Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bu, bu resimde de tek 8 pin görünüyor normal mi acaba?
  • nosfecagri N kullanıcısına yanıt

ürün normal, ama size sitede gösterilen ürün kodu ile gönderilen tutmuyorsa orada bir yanlışlık vardır.

• DeGetBe kullanıcısına yanıt
    Koskoca 3070 nasıl tek 8 pin olur kesin bozuk dedim yahu
  • nosfecagri N kullanıcısına yanıt

Fiyatı uygun, testlerde sıkıntı yoksa kullanabilirsiniz. Bende ilk defa gördüm ama galax yapmış

• apollonx kullanıcısına yanıt

80 fpsye kadar rahat çıkman lazım. vulkanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahrimar

80 fpsye kadar rahat çıkman lazım. vulkanda.

Vulkan denemedim hocam, directx12 denedim. Birazdan vulkan da deneyeceğim en üst ayarlarda.

Edit: Benchmark ı vulkan ve videodaki ayarlarla yaptım. Min. 46 max 78 avg: 58fps çıktı.

Gerçi video oyun içi, benchmark çok daha zorlayıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollonx -- 27 Kasım 2020; 22:7:3 >
  • Hobar kullanıcısına yanıt

fiyatlar trdeki fiyatlardan 1-2k aşağıda. faturasız haliyle. değer mi peki? :) mesela FTW3 Ultra 3080 1015€ ediyor, non-ultra 975€

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nnoottrr -- 27 Kasım 2020; 22:5:21 >
  • nnoottrr kullanıcısına yanıt

Taksit olmaması ve bi 7-10 gün kadar gelmesini beklemek dışında pek dezavantajı yok. Uluslararası garanti var sonuçta. Uluslararası garantiyi bizimkilerinkine tercih ederim. Adam gibi yenisini veriyorlar en azından bir şey olunca. Eciş bücüş tamir edip yollamıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 27 Kasım 2020; 22:7:7 >
  • DeGetBe kullanıcısına yanıt
    Millet tutturmuş burada asus strix, tuf, evga diye ama Galax efsane kartlar üretiyor. Zamanında Galax 980Ti Hall Of Fame kullanmıştım harika performansı vardı. Şimdi 3. Sahibi kullanıyor nereden baksan 5 sene olmuş hala performans kaybı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiseeman -- 27 Kasım 2020; 22:9:15 >
  • Hala gülüyorum o kadar inanamadım ki kartı gönderecektim.

3080 ile 3070'te aynı pcb kullanılıyor muhtemelen, ben kesin bozuk dedim çünkü 2. 8 pin için pcb üzerinde yer mevcut ve boştu. Ustelik kendi kurulum dokümanında bile 2 8 pin vardı. Neyse inşallah her şeyi düzgün çalışır birazdan kuracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiseeman

Millet tutturmuş burada asus strix, tuf, evga diye ama Galax efsane kartlar üretiyor. Zamanında Galax 980Ti Hall Of Fame kullanmıştım harika performansı vardı. Şimdi 3. Sahibi kullanıyor nereden baksan 5 sene olmuş hala performans kaybı yok

Hall Of Fame dediğin Lightining gibi tepe seri , klasman olarakta strix ten yukarıda zaten. O kart başka şuan galax'ın dandirik kartları başka. Abartacak birşey yok yani galax işte , klasmanı belli.

• Hobar kullanıcısına yanıt

Bu siteden alışveriş yaptınız mı hiç yada konuda alışveriş yapan var mı acaba?

• Selam vicdansızlar   Var mı 6800XT ile kapışmak isteyen, hodri meydan  

• apollonx kullanıcısına yanıt

Hocam yanılıyorsunuz, RDR2’de benchmark tam tersine oyun içindeki St.Denis’ten daha fazla ve daha akıcı fps veriyor. Yani oyun içi değerleriniz benchmark’tan biraz daha düşük olacaktır. Oyun maalesef yanıltıcı bir benchmark’a sahip. Bunu zamanında eski ekran kartımda saatlerini benchmarkta harcayıp akıcı 50fps üstünü yakalamak için optimal ayarları yapıp oyunda 40-45’leri görmüş biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim. Zaten oyunun ana konusunda da zamanında bundan pek çok kişi bahsetmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avanak_abdi kullanıcısına yanıt

Henüz yapmadım ama düşünüyorum araştırdığım kadarıyla güvenilir bir site. Yalnız vergiyi amazon gibi önceden almıyor.

Başka yerden DHL ile ürün getirmiştim. Gümrüğe gelince DHL mail atıyor. Bir tane formun çıktısını alıp gereken yerleri doldurup imzalayıp resmini çekip tekrar mail ile yolluyorsun. Vergi ödemesini de verilen linkten kredi kartı ile yapıyorsunuz. Ben 100€ luk ürün için o günkü kurdan tam olarak %18 ini ödemiştim.

• Amd grubunda fanboy olduk hocam   benim 3070 gelmedi daha gelsede 6800xt abimiz döver  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seriyye1453 -- 27 Kasım 2020; 22:42:27 >
  • Palit 3070 gamingpro oc yi verip 3070 gamerock aldık da iyi mi ettik ? Var mı bu kartın incelemesi youtube da 1 adet var fakat şöyle yazılı çizili olanından okumayı seviyorum ben :) Şimdiden teşekkürler.

• Rtx 3060 ti 3070den %10 daha az performanslı olacak yani 2080s ayarında bir kart olacak gibi.
  • Merhaba 3060 lı bir sistem toplamak istiyorum ama bf yi de kacirmak istemiyorum.3060 cikana kadar anakartin ekran kartiyla idare bir sistem toplamak istiyorum sistem tavsiyeniz nedir.anakart,power kasa,ssd,işlemci tavsiyenizi alabilirmiyim. 3060 karta para kalicak optimum bi bilgisayar olursa kiymetli yorumlarinizi bekliyorum
  • Bende galax kullandım. Hiçbir şikayetim olmamıştı.

• 
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.