Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: visualize

Ben 3 fanlı yakışıklı bir model seçeceğim ya. Asus diye 2 fanlı eski tasarım bir kart almak istemem şahsen.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Alıntıları Göster

Hocam dfs bilgisayar ve n11 de inno3d 4 fanlı 3070 6599 tl ya az bir farkla model yükseltiyosun bence şuan sabahtan beri bakıyorum en mantıklı o gözüküyor.

• burki_rock kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata tuf gaming alan tanıdığım var bizdehesaplıdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: visualize

Hocam dfs bilgisayar ve n11 de inno3d 4 fanlı 3070 6599 tl ya az bir farkla model yükseltiyosun bence şuan sabahtan beri bakıyorum en mantıklı o gözüküyor.

Alıntıları Göster

Gerçekten gram güvenemiyorum inno ve palit'e :(

Niye hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sowerteam7

Bu fiyata tuf gaming alan tanıdığım var bizdehesaplıdan

Black friday'de aldı millet. Şuan stok yok haliyle ve o fiyatlara gelmesi de zor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReDDoG

Niye hocam?

Marka algısı ve bunu yıkamıyorum. Ayrıca servis vs. konusunda da soru işaretlerim var.

• Şurada sıcaklıkları hakkında iyi yorumlar almayan Zotac'lardan var almayı düşünenlere, siteden daha önce alışveriş yapmadım bilmiyorum. Ayrıca dual 3070 6.200'den satıldı burada daha önce.

https://www.smallman.com.tr/urun/ara?text=rtx%2030&stock=1

Inno'yu geç de, Palit iyi firmadır eski firmadır.Eskiler bilir Nvidia ürünlerini kullanmışlardır 8800 GT si vardı mesela.Şikayet eden memnun olmayan pek duymadım.Ama yine de siz bilirsiniz tabi.

O zaman zor gerçekten. İnno 3d ürünleri çok uzun süredir var. Kalitesi de hiç kötü değildir. Teknik servis ise tüm Türkiye için tüm markalarda kötü maalesef.
  • Kart geldi, testler başlasın.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Kart geldi, testler başlasın.

Hayırlı olsun aynı kartın OC olmayanını spariş verdim testleri sabırsızlıkla bekliyorum. Özellikle sıcaklık, fan sesi ve cw.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcheveslisi -- 4 Aralık 2020; 16:0:41 >

Hayırlı olsun, yorumlarınızı merakla bekliyoruz. :)

• Diğer konuda da yazdım da benim çirkin 3060 Ti'da geldi. Çok tipsiz ya, evlat olsa sevilmez NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Vatov kullanıcısına yanıt

Hemen camsız bir kasa icine takın. Bu olayı olmamıs varsayalımNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Vatov kullanıcısına yanıt

Bu da çok tipli ama soğutma başarısız.
    Vatov kullanıcısına yanıt

@Vatov @Outlaw-E hayırlı uğurlu olsun kartlarınız, güle güle kullanın. Ben de duruma göre alabilirim de, acaba kurduktan sonra soğutması ve fan kalitesi hakkında bilgi verebilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konuya uğrayan 2 farklı üye tipi var. Biri kullanmadığı markayı kötüleyen veya hiç güvenmeyenler; diğeri de 3070 alınmazcılar. Alan almış, halinden memnun, milletin parasının derdi onları gere gere davul oldular. Şu an 3070 almaya kalkanlar, bizim indirimde aldığımız fiyatları zar zor yakalayabilir veya hiç yakalayamayacak durumdalar. Buraya, birinin malını kötülemeye çalışarak neye hizmet ettiğini bilmediğim üyeler yazıp duruyor. Sayfalardır aynı şeyi söylemekten bıkmadılar. Salın şu milleti de, yararlı bir şeyler okuyalım.

• Tasarım olarak beğendim şık bir kart olmuş

• 
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.