yanıt
  • DRAGUT kullanıcısına yanıt

Ben de baya bi araştırma yaptım. Tek bulamadığım fanlarında Fan-Stop özelliğinin olup olmadığı. Fakat diğer yandan açıklamalarda fanlardan övgüyle bahsetmişler. Yeni bir teknoloji vs. Ayrıca fan göbeklerinde gömülü led'ler mevcut. Diğer firmalardaki gibi soğutma kasasının içine ledleri dizmemişler yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baholi -- 14 Ocak 2021; 1:35:5 >
  • SIKINTI MI VAR kullanıcısına yanıt

3 fanlı olan Galax RTX 3070 SG'nin Japonya'da çıkan yerel Galakuro modeli.

ben 2sini de sipariş geçtim bugün, galakuro'nun ne zaman geleceği belirsiz artık hangisi önce parayı çekmeye çalışırsa onu alacağım büyük ihtimal. pek bi farkları yok gibi

https://www.amazon.co.jp/gp/product/B08SQ64KGT/

https://www.amazon.co.jp/gp/product/B08LGWB8RN/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Ocak 2021; 1:41:31 >
  • Galakuro SG'de şöyle bir dezavantaj var. Kart 1 adet 8 pin'li. 8 pin'den 150w güç çeker. Pci-e slotundan da 75w çeker. 225w eder totalde. Kart baya sınırda çalışacak demek oluyor. Stabilite sorunları yaşanmaz sanıyorum fakat ileride biraz O.C yapmak istendiğinde çok fazla şansı olmayacak gibi.

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

7000 liradan satıldı.

• Amazon.co.jp: Kuroutoshikou GG-RTX3070 NVIDIA GeForce GDDR6 8GB GALAKURO GAMING Series Triple Fan Model GG-RTX3070-E8GB/TP: Computers & Peripherals

eğer bu ürünü galax üretiyorsa yanılmıyorsam galax'ın türkiye'de distribütorü bulunmakta,yani herhangi bir arızada distribütor arızılı ürüne bakmak zorunda olduğu,garanti ile ilgili chat'tan konuşacak arkadaşlar bunlarıda sorarsa güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babahalleder -- 14 Ocak 2021; 1:45:30 >

• Babahalleder B kullanıcısına yanıt

Distribütör ve bağlı olduğu servisler kendi üzerinden ithal edilmeyen donanımlara bakmaz. Markaların zaten global garantileri yok. Onun sorumluluğu kendi getirip pazara sunduğu donanımlardır. Müşteri memnuniyet politikası kapsamında yardımcı olursa ayrı bir konu. Ama büyük firmalar bile bunu yapmıyorken Galax'tan da beklemem açıkçası. Ben de o kartı aldım ama açıkçası direk garantisiz olarak kabul ediyorum. Amazon Japonya da 30 gün hak verir o kadar. Ama olur da bir ihtiyaç olur ve Galax Türkiye/Avrupa yardımcı olursa eyvallah der ve överim tabi ki. Sonuçta ben tüketiciyim. Beni kollayanı ben de tekrar tercih ederim.

Kart forumda verilen incelemelere göre gayet iyi bir sıralamada. İçinden destek braketi ve ilave 4.aktif fan eklentisi çıkıyor. İçerik kuru değil. Fiyatı kur komisyon eklenecek gibi olsa bile iyi.

Eh birşey olursa da Galakuro Japanyo'ya göndeririz PTT ile NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] . Bakalım kartlar gelecek mi daha o belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 14 Ocak 2021; 1:51:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Baholi

Galakuro SG'de şöyle bir dezavantaj var. Kart 1 adet 8 pin'li. 8 pin'den 150w güç çeker. Pci-e slotundan da 75w çeker. 225w eder totalde. Kart baya sınırda çalışacak demek oluyor. Stabilite sorunları yaşanmaz sanıyorum fakat ileride biraz O.C yapmak istendiğinde çok fazla şansı olmayacak gibi.

2 fanlı model için aşağıdaki inceleme var, oldukça iyi görünüyor:

갤럭시 GALAX 지포스 RTX 3070 EX WHITE OC 8GB > 퀘이사 칼럼 | 퀘이사존 (quasarzone.com)

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Baholi kullanıcısına yanıt

Elsa'nın artıları daha fazla aslında.1785MHZ boost hızı,kart tutucu,fan yapısı gibi.

Pinin tek olması benim için kesinlikle dert değil.Ben halihazırda Asus 3070 Dual'i 0.95 mV UV ile 2025/1950 MHZ de kullanıyorum stabil. @Baholi

• @oup59

Türkiye'de tabiki de mırın kırın ederler bu konu için ama yasal olarak bakmak zorundalar,olmadı tüketici hakem heyetine başvurulup büyük ihtimalle tüketici yararına karar çıkartılabilir,tabiki bu dediklerim uluslar arası garantisi yok ama Türkiye'de bir distribütör ile satış yapan firmalar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babahalleder -- 14 Ocak 2021; 1:54:3 >
  • Derken Japonya Amazon'dan hesabın askıya alındığona yönelik mail gelmiş. Benim sipariş iptal yani NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

O bana da oldu,istenen bilgileri verin 3-5 saate açarlar geri.

• Hicks kullanıcısına yanıt

Evet hocam, kart güzel. Fakat bunun 2 fanlı olması beni ELSA'ya yönlendiren sebeplerden biriydi.

• omerfak kullanıcısına yanıt

Türkiye Amazonda mı satıldı?

Hesaptan çıkıp tekrar girince bir form çıktı. Doldurayım bakayım.

• 
Sayfa: önceki 18481849185018511852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.