Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.005
Cevap
245
Favori
2.618.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17251726172717281729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"Qp sitesinde ürünleri uygun fiyata satabiliyor" cümlemi geri alıyorumNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  Strix serisi pahalıydı zaten ama RTX 3070 ve 9400TL fiyatları yan yana olmuyor hiç. 2080Ti sahipleri sevinmiştir güncel duruma diyeceğim ama o kart da çok yakıyordur, minibg vs için bile talep olmaz NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 7 Ocak 2021; 17:43:58 >
  • 28 inde amazondan 3060 ti strix sipariş verdim hala hareket yok ne zaman kargoya vericekler acaba teslimat tarihi 13 27 ocak arasi bi de hızlı teslimat seçtik
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt

Dedim ben sana kart daha üretilmesi senin diye inanmadın bana.

• 😂😂 müşteri hizmetleri aradım sevkiyat kodu oluşturulmuş en kısa zamanda kargoya verilecekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

28 inde amazondan 3060 ti strix sipariş verdim hala hareket yok ne zaman kargoya vericekler acaba teslimat tarihi 13 27 ocak arasi bi de hızlı teslimat seçtik

amazon.com üzerinden mi satın almıştınız?

Gözüm kaldıydı o kartta ondandır bu süreç NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBrandy

Kasım ayında aynı sitede 8.500 liraya satıldı bu kart. Pahalı bulup almamıştık sonrasında stok tükenmişti. Üzerine neredeyse bin lira binmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

11gun once 3070i 5900tlden aldım su an 9000tl olmus ve stok yok demek kı bu rakamada alıyorlar.

Yazıcıoglu en alt katta asus dual 3070 vardı fıyatını bılmıyorum ama kapalı kutu duruyordu

Bizim dükkan hocam bugün satıldı kart :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam isin garibi ben hizli teslimat secmedim size diye bana yolladilar herhalde karti NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  neyse en kisa surede ulasir umarim elinize , fiyatlar da maalesef artmis NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    İyi fiyata almışsınız, içiniz rahat olsun, dual diye dert etmeyin. 63 derece üstünü hiç görmedim. İyi günlerde kullanın. Ben de aldığım dönem TUF kovalamıştım ama bütçe olarak hiç uygun fiyatlı olmadı.
  • üreticiler ne kadar zam yaptı fiyatlara $50 falan değil mi? bizimkilerden dolayı mı bu kadar fark oldu bir anda

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

üreticiler ne kadar zam yaptı fiyatlara $50 falan değil mi? bizimkilerden dolayı mı bu kadar fark oldu bir anda

$80-180 arası.

• Vatan bilgisayardan son kartı alıyorum şu an. 5000 lira fiyatı. Ayirttim ve depari bastım. Mağaza stoklarını kontrol edin.
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• alcest kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam
  • BlackEagle kullanıcısına yanıt
    Amazon.tr
  • beyler merhaba, ortam kızışmışken , sizce 1030 dolar+kdv olarak powercolur red devil 6800xt veya 990 dolar+kdv olarak palit gamerock 3080 ürünlerinden hangisini tercih edersiniz ve sizce bu kadar ederler mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pozalba P kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• burki_rock kullanıcısına yanıt

Banka kampanyaları ile yüklediğim bakiyeyi de kullandım daha da uyguna geldi. Teşekkür ederim. İncelemelerine baktım RTX 2000 serisi gibi başarısız değil sıcaklık konusunda gayet iyi duruyor. Benim tek çekincem görüntüsü oldu. Dikey taksam çok sırıtır çünkü.

Bekleyen, kart arayan herkes bir an önce alır umarım.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Ben 3080 derim rt dlss farkı.

• 
Sayfa: önceki 17251726172717281729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.