Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1762. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17601761176217631764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam stok bittikten sonra gönderilmiyor olarak gösteriyor şimdi fark ettim ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

benim konumu beğenmedi nedense  

telegram alert  

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    hocam 3080 geliyor mu stoklara telegramda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Telegram grubunuz var mı hocam bu kartlar için?

yok twitter ama ben zaten xfx merch kovalıyorum şuan, 6800xt referans aldım ama gözüm gönlüm merch'e kaydı benim işim sizden daha zor yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dusunsel

Dostum ben Gigabyte RTX 3070 Gaming OC aldım. İçinden çıkan garanti belgesinde 4 yıl garantisi var. Servisi ile görüştüm Aorus sitesinden kayıt açarsanız 4 yıl garantisi var gibi bir şey söyledi. Yani 4 yıl garanti Türkiye'de de geçerli.

o zaman DANS    

2 yıl garanti nedir allah aşkına  10 kat fazla birim para vereceğim düz 2 yıl garanti olacak  

gigabyte sevmezdim ama sırf garantisi bu kadar uzun oluyor diye gözüm ona kaçıyordu

asus , msi 'da güzel ama +1 yıl garanti göz çıkarmaz  

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfak

Tıklayana kadar bitmiş stok.

12 ocakta yeni modeller tanıtılacak ya ondan sonra belki stoklarda rahatlama olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

yok twitter ama ben zaten xfx merch kovalıyorum şuan, 6800xt referans aldım ama gözüm gönlüm merch'e kaydı benim işim sizden daha zor yani :)

8999 ince satti cuma gunu.

• demoke D kullanıcısına yanıt

Twitter ve discord kanalından. Ayrıca mozilladan eklenti ile bir kaç tane 3070 ekledim. O şekilde bekliyorum.

• Twitter ve discord kanallarını paylasabilir misiniz?
  • demoke D kullanıcısına yanıt
  • Teşekkür ederim sagolun :)

amazon'dan 8000'e kapatırım gibime geliyor ayrıca xt takıntım yok düz 6800'ün referansının soğutması daha ince, soğutma sorun olur diye almadım ama düz 6800 merc alabilirim sorun olmaz.

3000 linklerinide deniyorumki gönderimler açıkmı kapalımı kontrol etmek için göndermiyorlarsa boşuna vakit kaybetmeyeyim diye ama kart siteye düşene kadar anlayamayacağım anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yoizhik -- 10 Ocak 2021; 16:24:31 >
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt

Bu hafta incehesap fiyatları çok da cazip değildi. 8 bin civarı olsaydı ben de alacaktım, hatta konuda 7-8 bin arasında satılırsa alacağımı söylemiştim, 9 binden satıldı. Amazon'dan denk getirirseniz alın, kartınızda yer varsa önümüzdeki Cuma günü daha uyguna satılırsa alır, Amazon'dakini iade edersiniz.

• Dusunsel D kullanıcısına yanıt
    Hocam bana forumda arkadaslar yok dedi ama sizede sorayim.

Ben gigabyte 3070 model kart aldim amazontr , amazon almanya gonderimli
    Simdi bu kart sadece amazon.de garantili mi yoksa gigabyte 4 yil garantilimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lenneth-

Amazonde

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Şüphesiz ki çok önemli. Özellikle ikinci el olarak satmak istediğimizde garantisinin olması fiyatı da yükseltecektir. Ama 4 yıl garantili diye de Gigabyte'ın olmadık modellerine çok para vermek, fırsat olmayan ürünlere sırf garanti süresi için yönelmek de mantıklı değil.

Tabii ki öyle ama mesela Amazon'daki aynı ürün 2 yıl garantili ise 1.000 TL daha fazla verip aynı ürünü 4 yıl garantili olarak Türkiye'den almak daha mantıklı. 2 sene sonra kartı satayım desen o 1.000 TL'yi garantisi nedeniyle rahat çıkarırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lenneth-

Kutunun içinden garanti belgesi çıkmıyorsa muhtemelen 2 yıl Amazon garantisi vardır. Amazon'dan alan arkadaşlara sorarsan daha net bilgi verirler. Amazon'un sistemi karışık çünkü biraz.

• Dusunsel D kullanıcısına yanıt

Hangi kart olduğuna, o kartın fiyatına ve ne kadar sürede bir kart değiştirildiğine göre değişir. Gigabyte'ın giriş seviyesindeki bir modeli ile MSI-Asus dışındaki başka bir markanın modeli arasında 1000 lira fark varsa ben almam meselâ.

Simdi ben 1 yil mining yapsam bios mudehale etmeden, kart bozulunca yada skintili olmaya baslayinca amazona geri gondersem direk para iadesi oluyor herhalde degil mi.

Amazon.de tamirat yapmiyomus cunki direk ucret iadesi yapiyormus
  • 
Sayfa: önceki 17601761176217631764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.